Patronujemy:

disco polo

Telewizje Z Muzyką Taneczną

disco polo

disco polo

disco polo

disco polo

Facebook

disco polo

disco polo

disco polo

stat4u stat4u

PREMIEROWA SHAZZA TYLKO U NAS. NAUCZCIE SIĘ TEGO REFRENU!

Dodane przez: Gandalf Dnia: marzec 26 2014

PREMIEROWA SHAZZA TYLKO U NAS. NAUCZCIE SIĘ TEGO REFRENU!

Niekwestionowana królowa polskiej muzyki dance, jedyna kobieta w jury ,,Discostar", na scenie ,,wulkan seksu". Doskonale wiecie, o kim mowa. Tylko na portalu Discomedia premierowy kawałek Shazzy. Czym tym razem zaskoczy nas artystka?

Najnowszy utwór damy polskiego disco nosi tytuł ,,Ty i ja". W refrenie pada prosta kompilacja słów ,,da di dam". Ostrzegamy, to szybko wpadnie Wam w ucho! Shazza sztukę interakcji ze słuchaczem opanowała do perfekcji.

Milczała bardzo długo, ale było wiadomo, że pracuje nad nowym materiałem. Premierowy kawałek zaprezentowała na Walentynkowej Gali Disco-Polo w Sali Kongresowej. Niedawno zapoznali się z nim telewidzowie Polo TV. Teraz nowy utwór jest już dostępny również na naszym portalu.

Pokochacie współczesną Shazzę? Z pewnością tak! Najnowszy kawałek królowej dance oddajemy w Wasze zniecierpliwione ręce (,,Czytaj więcej").


Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

SKRYWANE ZACHCIANKI RAJMUNDA. PREMIERA KLIPU!

Dodane przez: Gandalf Dnia: marzec 26 2014

SKRYWANE ZACHCIANKI RAJMUNDA. PREMIERA KLIPU!

Rajmund wielokrotnie potwierdzał już, że jest artystą wielu twarzy. Czas teraz, byśmy poznali kolejną z nich. We wtorek ukazał się najnowszy teledysk wokalisty do piosenki ,,Tylko tego chcę". No właśnie, czego oczekuje Rajmund?

Gwiazda disco nie potrzebuje wiele. Wystarczy mu miłość drugiej osoby i proste słowo ,,KOCHAM". Rajmund to mężczyzna czuły i romantyczny, kobiety uwodzi sposobem. W tej damsko-męskiej grze nie ma przypadków, a na ringu pozostają tylko najlepsi zawodnicy. Rajmund doskonale wie, jak postępować, by nie złamać ,,kruchego lodu" pod stopami. Inni mężczyźni powinni brać z niego przykład.

Najnowszy teledysk wokalisty stanowi swoiste połączenie tajemniczej duszy Rajmunda, rozpalającego zmysły disco-polo oraz słabości dojrzałego faceta do...psów. Piosenkarz zaprasza swych gości na kunsztowną muzyczną ucztę, której jest autorem. Skosztujmy jego najnowszej potrawy!

Rajmund z pewnością ,,tylko tego chce", byście włączyli jego najnowszy teledysk. Do dzieła!

W ,,Czytaj więcej" znajdziecie kilka fotek z planu teledysku...

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

,,NA WESOŁO": MARCIN DANIEC TONIGHT SHOW

Dodane przez: Gandalf Dnia: marzec 26 2014

,,NA WESOŁO": MARCIN DANIEC TONIGHT SHOW

Muzyka disco-polo ma nie tylko zachęcać do tańca, ale również wzbudzać pozytywne odczucia. Jednym z nich jest niewątpliwie uśmiech. Wszyscy znamy utwory, które wywołują u nas ten bezcenny odruch. W disco-polo powodów do uśmiechu jest bez liku...

Po muzyczny ,,polski produkt eksportowy" sięgnął nawet wybitny Marcin Daniec. Komik nad komikami z disco-polo uczynił fantastyczne ucieleśnienie humoru, energii i polotu. Udowodnił, że to muzyka do tańca i różańca!

