Muzyka Taneczna - portal z muzyką disco polo - News

Patronujemy:

disco polo

Telewizje Z Muzyką Taneczną

disco polo

disco polo

disco polo

disco polo

Facebook

disco polo

disco polo

disco polo

stat4u stat4u

Premiera teledysku: EFFECT - Ja to Lubię

Dodane przez: marcin1986 Dnia: czerwiec 30 2018

Najnowsza propozycja od Marka Biedrzyckiego z grupy Effect. Czy kawałek "Ja to lubię" stanie się hitem tegorocznych wakacji?Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Premiera teledysku: Summer - Mój Świat Pachnie Tobą

Dodane przez: marcin1986 Dnia: czerwiec 30 2018

Lato w pełni, zatem wakacyjna propozycja od zespołu Summer na pewno Wam się spodoba. Posłuchajcie utworu "Mój świat pachnie Tobą".

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Premiera teledysku: Marcin Siegieńczuk - Na szczyt

Dodane przez: marcin1986 Dnia: czerwiec 30 2018

To nie jest zwyczajna premiera od Marcina. To w pewnym sensie swego rodzaju reportaż, muzyczne podsumowanie sportowej pasji. Przeczytajcie:

“Utwór muzyczny "NA SZCZYT" jest podsumowaniem mojej dwudziestopięcioletniej sportowej drogi karate. OYAMA, to tłumacząc z języka japońskiego WIELKA GÓRA .
Do sukcesu nie ma windy, na szczyt prowadzi czasami ciężka, żmudna trasa. Praca nad sobą, pokonywanie własnych słabości oraz kształtowanie silnego charakteru,
to właśnie o tym jest ta piosenka. Kto się wgłębiał w moją twórczość od samego początku wie, że moje piosenki, to moje życie.
KARATE to większa część mojej drogi życiowej, która prowadzi na szczyt. Trenujący wiedzą o czym mówię, a jeśli ktoś nie miał styczności z tą "dyscypliną", to mam nadzieję, iż tą piosenką zachęcę do zrobienia tego pierwszego kroku na matę. OSU.” Marcin Siegieńczuk.


Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Premiera teledysku: Gesek & Mario Bischin - Summer Time

Dodane przez: marcin1986 Dnia: czerwiec 30 2018

Kolejny duet w disco polo i to nie byle jaki! Oto swoje siły połączyli panowie Gesek i Mario Bischin. Efektem ich współpracy jest utwór o tytule "Summer Time".

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Premiera teledysku: Jesika - Bajki dwie

Dodane przez: marcin1986 Dnia: czerwiec 30 2018

Wielka niespodzianka dla fanów Jesiki. Artystka nagrała właśnie swój najnowszy klip. Powstał on do utworu "Bajki dwie".

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Premiera teledysku: Drezdenko Kubas - Malowana Lala

Dodane przez: marcin1986 Dnia: czerwiec 30 2018

Pora zaprezentować Wam najnowszy klip artysty o pseudonimie Drezdenko Kubas. Tytuł jego nowości to "Malowana lala". Polecamy!

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Wielka Zabawa TV Puls w Dolinie Charlotty

Dodane przez: marcin1986 Dnia: czerwiec 29 2018

Wielka Zabawa TV Puls w Dolinie Charlotty

Telewizja Puls, trzecia największa telewizja komercyjna w Polsce, oraz Dolina Charlotty zapraszają w czerwcu na jedyne w swoim rodzaju powitanie lata! „Wielka zabawa TV Puls” to impreza z udziałem takich gwiazd jak: Sławomir, Cleo, Weekend, Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Rak i wielu, wielu innych, które wystąpią w amfiteatrze w Dolinie Charlotty na Wybrzeżu Bałtyckim. Emisja tylko w TV Puls!

„Wielka zabawa…” to widowisko rozrywkowe, które dostarczy energii i pozytywnych emocji. Widzowie zgromadzeni zarówno w amfiteatrze jak i przed telewizorami, będą się bawić w rytm najlepszych polskich przebojów i najzabawniejszych skeczy!

Na scenie wystąpią uwielbiane przez Polaków gwiazdy muzyki rozrywkowej: Sławomir, Cleo, zespoły Boys, Weekend i Future Folk. Nie zabraknie hitów, które nuci cała Polska jak: „Miłość w Zakopanem”, „Megiera”, „My Słowianie” czy „Ona tańczy dla mnie”.

