Patronujemy:

disco polo

Telewizje Z Muzyką Taneczną

disco polo

disco polo

disco polo

disco polo

Facebook

disco polo

disco polo

disco polo

stat4u stat4u

Nowość wydawnicza: Jesień Zima 2019

Dodane przez: marcindbt Dnia: listopad 13 2018

Nowość wydawnicza: Jesień Zima 2019

Na półki sklepowe trafiła właśnie najnowsza składanka wydawnictwa Folk pt. "Jesień Zima 2019". Jakie hity znalazły się na krążku? Sprawdźcie sami.

01. After Party – Bo w końcu musi być dobrze

Muz. & Sł. Patryk Pegza

3.41

02. Playboys – Ja w to nie wierzę

Muz. & Sł. Jakub Urbański

3,44

03. Bayera – Obrączki szczerozłote

Muz. & Sł. Michał Winiecki, Radosław Kudelski

4,01

04. Zajefajni – Coś Ci dam

Muz. & Sł. Stanisław Kuciński

3.31

05. Power Play – Pendolino

Muz. & Sł. Sylwester Gazda

3.18

06. Star Dance – Ja Ci serce dałam

Muz. & Sł. Janusz Kacperski

3.18

07. Mig – Podziękowanie dla rodziców

Muz. & Sł. Marek Gwiazdowski

3.53

08. Toledo – Od pierwszego wejrzenia

Muz. & Sł. Marek Dąbrowski, Tomasz Rozum

3.05

09. Bogdan Borowski – Jesteś serca melodią

Muz. & Sł. Bogdan Borowski

4.01

10. Gesek – Będę walczył o Ciebie

Muz. & Sł. Łukasz Gesek

3.34

11. Black & White – Twoje usta

Muz. & Sł. Wojciech Leśnowolski

3.26

12. 4ever – Hej dziewczyno

Muz. & Sł. Rafał Woźniewski, Mateusz Detmer, Łukasz Sienicki

3.30

13. Joker & Sequence – Panna z Tindera

Muz. & Sł. Piotr Koczocik

3.33

14. Bobi – Jak się bawić to się bawić

Muz. Dariusz Mata / Sł. Dariusz Mata, Radosław Mata, Katarzyna Fuśnik

3.36

15. Mirage & Yoko – Moja miłość to Ty

Muz. & Sł. Janusz Konopla

4.12

16. Moment – Uśmiech rozpromieniony

Muz. & Sł. Adam Jurkowski

3.44

17. Andre – Co będzie jutro

Muz. Andrzej Marcysiak / Sł. Andrzej Marcysiak, Barbara Wądołowska

3.20

18. Discoboys – Złapię za rękę

Muz. & Sł. Marek Biedrzycki

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Co nowego u Emily Em? (wywiad z artystką)

Dodane przez: marcindbt Dnia: listopad 07 2018

Co nowego u Emily Em? (wywiad z artystką)

Emily Em - Diabelska siła, wulkan, seksapil. Co słychać u naszej nowej wokalistki disco? Jak odnajduje się świeżo upieczona artystka w nowej roli? Co nowego przygotowuje dla swoich fanów? Jak wiemy Emily stroni od mediów na większa skale i niechętnie ujawnia tajniki życia prywatnego, czy tez planów odnośnie tego co zamierza. Czy w tym wszystkim ma jakiś plan? Coś czujemy, że artystka nie raz nas zaszokuje. Udało nam się porozmawiać z wokalistką. Tylko nam zdradziła kilka faktów ze swojego życia prywatnego, a także ujawniła muzyczne plany na przyszłość.

Discomedia: Emily niby niewinna, a jednak diabelska petarda? Zanim zapytamy o Twój ostatni utwór, musimy zaznaczyć, iż dzieje się sporo w Twoim pozamuzycznym życiu. Czy początek kariery wokalnej oznacza koniec przygody z modelingiem? Co rusz na Twoim FanPage można zauważyć piękne sesje zdjęciowe z Twoim udziałem.

Emily Em: Jeśli chodzi o branżę disco, jest to coś nowego. Za daleko nie wybiegam w przyszłość, aczkolwiek plan na siebie mam. Na dany moment nie rezygnuje również ze zdjęć .

Discomedia: Skoro już jesteśmy przy przyszłości. Nie wybiegasz daleko w przyszłość, ale może możesz nam powiedzieć co planujesz na najbliższy czas?

Emily Em: (słodki uśmiech) Tak naprawdę, to nie obrałam jeszcze konkretnego stylu w muzyce. Jak każdy zdążył zauważyć, preferuję utwory i muzykę stylem przypominającym bardziej latino. Jako tancerka zdecydowanie bardziej odnajduję się w tymże rodzaju muzycznym. Jednakże kolejne utwory, co mogę już zdradzić, w żadnym stopniu nie będą przypominały ,,Diabelskiej Siły".