Daniec znany jest ze swoich charakterystycznych kreacji scenicznych. Jedną z nich jest wcielenie gwiazdy disco-polo, które Wam odsłaniamy. Jak czołowy polski komik wybrnął z zadania? Czy nie powinęła mu się noga?

W radosnym show Dańca nie zabraknie hitów muzyki disco-polo, takich jak m.in. ,,Jasnowłosa", czy ,,Bara bara". Wiedział za co się zabrać!

A oto już teraz przed Wami Marcin Daniec w wydaniu disco-polo. Bawcie się dobrze!

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

PREMIERA GRUPY MR SEBII. TWARDE ULTIMATUM!

Dodane przez: Gandalf Dnia: marzec 25 2014

PREMIERA GRUPY MR SEBII. TWARDE ULTIMATUM!

Ileż to przykładnych związków między kobietą a mężczyzną przestaje istnieć przez pochopne rozstania. Mr Sebii poczuwa się do obowiązku, by zapobiec tej niepokojącej sytuacji. Grupa disco-polo stawia sprawę zupełnie jasno, komponując utwór ,,Rozwodu nie będzie".

Piosenka kultywuje brzmienia pierwotnego disco-polo, nie uciekając też od nieuniknionej nowoczesności. ,,Rozwodu nie będzie" to propozycja nie tylko dla małżonków, których przyszłość stoi pod wielkim znakiem zapytania. Piosenka z pewnością wbije się w pamięć również fanom lekkiego, łatwego i przyjemnego śpiewania.

Sebastiana Zysa znamy doskonale z jednego z bardziej donośnych hitów muzyki disco-polo, czyli przebojowej ,,Cipuleńki". Czy ,,Rozwodu nie będzie" przyniesie mu kolejny sukces? Jako pierwsi po cichu możemy Wam zdradzić, że grupa już przymierza się do premiery zupełnie nowego kawałka ,,Nie szukaj mnie", który w wakacje ma rozbujać polskie parkiety. Zobaczcie zapowiedź na samym dole (,,Czytaj więcej")...

Posłuchajcie premierowego utworu formacji (,,Czytaj więcej") i przekonajcie się sami, czy tkwi w nim potencjał. W tym miejscu należy może zaznaczyć: spieszmy się kochać swoje drugie połówki, tak szybko odchodzą.

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

SKOK W BOK NA...ROCK!

Dodane przez: Gandalf Dnia: marzec 25 2014

SKOK W BOK NA...ROCK!

Co prawda nasz portal porusza tematykę ukierunkowaną na muzykę disco-polo, ale nic nie szkodzi, by znaleźć chwilową odskocznię. Zapraszamy na spotkanie z zespołem Hunter. Innymi słowy na polowanie na ,,muzykę duszy".

Fani ciężkiego grania znają ich od lat. Przez niemal trzy dekady istnienia na polskiej scenie muzycznej ich styl nieustannie ewoluuje w poszukiwaniu nowych form wyrazu i mówienia o sprawach niełatwych. Jedno pozostaje niezmienne zamiłowanie do metalu i rocka w klasycznym wydaniu. Ich muzyka określana jest jako soul metalowy, który łączy z pozoru zupełnie odmienne style: od reggae, muzyki filmowej, po doom metal i hardcore.

Z zespołem Hunter, twórcami tzw. muzyki duszy, będzie można spotkać się w najbliższą sobotę, 29 marca o godzinie 17:30 , w salonie Empik w Manufakturze.

Discomedia poleca!

News od: Manufaktura

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

,,BYŁO MINĘŁO": JANUSZ LASKOWSKI- ,,ŚNIŁ MI SIĘ RODZINNY DOM"

Dodane przez: Gandalf Dnia: marzec 25 2014

,,BYŁO MINĘŁO": JANUSZ LASKOWSKI- ,,ŚNIŁ MI SIĘ RODZINNY DOM"

Poczciwe gramofony wciąż wygrywają ich dźwięki. Stare przeboje, choć coraz bardziej zapomniane, to wciąż wracają do nas w chwilach ulotnej zadumy. Co prawda ,,było minęło", ale warto czasem otworzyć kufer wspomnień...

