Patronujemy:

disco polo

Telewizje Z Muzyką Taneczną

disco polo

disco polo

disco polo

disco polo

Facebook

disco polo

disco polo

disco polo

stat4u stat4u

K.A.S.A. w piosenkach disco polo

Dodane przez: Pawel-R Dnia: wrzesień 18 2013

K.A.S.A. w piosenkach disco polo

Nowy teledysk Krzysztofa Kasowskiego "Disco Polo" to humorystyczny komentarz do niesłabnącej wciąż popularności tzw. muzyki chodnikowej w naszym kraju.

- Powodów i inspiracji do napisania tej piosenki było kilka. Któregoś dnia po naszym koncercie odbyła się impreza disco polo. Okazało się, że nie znałem ani jednej nowej piosenki w tym gatunku, natomiast publiczność znała je doskonale i bawiła się świetnie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, tyle że ja interesuję się muzyką lekką, łatwą i przyjemną. Co więcej - uważam, że jest potrzebna - sam byłem jednym z prekursorów muzyki tanecznej w Polsce w latach 90. - opowiada K.A.S.A.


- Dziś ta muzyka poszła w innym kierunku niż się spodziewałem. Przy przeciętnej discopolowej piosence "Kobiety są gorące" Norbiego brzmią niemal jak wyszukany utwór smooth jazzowy - uważa wokalista.

- Kolejna inspiracja to historia moich znajomych - świetnych muzyków rockowych i jazzowych, którzy dopiero po kilku latach, kiedy 'przestawili się' na disco polo mogli wreszcie zacząć żyć z muzyki. Wcześniej musieli dorabiać za granicą" - dodaje K.A.S.A, który sam zaczynał karierę od eliminacji do festiwalu w Jarocinie z grupą Zespół Downa.

Krzysztof "K.A.S.A." Kasowski to weteran polskiej muzyki tanecznej, łączący w swoim stylu rożne gatunki: od klimatów latynoskich i ragga, po folk. Ma na koncie 14 albumów. Jego dyskografię zamyka wydany w 2012 roku "Kontrakt".

W 2011 r. gościnnie wystąpił w piosence i teledysku "Zabierz ze sobą mnie" discopolowej grupy Junior.
Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Exaited - Nie Unikaj - Premiera Teledysku

Dodane przez: Pawel-R Dnia: wrzesień 17 2013

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Disco polo w katowickim Spodku: Boys, Bayer Full i Zero na jednej scenie

Dodane przez: Pawel-R Dnia: wrzesień 16 2013

Disco polo w katowickim Spodku: Boys, Bayer Full i Zero na jednej scenie

11 stycznia 2014 roku do Spodka powrócą gwiazdy muzyki tanecznej na imprezie Disco Day.

Na Disco Day wystąpią: Jago-Young, Zero, MegaDance, Bayer Full, Long&Junior i jako gwiazda wieczoru zespół Boys. Wydarzenie poprowadzi Kabaret pod Wyrwigroszem.

Disco polo powraca do Spodka, ma to być jedyne na taką skalę wydarzenie w skali całego kraju. Przez ponad sześć godzin będziemy mogli się bawić przy największych hitach muzyki disco, disco-polo i dance.

JAGO YOUNG – twórcy hitów: „Sam na sam”, „Kręci się świat”, "to ta impreza" czy „Uje jee”;

ZERO – twórcy hitów: „Bania u Cygana”, „Jedziemy na maxa”, „Nie stało się nic”, "Kazah czok", "Lipiec sierpień", "Tyłko do góry"czy „Gdy zgaśnie słońce”;

MEGA DANCE – twórcy hitów: „W dyskotece”, Puste słowa”, „Gorące usta”, „Ewa odeszła”, „Łebski melanż”, „Czysta jak łza”, „Szalona małolata”, "Wyluzuj się", "Elvis", "To jest ten hit", "Bawmy się", "Ty mówisz stój", "Tobie te słowa" czy „Magdalena Macarena”;