Discomedia: Czyli sądząc po zamiłowaniu do tańca możemy się spodziewać, iż Twoje nowe utwory będą utworami bardziej tanecznymi?

Emily Em: Tak zdecydowanie! Taki mam właśnie plan!

Discomedia
: A może więcej szczegółów ?

Emily Em: (uśmiech) Szczegółowo pracuję nad tym.

Discomedia: Na pewno nie jednego fana ciekawi, czy tak piękna wokalistka, tancerka, a przede wszystkim kobieta jest sama? Czy może sprytnie ukrywa wybranka, by czasem nie rzucało się na niego stado fanek disco?

Emily Em: Czas wszystko zweryfikuje. Miłość to wielkie słowo i uczucie. Jeśli ktoś taki był, bądź jest w moim życiu, na pewno zajął miejsce w moim sercu, bądź zajmie.

Discomedia: Wiemy z pewnych źródeł, że sama piszesz teksty. Czy "Diabelska siła", która opowiada o namiętnej miłości była dedykowana konkretnej osobie?

Emily Em: Tak, każdej osobie, która właśnie przechodzi stan zakochania, bo utwór wyzwala właśnie takie emocje i uczucia.

Discomedia: Jesteś bardzo tajemnicza. Będziemy więc często śledzić Twoje poczynania i sukcesy. Może uda nam się za jakiś czas napisać coś więcej. Widać, że jesteś dość ciekawą osobą. Masz w sobie wiele elementów niczym powieść kryminalna, a zarazem liryczny wiersz - czyli tak, jak pisałaś gdzieś w swoich dziełach, które można przeczytać na jednym z portali społecznościowych. Można się rozmarzyć. A tymczasem pozostawiłaś nas w aurze tajemniczości. Dlatego rozmarzymy się przy załączonym zdjęciu. Dziękujemy pięknie za kilka słów dla naszych czytelników i życzymy wszystkiego dobrego, oraz mnóstwa sukcesów. Nie możemy doczekać się kolejnych utworów.

Emily Em: Również dziękuję za rozmowę i pozdrawiam wszystkich czytelników portalu Discomedia.pl.

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Anastazja wydała swój pierwszy tomik poezji

Dodane przez: marcindbt Dnia: październik 30 2018

Anastazja wydała swój pierwszy tomik poezji

Anastazja, to prawdziwa kobieta renesansu. Do tej pory znaliśmy jej talenty wokalne, taneczne, czy kulinarne. Wiedzieliśmy, że zajmuje się modelingiem, jak i też prowadzi programy w telewizji. Ale tego, że artystka pisze wiersze, nikt z nas się nie domyślał. Anastazja wydała bowiem swój pierwszy tomik poezji! My już mamy za sobą lekturę jej dzieła i musimy przyznać, że w dziedzinie literackiej nasza bohaterka również jest bezbłędna!

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Premiera teledysku: M.JAY - Dzicy Ulicy

Dodane przez: marcindbt Dnia: październik 30 2018

Bardzo intrygujący tytuł nosi najnowszy kawałek M Jaya. Posłuchajcie sami, o czym śpiewa wokalista w utworze "Dzicy ulicy".Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Premiera teledysku: REDOX - Złotowłosa

Dodane przez: marcindbt Dnia: październik 30 2018

Tęskniliście za nowymi utworami zespołu Redox? Jeśli tak, to mamy dla Was dobrą wiadomość. Panowie nagrali właśnie swój premierowy klip. Zobaczcie, jak wygląda ich "Złotowłosa".Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Premiera teledysku: Imperium - List emigranta

Dodane przez: marcindbt Dnia: październik 30 2018

Grupa Imperium powraca z nową propozycją. Tym razem panowie z zespołu śpiewają o "Liście emigranta". Posłuchajcie.

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Premiera teledysku: Freestyle & Toca Bass - Wybrana

Dodane przez: marcindbt Dnia: październik 30 2018

Kolejna premiera w dniu dzisiejszym. Tym razem zachęcamy Was do obejrzenia najnowszego klipu zespołu Freestyle w duecie z Toca Boss.

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Premiera teledysku: EXTAZY - Kochana Moja

Dodane przez: marcindbt Dnia: październik 30 2018

Długo oczekiwana premiera zespołu Extazy już na Youtube! Zobaczcie najnowsze dzieło Kamila, które nosi tytuł "Kochana moja".Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Premiera teledysku: Blu Rey - Teraz juz wiem

Dodane przez: marcindbt Dnia: październik 30 2018

Jeśli tęsknicie za prawdziwym disco polo z lat 90-tych, to koniecznie musicie posłuchać zespołu Blu Rey, który zna się na temacie jak mało kto. Oto przed Wami najnowszy kawałek grupy o tytule "Teraz już wiem".