Dzisiaj z ,,tajemnego schowka" wyciągamy piosenkę Janusza Laskowskiego ,,Śnił mi się rodzinny dom". Ten liczący sobie niemalże już 30 lat utwór wciąż ani trochę nie stracił na aktualności. Nalepianie mu etykietki disco-polo jest może lekko naciągane, ale do takiej piosenki nie można nie powracać.

Do tematyki domu artyści disco-polo sięgają dość często. Po identyczny motyw sięgnął w jednym ze swoich utworów Zenek Martyniuk z zespołu Akcent. Piosenka ,,Rodzinny dom" była swego czasu jednym z bardziej rozpoznawalnych przebojów grupy. Do udziału w teledysku ,,król disco-polo" zaangażował swojego syna! Z kolei Ivan Komarenko śpiewał o ,,Domu nad wiślanym brzegiem", bez którego nie wyobraża sobie ani jednego dnia na tej planecie.

Posłuchajcie, jak piosenka ,,Śnił mi się rodzinny dom" brzmi po latach. Czy nadal jest skutecznym ,,wyciskaczem łez"? Utwór do posłuchania w rodzinnym gronie.

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

NADCHODZI ,,WYWIADÓWKA"...

Dodane przez: Gandalf Dnia: marzec 24 2014

NADCHODZI ,,WYWIADÓWKA"...

Spokojnie, wcale nie chodzi o dramatyczne spotkanie z rodzicami organizowane od czasu do czasu przez nauczycielki. ,,Wywiadówka" to nazwa naszego nowego cyklu, który już niebawem zagości na portalu Discomedia. Gwiazdy disco-polo wdadzą się z nami w szczerą rozmowę, która da odpowiedź na to, jacy naprawdę są nasi idole.

Zapytamy o wszystko! Muzykę, życie prywatne, plany na przyszłość. Zbudujemy most porozumienia, a wszystko to specjalnie dla Was odwiedzających ten portal. Disco-polo wcale nie jest tematem tabu. Przekonacie się sami!

Już wkrótce pierwszy odcinek naszego cyklu. Przygotowaliśmy niespodziankę. Nasz cykl będzie realizowany w formie video! Kto jako pierwszy zostanie rzucony na głęboką wodę ,,Wywiadówki"?

Bądźcie czujni! Wasze gwiazdy już niedługo zdradzą najbardziej skryte tajemnice. Odwiedzajcie Discomedia!

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

,,GWIAZDY TRZECIEGO PLANU": FANTASTIC BOYS

Dodane przez: Gandalf Dnia: marzec 24 2014

,,GWIAZDY TRZECIEGO PLANU": FANTASTIC BOYS

Zawsze w cieniu, rzadko prowadzą peleton. To wcale nie oznacza, że ich twórczość nie zasługuje na garść ciepłych słów. Wręcz przeciwnie! Zapraszamy na kolejne spotkanie z ,,Gwiazdami trzeciego planu".

Dzisiaj ,,na celownik" bierzemy grupę Fantastic Boys. Z racji nazwy często są myleni z popularnym bandem Marcina Millera. Niestety nigdy nie doczekali się podobnej sławy. Przewrotność losu? Całkiem możliwe. Być może dojrzały już zespół wciąż czeka na swoją życiową szansę...

Zadebiutowali w roku 1994. Dwóch chłopaków z pomysłem na życie, Jarosław Niegierewicz i Maciej Olchanowski, założyli zespół, legitymujący się nazwą Fantastic Boys. Powstali w Białymstoku, mieście z disco-polowymi tradycjami. Działali dość prężnie, dobrze przyjmowały się ich piosenki. Disco-polo to jednak prawdziwa ,,fabryka zespołów" i nie jest łatwo wyjść na czoło stawki...

Dziś grupa wzbogaciła się o przedstawicieli młodego pokolenia, Krzysztofa Piekarskiego i Jerzego Wasiluka. Mają oni wnieść w zespół powiew świeżości. Występy grupy uświetniają też czasami młode i...elastyczne tancerki.