BAYER FULL – twórcy hitów: „Majteczki w kropeczki”, „Blondyneczka”, „wszyscy polacy, "Ostatni taniec" czy „Moje Chiny”;

LONG&JUNIOR – twórcy hitów: „Helenka”, „Tańczyć chcę”, „Powiedz jak to jest”, „Polskie party”, „Kocham Cię”, „Śpiewać uczę się”, „Miasto i gmina”, „Taka jesteś” czy „Tańcz tańcz tańcz”;

BOYS – twórcy hitów: „Jesteś szalona”, „Biba”, „Wolność”, „Tylko Ty”, „Kochana uwierz mi”, „Lody”, „Ale numer”, „Figo fago”, „Chłop z mazur”, „Łobuz”, „Tu jest” czy „Odczep się ode mnie”

Ceny biletów na Disco Day 2014 w spodku
obowiązujące do 30 listopada 2013


Sektor niebieski: 79zł / 89zł / 99zł
Sektor czerwony : 109zł
Sektor zielony: 129zł
Loża : 159zł

Kupując bilet, kupujesz swoje miejsce siedzące. Płyta przed sceną jest wolna do zabawy dla wszystkich posiadaczy biletów.


Ceny dla zamówień grupowych"
Zamówienie od 100 biletów: każdy bilet tańszy o 5zł
Zamówienie od 500 biletów: każdy bilet tańszy o 10zł

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Gwiazdy disco polo mogą zapukać do Twoich drzwi.

Dodane przez: Pawel-R Dnia: wrzesień 16 2013

Gwiazdy disco polo mogą zapukać do Twoich drzwi.

Jesienią gwiazdy muzyki disco polo poprowadzą nowe programy. Sławomir Świerzyński z Bayer Full oraz jego córka Nikola mogą zapukać do Twoich drzwi.

W ostatni weekend września wystartuje jesienna odsłona ramówki stacji TV.DISCO. Nowe pozycje programowe, odświeżone formaty, nowe gwiazdy – wszystko to z myślą o zjednoczeniu fanów muzyki dance, disco polo i disco w jednym miejscu.

Stacja gra zarówno niezapomniane przeboje należące do klasyki disco polo (Akcent, Shazza, Bobi, Michał Gielniak, Mig, Focus), dance’owe hity (After Party, Power Play, B-QLL, Pudzian Band) oraz przeboje disco (Sabrina, Samantha Fox, Dj Bobo, Mr. President, No Mercy).

TV.DISCO postanowiła wcielić w życie pomysł "Koncertu Życzeń" - programu, pozwalającego widzom spotkać się osobiście z artystą, którego hity zna cała Polska.

Wybór był jednoznaczny - Sławomir Świerzyński i Bayer Full. Formacja będzie w przyszłym roku obchodzić swoje trzydzieste urodziny i nadal cieszy się ogromną popularnością. Sławomir Świerzyński jest najlepiej sprzedającym się polskim artystą na świecie. Jego płyty rozeszły się w ponad 63 milionach sztuk. Na scenie od blisko dwóch lat towarzyszy liderowi jego córka Nikola.

Duet sceniczny przyjął zaproszenie TV.DISCO do stworzenia wspólnego projektu dla fanów zespołu, stacji i wszystkich wielbicieli tej muzyki w Polsce. "Koncert Życzeń" to nie tylko dedykacje muzyczne widzów, które prezentują Sławomir i Nikola Świerzyńscy. Pokoleniowe starcie ojca z córką przyniesie wiele ciekawych i zabawnych sytuacji. Różnice zdań w rodzinnej dyskusji dwojga charyzmatycznych prowadzących, wspomnienia lidera Bayer Full kontra obecne podejście do tych samych spraw prezentowane przez Nikolę.