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

ŁÓDŹ DISCO FEST 2018

Dodane przez: marcindbt Dnia: październik 30 2018

ŁÓDŹ DISCO FEST 2018

Łódź Disco Fest 2018 - najgorętsza discopolowa impreza halowa w Polsce! To już niedługo! Spodziewajcie się wspaniałych przeżyć i niesamowitych emocji w rytmie disco polo. Kalejdoskop gwiazd i ich największe przeboje disco polo, imponujące kreacje, fryzury i makijaże, zapierające dech w piersi efekty świetlne oraz niezwykłe taneczne show w wykonaniu profesjonalistów - tak co roku prezentuje się Łódź Disco Fest.

Kto tym razem wystąpi? Czy pojawi się sam król disco polo Zenek Martyniuk?

Dla wszystkich miłośników disco polo mamy dobrą wiadomość. Tak, Zenek Martyniuk wraz ze swoim zespołem disco polo Akcent będzie największą gwiazdą Łódź Disco Fest 2018. Kto poza tym wystąpi? Na scenie pojawią się: Boys, Top Girls, Maxx Dance, Jorrgus, Extazy, Exaited, Milano, News, Claudi, Naspawani, Classic, After Party, Camasutra, Kordian, MIG, Piękni i Młodzi. Playboys, Long & Junior, Defis, M-Power, Power Play, Czadoman i Mejk.

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

DISCO ATTACK TUŻ TUŻ

Dodane przez: marcindbt Dnia: październik 30 2018

DISCO ATTACK TUŻ TUŻ

Disco Attack ponownie zaatakuje! Zenek Martyniuk, Weekend, Boys i cała plejada gwiazd wystąpi już niedługo, bo w piątek 9 listopada 2018 roku w Katowickim Spodku! Będzie się działo!

Kto zagra dla fanów disco polo zgromadzonych w Katowicach? Największe przeboje disco polo zaprezentują między innymi Zenek Martyniuk wraz ze swoim zespołem Akcent, zespoły disco polo Weekend, Boys, MIG, After Party, Power Play, Long & Junior, wielkie gwiazdy - Camasutra, Czadoman, Jorrgus, Markus P, Exaited, Top Girls, Electric Blue, The Brothers, Julius, Quest i wielu innych! Żadnego prawdziwego fana disco polo nie może zabraknąć w katowickim Spodku! To będzie najgorętsza noc jesieni!

Bilety w cenie od 89 zł dostępne są w całej Polsce we wszystkich salonach Empik, Media Markt oraz Saturn oraz w sieciach Ticketmaster.pl, Biletomat.pl, EBilet.pl, KupBilet.pl Eventim.pl oraz Empik.Bilety. Już teraz rezerwujcie czas! Bawcie się w rytmie disco polo!

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Premiera teledysku: Bogdan Borowski - Jesteś serca melodią

Dodane przez: marcindbt Dnia: październik 30 2018

Przed Wami gorąca premiera od Bogdana Borowskiego. Czy utwór "Jesteś mą melodią" stanie się hitem?

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Premiera teledysku: 4ever - Hej dziewczyno

Dodane przez: marcindbt Dnia: październik 30 2018

Rafał Woźniewski z grupy 4Ever przygotował dla Was niespodziankę. Jest nią premierowy klip do piosenki "Hej dziewczyno".

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Premiera teledysku: Toledo - Od pierwszego wejrzenia

Dodane przez: marcindbt Dnia: październik 29 2018

Jedna z legend disco polo, czyli formacja Toledo zrealizowała właśnie swój najnowszy klip. Powstał on do utworu "Od pierwszego wejrzenia".

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Premiera teledysku: Pozytywnie Albo Wcale - Zostań moją żoną

Dodane przez: marcindbt Dnia: październik 21 2018

Prezentujemy Wam najnowsze dzieło zespołu o nazwie Pozytywnie albo Wcale. Czy kawałek "Zostań moją żoną" podbije Wasze serca?

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Panel logowania

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Poproś o nowe hasło

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
Brak tematów na forum
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum

Ankieta

Jak oceniasz wygląd strony

Bardzo Dobra
Bardzo Dobra
100% [4 głosów]

Dobra
Dobra
0% [0 głosów]

Średnia
Średnia
0% [0 głosów]

Słaba
Słaba
0% [0 głosów]

Ogółem głosów: 4
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 26.04.13

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?

Statystyki

· Gości online: 2
· Użytkowników online: 0
· Najnowszy użytkownik: ktqhxandcovx
· Wyswietlen:
· Unikalnych odwiedzin:

Copyright © 2013MuzykaTaneczna.info