Patronujemy:

disco polo

Telewizje Z Muzyką Taneczną

disco polo

disco polo

disco polo

disco polo

Facebook

disco polo

disco polo

disco polo

stat4u stat4u

SOLEO - KOBIETY BALETY - premiera teledysku

Dodane przez: Pawel-R Dnia: listopad 08 2013

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Festiwal Disco Polo w Kidowie - 9 listopada

Dodane przez: Pawel-R Dnia: listopad 08 2013

Festiwal Disco Polo w Kidowie - 9 listopada

Zapraszamy na Festiwal Disco Polo w Kidowie: W sobotę, 9 listopada w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Kidowie (gmina Pilica) odbędzie się Festiwal Disco Polo Dance.

Początek imprezy zaplanowano na godz. 20, a wystąpią MIG, Impressive, Dance Akord oraz Kalimero.

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Polo TV nadal na czele, duży spadek VIVA Polska

Dodane przez: Pawel-R Dnia: listopad 06 2013

Polo TV nadal na czele, duży spadek VIVA Polska

Kanał z muzyką disco-polo okazał się najpopularniejszym kanał muzycznym października 2013 roku. Z kolei największy spadek udziałów w oglądalności notuje VIVA Polska - wynika z danych Nielsen Audience Measurement dzięki uprzejmości Atmedia.

W październiku 2013 roku najpopularniejszym kanałem muzycznym w Polsce pozostaje:
Polo TV z wynikiem ponad 41 tys. widzów (wzrost o prawie 37 proc.).
Drugą pozycję utrzymuje Eska TV z wynikiem 35,7 tys. widzów (wzrost o 44,5 proc.).
Trzecią pozycję utrzymuje natomiast 4Fun.TV z wynikiem 14 tys. widzów (spadek o ponad 6 proc.).


W badanym okresie duże spadki oglądalności notują VIVA Polska (47,3 proc.), TV.Disco (46,1 proc.) oraz Kino Polska Muzyka (40 proc.). Natomiast w porównaniu do poprzedniego miesiąca, iTV i TV.Disco wyprzedzają Stars.TV.

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Mega Dance - Siódme Niebo - premiera teledysku

Dodane przez: Pawel-R Dnia: listopad 04 2013

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Terpi i Magra - Wszyscy razem - premiera teledysku

Dodane przez: Pawel-R Dnia: listopad 04 2013

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Etna - Mężatka - Premiera Teledysku

Dodane przez: Pawel-R Dnia: listopad 04 2013

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Spike - Weekendowy Szał - Premiera Teledysku

Dodane przez: Pawel-R Dnia: listopad 02 2013

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Urodziny w rytmie disco-polo. Lider Bayer Full odwiedził solenizanta

Dodane przez: Pawel-R Dnia: listopad 02 2013

Urodziny w rytmie disco-polo. Lider Bayer Full odwiedził solenizanta

Patrycja Tokarska przygotowała swojemu chłopakowi urodzinową niespodziankę w rytmie disco-polo. Solenizanta odwiedził lider zespołu Bayer Full Sławomir Świerzyński.

Dziewczyna wysłała zgłoszenie do emitowanego na kanale TV Disco programu "Koncert życzeń”. – Nie spodziewałam się tak szybkiego odzewu. Czujemy się zaszczyceni, że do naszej małej wsi przyjechały takie gwiazdy – mówiła podekscytowana Patrycja.

Do Sobola (pow. radzyński) Sławomir Świerzyński wybrał się ze swoją córką Nikolą, współprowadzącą program "Koncert Życzeń. – Odwiedzamy z kamerą wybranych adresatów życzeń przesyłanych przez widzów. Podróże po Polsce i spotkania z ludźmi są za każdym razem inne, ale zawsze pozytywne – przyznaje lider Bayer Full, zespołu, który w ostatnim czasie podbił chiński rynek muzyczny.

Nikola jest studentką Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, od dwóch lat udziela się również w zespole swojego ojca. – Uzupełniamy się, dobrze nam się współpracuje. Tato wnosi do programu wartości tradycyjne, a ja dokładam od siebie odrobinę spontaniczności - przekonuje współprowadząca program.