Głównym założeniem show są odwiedziny z kamerą wybranych adresatów życzeń przesyłanych przez widzów. Podróże po Polsce i niespodziewane wizyty – to właśnie Sławomir Świerzyński z córką Nikolą będą fundować telewidzom. Spotkanie z gwiazdami polskiej sceny disco polo, wspólna rozmowa, zdjęcia, to dla fanów pamiątka na całe życie. Każdy z widzów może złożyć życzenia swoim bliskim. Najciekawsze z nich zostaną przekazane osobiście przez prowadzących "Koncert Życzeń".

- Bardzo spodobał nam się pomysł wspólnego prowadzenia programu. Pracujemy rodzinnie w ramach grupy Bayer Full, wspieramy się wzajemnie i kibicujemy sobie. A gdy nadarza się okazja pracy przy innych projektach, przy których możemy się dobrze bawić i jeszcze sprawiać frajdę innym ludziom, to grzech z tego nie skorzystać. Uwielbiamy mieć bezpośredni kontakt z naszymi fanami. Dzięki temu, że gramy dużo koncertów, wciąż jesteśmy blisko nich. A dzięki "Koncertowi Życzeń" będziemy jeszcze bliżej - podsumowuje Sławomir Świerzyński.

Wśród nowości na antenie TV.DISCO pojawi się z końcem września program Pawła Konja Konnaka, zatytułowany "Konjo Show, czyli Król Festynów". W programie gospodarz będzie zapraszał zarówno wschodzące jak i znane, kultowe gwiazdy muzyki disco. Premierowe odcinki będzie można oglądać w soboty o godzinie 16:00, a powtórki w poniedziałki o 18:00 i środy o 17:00.

Ze stacją będzie kontynuował swoją współpracę Paweł Stasiak. Artysta poprowadzi nowy program "Kartka z kalendarza", w którym przeniesie widzów w czasie do najważniejszych wydarzeń z przeszłości, nie tylko muzycznych. Wydania premierowe będą emitowane w soboty o godzinie 17:00, a powtórki w niedziele o 15:00.

Jesienią pojawią się także modyfikacje istniejących już interaktywnych gier oraz nowe propozycje. 20 września na antenie TV.DISCO odbędzie się premiera wzbogaconej wersji czatu "Cztery Słowa”. Produckja będzie emitowana na antenie TV.DISCO od poniedziałku do piątku o 20:00, w soboty o 15:00 i 20:00 oraz w niedziele o 12:00 i 15:00.

W związku z zainteresowaniem, jakim aplikację "Imprezowa Mapa" obdarzyli widzowie 4fun.tv, zostanie ona wprowadzona również w stacji TV.DISCO. Widzowie mają możliwość wysyłania pozdrowień drogą SMS-ową i zdjęć za pośrednictwem MMS-ów, a system rozpoznaje ich lokalizację i prezentuje na tle kraju. Polska widoczna na ekranie stopniowo wypełnia się kolorami, pokazując swoistą mapę natężenia dobrej zabawy. Aby wziąć udział w zabawie, należy do tekstu pozdrowień bądź zdjęcia dodać kod pocztowy swojej miejscowości.

- Pragniemy, by TV.DISCO oferowało naszym odbiorcom możliwie jak najszerszy wybór. Propozycje wprowadzone do jesiennej ramówki mają utwierdzić widza, że znajdzie u nas zarówno rodzinną rozrywkę, jak i imprezową dawkę hitów oraz programy o oryginalnej formule, jakich nie posiada bezpośrednia konkurencja”– tak w skrócie komentuje zmiany na antenie Agnieszka Lisowska-Kalicka, Channel Manager TV.DISCO.