O doskonały humor zadbają również: Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Rak, Joanna Bartel, Kabaret z Konopi, Teatr Cygański Patrycji Runo, Paweł Gołębski i Antoni Gorgoń Grucha. Będzie wesoło, muzycznie i rozrywkowo!

Emisja tylko w TV Puls! Już 29 czerwca od 20:00!

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Premiera teledysku: Edyta Kamińska - Tygrysica

Dodane przez: marcin1986 Dnia: czerwiec 29 2018

Po krótkiej przerwie, na polski rynek muzyczny powraca Edyta Kamińska – polska artystka mieszkająca od wielu lat we Włoszech. Jej najnowsza piosenka w stylu disco polo pt. „Tygrysica” jest bardzo rytmiczna i łatwo wpada w ucho.

Tekst i muzykę napisała sama artystka. Utwór został wydany przez firmę fonograficzną Greenstar, a jej telewizyjna premiera odbyła się 13 czerwca br. w Polo TV w programie Disco Studio.

Na początku czerwca Edyta zaśpiewała przedpremierowo najnowszy utwór podczas targów branży transportu ciężkiego „Naczepomania” w Łodzi.

We Włoszech premiera „Tygrysicy” na żywo odbędzie się podczas festynu „Festa del toro”, która odbędzie się 30 czerwca w Serle.

Zapraszamy do wysłuchania najnowszej piosenki Edyty, pt. „Tygrysica”:Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Huczne urodziny Centrum Handlowego MARYWILSKA 44

Dodane przez: marcin1986 Dnia: czerwiec 29 2018

Huczne urodziny Centrum Handlowego MARYWILSKA 44

III Festiwal Disco Polo organizowany przez spółkę MARYWILSKA 44 przyciągnął na warszawską Białołękę prawdziwe tłumy. Blisko 35 tysięcy osób bawiło się przy największych hitach takich gwiazd, jak Akcent, Piękni i Młodzi oraz MIG. Śmiało można powiedzieć, że publiczność niezależnie od wieku bawiła się wyśmienicie.

W sobotę, 16 czerwca na parkingu kompleksu handlowego MARYWILSKA 44 na warszawskiej Białołęce odbył się III Festiwal Disco Polo, zorganizowany z okazji 8. urodzin Centrum Handlowego MARYWILSKA 44. Impreza okazała się prawdziwym hitem rozpoczynającego się lata.

Oficjalnego otwarcia urodzinowego koncertu dokonała Małgorzata Konarska, prezes MARYWILSKA 44 sp. z o.o., która ze sceny powitała wszystkich zgromadzonych gości i podziękowała osobom i instytucjom, które od lat wspierają Centrum Handlowe MARYWILSKA 44 i przyczyniają się do jego rozwoju. Podziękowała też klientom Centrum za ich obecność i lojalność, przytaczając cytat Sama Woltona, w myśl którego „Jest tylko jeden szef. Klient. On może zwolnić każdego w firmie, od prezesa w dół – po prostu wydając swoje pieniądze gdzie indziej”. Prezes spółki MARYWILSKA 44 korzystając z okazji złożyła też Centrum urodzinowe życzenia. Następnie głos zabrała Ilona Soja-Kozłowska, Burmistrz Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy. Po oficjalnych przemówieniach na scenie rządziła już tylko muzyka.