Świerzyński dodaje, że na przestrzeni 30 lat istnienia zespołu, odwiedził wiele zakątków Polski, koncertował również na Lubelszczyźnie. – Mam tutaj przychylną i rozśpiewaną publiczność. Widać że mieszkańcy tych terenów doceniają prawdziwe biesiady – zauważa muzyk.

Patrycja i jej chłopak, Bartek Domiańczyk są fanami Bayer Full od dawna. – Wychowaliśmy się na piosenkach disco-polowych. Słuchali rodzice, a nawet dziadkowie. Teraz my sięgamy po nowe i starsze piosenki, które nigdy się nie dezaktualizują. Przeboje takie jak "Majteczki w kropeczki czy "Wszyscy Polacy” znają wszyscy – mówi 19-latek z Sobola.

Spotkanie ze Sławomirem Świerzyńskim to dla młodych ludzi życiowa przygoda. – Znamy jego twórczość. Wiemy o jego międzynarodowej karierze. Jesteśmy w szoku… Taki sławny, a przy tym niezwykle otwarty i skromny człowiek, w ogóle się nie wywyższa – mówiła zachwycona 18-latka.

Patrycja nie zdradziła szczegółów dotyczących niespodzianki nawet Annie Domiańczyk, mamie solenizanta. – Nie przyszło mi do głowy, że syn taki prezent dostanie. Owszem, oglądamy jego program, ale to Patrycja wpadła na ten szalony pomysł. Jestem zaskoczona.

Program "Koncert Życzeń” z udziałem Patrycji Tokarskiej i Bartka Domiańczyka z Sobola będzie można zobaczyć na antenie TV.DISCO 10 listopada o godz. 13.

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Skalars & Crump - Skarbie - premiera teledysku

Dodane przez: Pawel-R Dnia: listopad 02 2013

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Weekend: “Marzenia się spełniają” - Nowy Wywiad

Dodane przez: Pawel-R Dnia: listopad 02 2013

Weekend: “Marzenia się spełniają” - Nowy Wywiad

Zapraszamy do przeczytania najnowszego wywiadu z zespołem Weekend z Dnia - 29 pazdziernik zrealizowanego przez gazeta.ie

W halloweenowy weekend Radosław Liszewski gościł w Dublinie z zespołem. To pierwsza grupa, która tak szybko powróciła na wyspy – ostatnio występowali tu w marcu. W niedzielę spotkali się z fanami w polskiej restaurtacji Cottage Cafe, a nastepnie zagrali koncert w w klubie Turk’s Head na Temple Bar.
Trochę mi wstyd, bo wywiad nagrywam na starego samsunga, podczas gdy mój własciwy aparat jest w serwisie.

- Niestety, takim sprzętem muszę się posługiwać. A Ty lubisz dobre telefony? Jesteś gadżeciarzem?
- Nie, telefon ma mi służyć do rozmów. Ale muszę mieć jakiś w miarę dobry aparat, żeby nie było go wstyd położyć na stole podczas różnych oficjalnych rozmów. Tak to jest, że ludzie patrzą mi na ręce, jaki mam zagarek, ciuchy i czym przyjechałem. Wymaga to więc trzymania jakiegoś poziomu.

- Oceniają Cię cały czas?
- Tak, takie jest piętno. Nie wiem, czy to dobre określenie, ale jestem na świeczniku i ludzie interesują się tym co robię i jak żyję. Jakieś kryteria muszę zachowywać i według nich żyć. Inaczej się nie da.

- Czy wiesz, ile koncertów zagrałeś w życiu?
- Wiesz, nie policzyłem tego. Na pewo jesteśmy kapelą, która zbliżyła się do wyników Ich Troje i innych zespołów które robiły zawrotną karierę w Polsce. W roku 2012 i 13 graliśmy mnóstwo koncertów, czasami nawet po 30 miesięcznie. Przełom tych lat to było szaleństwo.