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Singers - Nigdy Cie nie zapomne - Premiera Teledysku

Dodane przez: Pawel-R Dnia: wrzesień 15 2013

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Veegas - Kolejne Lato - Premiera Teledysku

Dodane przez: Pawel-R Dnia: wrzesień 15 2013

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Playboys - Nasza noc - Premiera Teledysku

Dodane przez: Pawel-R Dnia: wrzesień 15 2013

Playboys - Nasza noc - Premiera Teledysku

Grupa muzyczna Playboys powstała w 2009 roku w Radomiu z inicjatywy głównego lidera zespołu - twórcy muzyki i wszystkich tekstów Kuby Urbańskiego. W jej skład wchodzą zarówno zawodowi muzycy z wykształceniem jaki ci, dla których muzyka jest czymś więcej niż tylko pasją. Playboys - czyli grający chłopcy - to 4 energicznych, pełnych pomysłów, rozrywkowych facetów, gotowych rozruszać swoją muzyką nawet najbardziej zagorzałego fana disco. Zespół występuje w składzie: Kuba Urbański, Mateusz Skórkiewicz, Bartek Sułkowski i Rafał Korczak.

Utwór "Nasza noc", Kuba napisał w 2011 roku
Dziś prezentujemy debiutancki premierowy klip.

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

disco polo w rozmowach w toku

Dodane przez: Pawel-R Dnia: wrzesień 15 2013

disco polo w rozmowach w toku

już 20 września w programie "rozmowy w toku"
odbędzie się odcinek pt: NIE MA BATA - TO BYŁ HIT TEGO LATA

wystpią między innymi: B-Qll, E-maill, Shymi oraz Disco Misiak

Zobacz zwiastun programu >>>

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Zlot fanów disco polo w Inowrocławiu

Dodane przez: Pawel-R Dnia: wrzesień 15 2013

Zlot fanów disco polo w Inowrocławiu

Przeżywająca swoisty renesans muzyka disco polo ma swoich zagorzałych fanów w różnym wieku. Spotkają się oni na zlocie w pubie Kropa w ostatnią sobotę września.

Impreza rozpocznie się 28 września o godz. 21.00. Organizatorzy, wspólnie z wytwórnią Lemon Records i telewizją Polo TV postanowili zaprosić mieszkańców regionu na zlot muzyki disco polo w ramach podziękowania za udany sezon imprez plenerowych i dyskotek. W pubie Kropa zagrają DJ Locco, DJ Damian, a w nocy zespół Stereo, znany m.in. z piosenki "Ale kochasz". Całość uzupełnią liczne konkursy.

Bilety w cenie 20 zł (w dniu koncertu 25 zł) można kupować w pubie Kropa oraz dzwoniąc pod nr tel. 510 515 291. Wejściówki jeszcze w ten weekend będą do wygrania na Ino-online.pl.

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Shine - Nowy wywiad dla salon24.pl

Dodane przez: Pawel-R Dnia: wrzesień 15 2013

Shine - Nowy wywiad dla salon24.pl

Shine: Patriotyzm to bycie dumnym z miejsca urodzenia

Czy warto pokazywać patriotyzm w wesołej i skocznej formie? – na to pytanie odpowiada wschodząca gwiazda muzyki Disco Polo – Shine.

Adam Zawadzki: Skąd się wzięła Shine?

Shine: Od zawsze miałam „artystyczną duszę” . Chodziłam na zajęcia wokalne, taneczne, brałam udział w przedstawieniach, wysyłałam wiersze na konkursy. Jako nastolatka bardziej skupiłam się na tańcu, jednak w pewnym momencie za namową znajomego, który miał swój zespół postanowiłam spróbować swoich sił i nagrałam pierwszą piosenkę. Pomyślałam, że najwyżej będzie to piosenka „do szuflady”, pamiątka. Po wstawieniu jej do Internetu okazało się jednak, że została pozytywnie odebrana przez słuchaczy muzyki disco-polo. Na tej piosence zatem nie poprzestałam i nagrywam do dzisiaj. (...)

czytaj całość na:
http://adamzawadzki.salon24.pl/533757,shine-patriotyzm-to-bycie-dumnym-z-miejsca-urodzenia

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Imperium - Jeszcze raz - Premiera Teledysku

Dodane przez: Pawel-R Dnia: wrzesień 15 2013

Imperium - Jeszcze raz - Premiera Teledysku

Ukazał się nowy klip zespołu Imperium, przy którym kiedyś polskie rodziny bawiły się na niejednej imprezie. Największym hitem były "Żółte tulipany".