Koncerty miód – malina

Koncertowy maraton rozpoczął zespół MIG, który mimo wczesnej pory zgromadził pod sceną liczną publiczność. Nie trzeba było długo czekać, żeby ich hity tj. „Lalunia” czy „Miód Malina” śpiewane były przez całą zgromadzoną widownię.
- Było miodowo, malinowo. Wspaniała publiczność – chcielibyśmy mieć taką na swoich urodzinach” – mówią członkowie zespołu MIG.
Kolejny występ należał do Magdy Niewińskiej. Piosenkarka disco polo, która słynie z takich przebojów jak „Buźka” i „Świruska” błyszczała na scenie i dała prawdziwe show. Wokalistce na scenie towarzyszyły dwie profesjonalne tancerki, które upiększyły i urozmaiciły jej występ.
Gwoździem imprezy był oczywiście koncert Zenka Martyniuka z zespołem Akcent. Król disco polo po raz kolejny udowodnił, że potrafi porwać publiczność do tańca. Kiedy ze sceny zabrzmiał znany wszystkim utwór „Życie to są chwile” publiczność zaczęła krzyczeć i śpiewać razem z wokalistą.
- Publiczność w Warszawie jest rewelacyjna. Jest tu dużo naszych fanów, którzy śpiewali razem z nami, co było widać i słychać. Znają na pamięć praktycznie wszystkie nasze piosenki, i to nie tylko refreny, ale także zwrotki – mówi Zenek Martyniuk. Jeżeli czujemy, że publiczności się podoba, to wtedy nam się fajnie gra na scenie i właśnie o to w tym wszystkim chodzi – dodaje.
Po Zenku Martyniuku na scenę wkroczył energiczny Markus P, który rozgrzał publikę swoim przebojem „Kici kici miał”. Zaś na koniec organizatorzy przygotowali prawdziwą wisienkę na urodzinowym torcie, czyli koncert zespołu „Piękni i Młodzi”, który był punktem kulminacyjnym imprezy. Magda Narożna, wokalistka zespołu przyciągała uwagę nie tylko pięknym głosem, ale też urodą i nienagannym wyglądem – w tym czasie scena należała tylko do niej. Utwór „Ona jest taka cudowna”, który w serwisie YouTube ma ponad 65 mln wyświetleń śpiewali wszyscy zgromadzeni goście. Występ zespołu zagwarantował publiczności dobrą zabawę i świetne widowisko.
Młode talenty zauważone i docenione

Podczas urodzinowego koncertu miał miejsce finał konkursu „Przegląd Młodych Talentów”, w którym główną nagrodą było 2 tys. złotych, ufundowane przez spółkę MARYWILSKA 44. W emocjonującym finale wzięło udział pięć zespołów, a największe poparcie jury zdobyła Alicja Kołoszewska, która na scenie zaśpiewał m.in. swój autorski utwór pt. „Kochać będę”.
- Uważam, że konkurencja w konkursie była bardzo duża i wszyscy uczestnicy byli naprawdę świetni. Publiczność szalała, czuć było prawdziwą, rodzinną atmosferę – mówi Alicja Kołoszewska. Chciałabym podziękować przede wszystkim wspaniałej publiczności oraz organizatorom, za to że dali szansę młodym ludziom spełniać swoje marzenia – dodaje.
Konkurs „Przegląd Młodych Talentów” organizowany jest przez spółkę MARYWILSKA 44 już po raz trzeci. Jego celem jest promocja młodych artystów, którzy jeszcze nie są znani szerszej publiczności.

Podczas wydarzenia przygotowane zostały liczne konkursy dla widowni z bardzo atrakcyjnymi nagrodami.
Koncert z okazji 8. urodzin Centrum Handlowego MARYWILSKA 44 z dużym temperamentem i w znakomitym stylu poprowadzili znani i lubiani prezenterzy telewizji POLO TV – Edyta Folwarska i Maciej Smoliński.
Patronat honorowy nad Festiwalem objął Burmistrz Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy.
Patroni medialni: POLO TV, Radio VOX FM, Super Express, Disco Polo Mix.

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Premiera teledysku: Mejk - Przez dwa serca

Dodane przez: marcin1986 Dnia: czerwiec 29 2018

Grupa Mejk świętuje swoje 20-lecie pracy artystycznej i nie zwalnia tempa. Elwira i Mariusz serwują nam swój najnowszy utwór "Przez dwa serca". Coś czujemy, że szykuje się kolejny hit w ich wykonaniu!

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Premiera teledysku: Magda Niewińska - W Tobie się kocham

Dodane przez: marcin1986 Dnia: czerwiec 29 2018

Przed Wami najnowsze muzyczne dzieło Magdy Niewińskiej. Artystka przyzwyczaiła nas do romantycznych utworów. Nie inaczej jest w piosence "W Tobie się kocham", którą mamy przyjemność Wam teraz zaprezentować.

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Wielki powrót VENUS!

Dodane przez: marcin1986 Dnia: czerwiec 25 2018

Czekaliście na powrót Venus? Z pewnością wielu fanów tej znanej artystki z lat 90-tych, wielokrotnie marzyło o tym, by ponownie usłyszeć swoją idolkę na wielkiej scenie. To marzenie się właśnie ziściło! Na portalu Youtube pojawił się najnowszy teledysk Venus o tytule "Jak mam zapomnieć". My nie zapomnieliśmy. Venus witaj z powrotem!