Specjalnie dla Was jeden z nowszych klipów bohaterów naszego dzisiejszego cyklu. Teledysk jest filmową ilustracją utworu ,,Dziewczyno moja", jednego z największych hitów grupy. Prawda, że wokalista ma podobny głos do Zenka Martyniuka? Wsłuchajcie się!

Najwyższy czas, byście zaznajomili się z ,,fantastycznymi chłopcami". Do dzieła!Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Weekend laureatem gali "Osobowości i Sukcesy roku 2014"

Dodane przez: Pawel-R Dnia: marzec 24 2014

Weekend laureatem gali "Osobowości i Sukcesy roku 2014"

Zespół Weekend został laureatem " Gali „Osobowości i Sukcesy roku 2014 - kategoria muzyka"
Uroczystość odbędzie się dzisiaj 24 marca (poniedziałek) o godzinie 19.00 w hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport zostaną przyznane statuetki najwybitniejszym Osobowościom, które swoją postawą w 2013 roku zasłużyły na to wyróżnienie.

Jest to ogromne wyróżnienie, gdyż kapituła decydująca o laureatach, składa się z wybitnych przedstawicieli życia społecznego i kulturalnego. W jej skład wchodzą również laureaci z poprzednich lat. Wśród laureatów Gali „Osobowości i Sukcesy Roku” znaleźli się m.in.: Magda Gessler, Mariusz Treliński, Katarzyna Grochola, Min. Bogdan Zdrojewski, Prof. Michał Kleiber, Alicja Węgorzewska, Janusz Głowacki, Prof. Marek Krawczyk, Beata Mońka, Marian Dziędziel, Dorota Rabczewska, Maciej Zień, Dominika Gawęda – Blue Cafe , Martyna Wojciechowska,Kapitan Tadeusz Wrona, Jan Kidawa-Błoński.

Źródło: oficjalna strona zespołu Weekend

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Muzyka zespołu Drossel w filmie!

Dodane przez: Pawel-R Dnia: marzec 24 2014

Muzyka zespołu Drossel w filmie!

Dzisiaj (24 Marca) odbędzie się premiera francuskiego filmu "Les Gazelles" w reż. Mony Achache. Warto zainteresować się filmem ze względu na wykorzystanie dwóch utworów dobrze znanej wszystkim fanom muzyki tanecznej grupy DROSSEL.

Widzowie usłyszą dwa nagrania: „Daj na luz” i „Gdzie podziały się marzenia”.
Discomedia.pl gratuluje sukcesu i życzy jeszcze większych w przyszłości.Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

DISCO-POLO, BIAŁOBRZEGI, EXPERT. PREMIERA KLIPU!

Dodane przez: Gandalf Dnia: marzec 23 2014

DISCO-POLO, BIAŁOBRZEGI, EXPERT. PREMIERA KLIPU!

Położone nad Pilicą Białobrzegi są miejscem często odwiedzanym przez turystów. Sentyment do niego mają również zespoły disco-polo. Miasto oczarowało zespół Expert, który przed kilkoma tygodniami oddał w ręce fanów klip do piosenki ,,W Białobrzegach".

Typowe disco-polo, na które zawsze jest zapotrzebowanie. Klip bez nagości, niewygodnych ujęć i niepotrzebnego lansu. Ten zespół to już chyba...ekspert w swoim fachu!

Warto dodać, że zespół Expert jest również oryginalnym wykonawcą znanej piosenki o miejscowości nad Pilicą. Po latach utwór doczekał się zasłużonego klipu.

Przenosicie się z nami do miejsca opiewanego w superlatywach przez zespół Expert? Zachęcamy do obejrzenia teledysku.

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

CHCECIE CZY NIE? PREMIERA TWÓRCÓW ,,MYDEŁKA FA 2"

Dodane przez: Gandalf Dnia: marzec 23 2014

CHCECIE CZY NIE? PREMIERA TWÓRCÓW ,,MYDEŁKA FA 2"

Ich utwory nawiązują do korzeni muzyki disco-polo. Na tych brzmieniach wychowywało się zeszłe pokolenie. Teraz i my możemy poczuć klimat tamtych czasów, cofając się w przeszłość razem z grupą Night Lovers. Zespół prezentuje swój najnowszy klip do piosenki ,,Chcesz czy nie".