Z nowego teledysku zespołu bije mieszkanka nostalgii za latami dziewięćdziesiątymi w połączeniu z nowoczesną techniką. Jest też wiele efektów specjalnych niczym w filmach z pierwszej komunii.

Klip zaczyna się wyuzdanymi zdjęciami pięknej kobiety, która się budzi we własnym łóżku. Później widzimy liderów zespołu Imperium, którzy na kosmicznych planszach grają na gitarach, a Ireneusz Korolczuk, w którym podkochiwały się wszystkie fanki disco polo zaczyna śpiewać o tym, by dać szansę i czas.

Muzyka Ireneusz Korolczuk
Słowa Katarzyna Krysztopa
Realizacja teledysku Jacek Słomiński


Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Failiesdance - Imprezy czas - live

Dodane przez: Pawel-R Dnia: wrzesień 15 2013

Failiesdance - Imprezy czas - live

Formacja failiesdance pragnie przedstawić wam klip live nakręcony podczas letniej trasy koncertowej.Klip nagrany został w Świeciu podczas festiwalu muzyki dance w którym formacja Krzyśka Wróblewskiego wzięła udział podczas konkursu na hit lata.

Z tego materiału jak i innych momentów zarejestrowanych podczas koncertów powstanie zapewne do końca tego roku jeszcze jakiś wideoklip do którejś z piosenek Krzyśka i Patryka.Panowie tej jesieni są bardzo zapracowani nowe produkcje muzyczne jak i praca nad kolejnymi numerami pochłania ich każdą wolną chwilę.Patryk zdradza też naszemu portalowi kulisy pewnego pomysłu interpretacji piosenki Edyty Gepert "Szukaj mnie".

Wokalista wypowiada się jasno i dość sensownie zabiera głos co do tej produkcji myślimy wraz z Krzyśkiem nad tą piosenką żeby była ona w stylu rnb połączona z elementami lekkiej muzyki tanecznej wraz z zachowaniem melodyjności refrenu wpadliśmy na ten pomysł podczas jedno z naszych wypadów na imprezę z karaoke i tak gdybaliśmy i narodził się ten pomysł mam nadzieje że przy współpracy z aranżerami ogarniemy fajną muzykę i zrobimy fajny nastrojowy kawałek.

Teledysk live przedstawia jeden z największych hitów showemnów który nagrany został w dwóch wersjach wokalnych Krzyśka z byłą już wokalistką zespołu Anią Pawlak i druga wersja nagrana przez chłopaków i to ona została uwieczniona na nagraniu więc zapraszamy was do obejrzenia materiału koncertowego i show muzycznego zespołu failiesdance

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

FailiesDance w coverze Ewa Odeszła

Dodane przez: Pawel-R Dnia: wrzesień 14 2013

FailiesDance w coverze Ewa Odeszła

Wczoraj Lider formacji udostępnił publicznie swój najnowszy singiel pt "Grzeszne miłość"dziś dla sympatyków muzyki tanecznej udostępnia cover Ewa odeszła.Utworu tego nie trzeba nikomu przedstawić bo zna go każdy.

Nagrany został już w wersji Marcina Śiegeńczuka i Karola Pietrzaka.Zespół z Ostródy pragnie wam przypomnieć stare dobre lata świetlności wielkich hitów jakim była i jest wciąż Ewa odeszła sam Lider ostródzkiej grupy zdradza że bardzo lubi ten utwór więc postanowił nagrać wokal do niego.