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Festyn disco polo w Bydgoszczy - relacja wideo

Dodane przez: marcin1986 Dnia: czerwiec 25 2018

Festyn disco polo w Bydgoszczy - relacja wideo

16 czerwca w Bydgoszczy odbył się festyn rodzinny w klimacie disco polo. Podczas kilkugodzinnej imprezy uczestnicy mieli okazję posłuchać występów znanych zespołów. Jako pierwsza sceną zawładnęła formacja Ona i Oni z Natalią Jureczko na czele. Podczas godzinnego koncertu zespół wykonał swoje wszystkie największe hity. Chwilę później rozpoczęła się wielka zabawa taneczna z Adamem Krajewskim, który podczas swojego występu zaprezentował nie tylko znane covery disco polo, ale także i swoją autorską twórczość. Gwiazdą wieczoru był Arek Kopaczewski, którego przebój "Pierwszy pocałunek", nuciła cała publiczność. Zobaczcie wideo relację z tego wydarzenia.Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Nowość wydawnicza: Vipo Disco Polo Hity 2018

Dodane przez: marcin1986 Dnia: czerwiec 25 2018

Nowość wydawnicza: Vipo Disco Polo Hity 2018

W najbliższy piątek do sieci salonów Empik trafi najnowsza składanka "Vipo Disco Polo Hity 2018". Na płycie znajdziemy 16 najnowszych utworów disco polo z ostatnich tygodni. Zachęcamy do zakupu!

01. Defis – Róże

Muz. & Sł. Karol Zawrotniak

3.26

02. Red Queen – Mówisz, że mnie kochasz

Muz. & Sł. Patryk Pegza

3.35

03. Camasutra – Miłość jest piękna

Muz. & Sł. Stanisław Kuciński

3.26

04. After Party – Zawsze moja wina

Muz. & Sł. Patryk Pegza

3.05

05. Jesika – Bajki dwie

Muz. Emil Jeleń, Jesika Piętak / Sł. Jesika Piętak

3.40

06. Fanatic – Viola

Muz. & Sł. Jerzy Ślubowski, Dawid Kłosiński, Leszek Nowakowski, Sławomir Osuchowski

3.05

07. Bobi – Królowo ma

Muz. Dariusz Mata / Sł. Dariusz Mata, Radosław Mata, Katarzyna Fuśnik

3.47

08. Gesek – Najpiękniejsza

Muz. & Sł. Łukasz Gesek

3.29

09. Andre – Tańcz miła tańcz

Muz. Andrzej Marcysiak / Sł. Dawid Kłosiński

3.02

10. Basta – Zatrzymam Ciebie tu

Muz. Mariusz Basta / Sł. Eva Basta

3.49

11. Mirage & Yoko – Bo to jest miłość

Muz. & Sł. Janusz Konopla

4.14

12. Joker & Sequence – Dziewczyna ta

Muz. & Sł. Piotr Koczocik

3.14

13. Drezdenko Kubas – Malowana Lala

Muz. & Sł. Dariusz Kubiak

3.28

14. Drossel – Najważniejsza

Muz. Tomasz Drossel / Sł. Krzysztof Drossel

3.41

15. Moment – Usta karmelowe

Muz. & Sł. Adam Jurkowski, Adam Grabowski

3.39

16. Armando – Dawna dziewczyno

Muz. Łukasz Sienicki / Sł. Aron Jędrzejczyk

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Nowy numer magazynu Super Hity Disco Polo

Dodane przez: marcin1986 Dnia: czerwiec 25 2018

Nowy numer magazynu Super Hity Disco Polo

Magazyn poświęcony największym gwiazdom sceny disco polo. Znajdziemy w nim ciekawostki dotyczące artystów i zespołów, teksty piosenek, relacje z koncertów i imprez. Do każdego numeru dołączona jest płyta CD z przebojami sezonu.

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Panel logowania

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Poproś o nowe hasło

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
Brak tematów na forum
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum

Ankieta

Jak oceniasz wygląd strony

Bardzo Dobra
Bardzo Dobra
100% [4 głosów]

Dobra
Dobra
0% [0 głosów]

Średnia
Średnia
0% [0 głosów]

Słaba
Słaba
0% [0 głosów]

Ogółem głosów: 4
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 26.04.13

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?

Statystyki

· Gości online: 2
· Użytkowników online: 0
· Najnowszy użytkownik: ktqhxandcovx
· Wyswietlen:
· Unikalnych odwiedzin:

Copyright © 2013MuzykaTaneczna.info