- To rzeczywście imponująca liczba. Jak sobie dajecie radę, przecież to wiąże się ze zmęczeniem i stresem.
- Fakt, koncerty to dla nas wielka przyjemność, bo kochamy to co robimy, ale też ciężka harówa. Zagrać 30 koncertów miesięcznie, po 2-3 godziny, przemieszczajac się po kilkaset kilometrów z miejsca na miejsce – jest męczące. Ja na przykład bardzo źle znoszę latanie. Jestem ciśnieniowcem i bardzo źle mi się lata. Zawsze boli mnie głowa.

- A jak się relaksujecie?
- Zupełnie normalnie.

- Na dyskotece?
- Powiem szczerze, że nie wiem czy jest na świecie jakaś maszyna, która zdołałaby mnie w czasie wolnym wyciągnąć na dyskotekę. Mam totalny przesyt. Wolny czas wolę spędzać z rodziną, w domowym zaciszu. Tam jest moje miejsce, tam czuję się swobodny i się relaksuję.

- Czy popularnosć jest słodka?
- Tak. Nie spotkało nas nic złego, żadna krzywda nam się nie stała. Same pozytywy. Oczywiście, na portalach wypisywane są różne rzeczy – same bzdury. Już dawno tego nie czytam, bo nie ma tam nic wspólnego z wypowiedziami normalnych ludzi.

- Czy dużo masz fanów wśród facetów?
- Oczywiście. Na przykład wczoraj na koncercie w Szkocji był człowiek, niepełnosprawny, który przejechał 300 kilometrów tylko po to, by nas zobaczyć, żeby nas posłuchać, pogadać chwilę, uścisnąć dłoń.

Kliknij aby Czytać cały Wywiad >>>

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Premiera Albumu: Weekend - Święta z Radkiem

Dodane przez: Pawel-R Dnia: październik 31 2013

Premiera Albumu: Weekend - Święta z Radkiem

Dzisiaj odbyła się premiera Albumu nakładem Firmy wydawnicznej Fonografika na której znalazły się kolędy w wykonaniu zespołu Weekend. Co sam zainteresowany ma na ten temat do powiedzenia?

"... Święta to magiczny czas pełen optymizmu, radości, pokoju i ciepła Rodzinnego. Zachęcam Wszystkich abyście ten magiczny czas spędzili ze swoją rodziną i najbliższymi zasiadając do wigilijnego stołu. To właśnie wtedy uświadomicie sobie, że już nadszedł czas, aby się wyciszyć, zapomnieć o problemach i szybko upływającym życiu. W waszych sercach niech zagości świąteczny nastrój. Podczas dzielenia się opłatkiem posłuchajcie tradycyjnych polskich kolęd w moim wykonaniu. Wesołych Świąt !" - Radek Liszewski

Spis Utworów:

1. Gdy Śliczna Panna
2. Hej kolęda, kolęda
3. Pójdźmy wszyscy do stajenki
4. Lulaj że Jezuniu
5. Przybieżeli do Betlejem
6. Bóg się rodzi
7. Wśród nocnej ciszy
8. Gdy się Chrystus rodzi
9. Cicha noc
10. Jezus malusieńki

Kup Płytę >>>

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Wrocław - Nowy Club Disco Polo

Dodane przez: Pawel-R Dnia: październik 30 2013

Wrocław - Nowy Club Disco Polo

Klub ze striptizem "Pruderia" działał przy skrzyżowaniu ulic Ofiar Oświęcimskich i Kazimierza Wielkiego przez cztery lata. Wcześniej miał siedzibę przy pl. Solidarności 1/3/5. Powstał w 2006 r., dlatego uznawało się go za najstarszy wrocławski klub go-go. Ale to już przeszłość, bo ekipa remontowa, przystosowuje lokal do nowej funkcji. W grudniu ma tam rozpocząć działalność klub disco polo, połączony z restauracją.