A więc oddajemy wam muzyczny cover do odsłuchu a już wkrótce kolejna autorska produkcja showmena z Ostródy i jego formacji Dyskoteka szkło part2,życie dicopolowca,miłego odbioru życzymy


Failiesdance - Ewa Odeszła - CoverCzytaj wiecej

Komentarzy: 0

Jesienna premiera FailiesDance

Dodane przez: Pawel-R Dnia: wrzesień 13 2013

Jesienna premiera FailiesDance

Ostródzka formacja failiesdance przygotowała jesienną propozycję muzyczną.Jest to utwór o małym zabarwieniu erotycznym jak i o tym co panowie robią jadąc na imprezy.Utwór jest odmiennym brzmieniem niż dotychczas piosenki jakie powstawały.Typowy dancesholl,latino oraz hause kreuje nową produkcję formacji Krzyśka Wróblewskiego.Piosenka zrobiona na mocnym bicie prosty tekst który szybko wpada w ucho to właśnie cała odsłona nowej produkcji zespołu z Ostródy.

Już dziś Krzysiek zapowiada kolejną nowość muzyczną która ukaże się już wkrótce bedzie to piosenka Dyskoteka szkło part 2 czyli prawdziwe życie discopolowca.

Premierę przewiduje się na początek kolejnego miesiąca.Nad masteringem i mixem czuwa Adam Goniszewski z zespołu Pin roses który znany jest całej Polsce w gatunku muzycznym rock.A zatem oddajemy wam nowy utwór który jest singlem i zwiastunem pracy nad kolejnym albumem Krzyśka i jego formacji więc życzymy miłego i mocnego odbioru.

Failiesdance - Grzeszna Miłość NOWOŚĆ 2013Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

9 Urodziny klubu Toro - 10 / 15 września

Dodane przez: Pawel-R Dnia: wrzesień 10 2013

9 Urodziny klubu Toro - 10 / 15 września

Aż 6 dni będą trwały dziewiąte urodziny jednego z najbardziej znanych na muzycznej mapie Warszawy klubu TORO.

Tegoroczne obchody rozpoczną się 10 września koncertem DŻAGI - sobowtóra Dody.

Kolejnego dnia – 11 września (w dzień powstania klubu) na scenie ze swoim erotycznym show zagości CUBA. Tego wieczoru wśród gości zostanie podzielony urodzinowy tort.

Po ekscytującej środzie – w czwartek 12 września - zaśpiewa sobowtór Maryli Rodowicz - „DRUGA MARYLA”.

Piątek należeć będzie do kontrowersyjnej małżeńskiej pary dj-ów TIMO&DICCA.

Z kolei w sobotę zagra zespół Mejk – twórcy takich hitów jak „Dotknij mnie”, „Całuj mnie” czy „Daj nam czas”.

W niedzielę, na zakończenie obchodów 9-tych urodzin klubu "Toro" odbędzie się gala „The queens of drag”.

Imprezę poprowadzą znani prezenterzy telewizyjni - Dominika Łuszczewska i Romek Wrzosek. Podczas urodzin będzie można zdobyć wiele cennych nagród m.in. smartfony.

Patronat nad imprezą objęło TV.DISCO.

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Panel logowania

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Poproś o nowe hasło

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
Brak tematów na forum
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum

Ankieta

Jak oceniasz wygląd strony

Bardzo Dobra
Bardzo Dobra
100% [4 głosów]

Dobra
Dobra
0% [0 głosów]

Średnia
Średnia
0% [0 głosów]

Słaba
Słaba
0% [0 głosów]

Ogółem głosów: 4
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 26.04.13

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?

Statystyki

· Gości online: 2
· Użytkowników online: 0
· Najnowszy użytkownik: ktqhxandcovx
· Wyswietlen:
· Unikalnych odwiedzin:

Copyright © 2013MuzykaTaneczna.info