Nowy nabywca lokalu nie chciał zdradzać wiele szczegółów. Przyznał tylko, że takiego klubu jeszcze we Wrocławiu nie było i zapowiedział otwarcie na przełomie listopada i grudnia.Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Polsat News - Tak czy nie - Bayer Full i Robert Leszczyński

Dodane przez: Pawel-R Dnia: październik 27 2013

Polsat News - Tak czy nie - Bayer Full i Robert Leszczyński

24 października Gośćmi programu "tak czy nie" w Polsat News był
Bayer Full (Sławomir Świerzyński) oraz Robert Leszczyński
dla wszystkich którzy nie mogli obejrzeć. Materiał do wglądu poniżej.Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Zespół Weekend na 10 Urodzinach dziennika "Fakt"

Dodane przez: Pawel-R Dnia: październik 27 2013

Zespół Weekend na  10 Urodzinach dziennika "Fakt"

Dziennik “Fakt” (Ringier Axel Springer Polska) z okazji 10. urodzin zorganizuje jubileuszowy koncert, na którym wystąpią m.in. Maryla Rodowicz, Justyna Steczkowska, Michał Wiśniewski i zespół Weekend. Transmisję z gali pokaże Polsat.

- “Fakt” to największa gazeta w Polsce i jej urodziny postanowiliśmy obchodzić z rozmachem proporcjonalnym do zasięgu, jaki codziennie osiąga. Gala “Faktu” ma być największym wydarzeniem towarzysko-estradowym tej jesieni, a przy tym spotkaniem ludzi, którzy gazetę tworzą, czytają, a czasem stają się bohaterami jej łamów - mówi nam Anna Marucha, corporate communications manager w Ringier Axel Springer Polska.

Podczas gali na scenie wystąpi 10 artystów: Maciej Maleńczuk, Maryla Rodowicz, Sylwia Grzeszczak, Rafał Brzozowski, Pectus, Piotr Kupicha, Michał Wiśniewski, Justyna Steczkowska, Enej oraz zespół Weekend. Wykonawcy zaprezentują światowe hity oraz swoje przeboje.

Wszystkim artystom będzie towarzyszyć orkiestra pod dyrekcją Zygmunta Kukli. Koncert poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna i Maciej Rock.

Jubileuszowa gala “Faktu” odbędzie się we wtorek 12 listopada br. w Teatrze Polskim w Warszawie. Transmisja w Polsacie zacznie się o godz. 20.00.

“Fakt” ukazuje się od października 2003 roku. Już w trzecim miesiącu obecności na rynku stał się najpopularniejszą gazetą w Polsce i pozostaje liderem rynku do dziś. W sierpniu br. sprzedaż ogółem tego dziennika wyniosła 329 830 egz. (zobacz szczegółowe dane). Redaktorem naczelnym “Faktu” od początku jego wydawania jest Grzegorz Jankowski.

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Masters w CKM

Dodane przez: Pawel-R Dnia: październik 26 2013

Masters  w CKM

Paweł Jasionowski, lider Zespołu Masters, znalazł się w rankingu „30 mężczyzn, którzy wstrząsnęli światem, zanim skończyli trzydziestkę”, w listopadowym numerze miesięcznika CKM. Zdaniem gazety, Paweł przebojem wyniósł muzykę disco polo na salony i pnie się coraz wyżej Lider Zespołu Masters znalazł się w gronie takich sław jak: Skrillex, Justin Bieber, Sebastian Vettel, Robert Lewandowski, Edward Snowden, Mark Zuckenberg… i wielu innych. Kto jeszcze zdaniem miesięcznika CKM zasłużył na wyróżnienie? Sprawdźcie sami w listopadowym wydaniu.

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Panel logowania

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Poproś o nowe hasło

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
Brak tematów na forum
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum

Ankieta

Jak oceniasz wygląd strony

Bardzo Dobra
Bardzo Dobra
100% [4 głosów]

Dobra
Dobra
0% [0 głosów]

Średnia
Średnia
0% [0 głosów]

Słaba
Słaba
0% [0 głosów]

Ogółem głosów: 4
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 26.04.13

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?

Statystyki

· Gości online: 1
· Użytkowników online: 0
· Najnowszy użytkownik: ktqhxandcovx
· Wyswietlen:
· Unikalnych odwiedzin:

Copyright © 2013MuzykaTaneczna.info