Tak jak w przypadku większości utworów rozszerzającej stale grono fanów kapeli, i ten utrzymany jest w stylistyce prawdziwego disco. Nie zawiodą się fani chwytliwych, ale również wyrafinowanych tanecznych brzmień. Naszym zdaniem, zarówno klip, jak i piosenka, stoją na wysokim poziomie.

Grupa Night Lovers kojarzona jest z głównie z racji występu w TVN-owskim ,,Mam Talent". Zespół wykonał tam piosenkę ,,Mydełko Fa 2", czyli kontynuację wielkiego przeboju o kultowym środku czyszczącym. Panowie wypadli całkiem przyzwoicie, ale jury jak to jury, nie okazało się przychylne...

Zobaczcie grupę w nowym klipie ,,Chcesz czy nie". Swoją drogą cieszymy się, że możemy prezentować Wam zespoły przywiązane do brzmień dawnego disco-polo i inwestujące w ,,teledyski z fabułą", takie jak wywołany do tablicy Night Lovers. Miłego odbioru!

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

MARCIN MILLER NIE WE WŁASNEJ OSOBIE...

Dodane przez: Gandalf Dnia: marzec 23 2014

MARCIN MILLER NIE WE WŁASNEJ OSOBIE...

Do obsady wiosennego przeboju ramówki Polsatu ,,Twoja twarz brzmi znajomo" dołączył gwiazdor disco-polo, Marcin Miller. Nie scenie nie stawił się jednak osobiście, lecz za uprzejmością Agnieszki Włodarczyk, która to na chwilę...zamieniła się w wokalistę zespołu Boys. Ciekawe, co na to pan Marcin...

Aktorka wykonała disco-polowy hit wszech czasów ,,Jesteś szalona". Doskonale bawiła się publiczność zebrana w studio. Do Polsatu znów wkradła się swojska polska nutka...

Jury było zachwycone wykonaniem Agnieszki. Nam też się podobało. Brawo Agnieszko!

Kliknijcie ,,Czytaj więcej", aby zobaczyć, jak wyglądała odmieniona Agnieszka. Jest szalona, prawda?

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

PREMIEROWY KLIP UCZESTNIKA ,,DISCOSTAR"

Dodane przez: Gandalf Dnia: marzec 23 2014

PREMIEROWY KLIP UCZESTNIKA ,,DISCOSTAR"

Większość kojarzy go z pierwszą edycją lubianego talent-show ,,Discostar" (premierowe odcinki od soboty, 22 marca na antenie Polo TV). Damian Banasiak nie znalazł się w gronie zwycięzców programu, ale to nie oznacza, że pożegnał się z muzyką. Można już oglądać premierowy teledysk początkującego wokalisty do piosenki ,,Ruda dziewczyno".

W klipie nie zabrakło oczywiście tytułowej niewiasty z ognistymi włosami. Czyżby był to obiekt westchnień Damiana? Kto wie...

A Wy lubicie rude dziewczyny? Naszym zdaniem damy o takim kolorze włosów mają w sobie jakiś wewnętrzny magnes. Nie przedłużajmy, klip oddajemy w Wasze ręce. Pozytywnych wrażeń i udanej niedzieli!

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

EFFECT ODSŁANIA KARTY. PREMIERA KLIPU!

Dodane przez: Gandalf Dnia: marzec 22 2014

EFFECT ODSŁANIA KARTY. PREMIERA KLIPU!

Są grupą, która zajmuje dość stabilną pozycję na rynku disco-polo. Nie muszą martwić się o rychły spadek, bo murem stoi za nimi stała grupa wiernych słuchaczy. Pojawił się najnowszy klip zespołu Effect do utworu ,,Jest ogień, jest moc".

Teledysk ukazuje prawdziwe, zakulisowe oblicze grupy. Chcecie zobaczyć jaki Effect jest naprawdę? Włączcie klip! Ten filmowy obrazek to najlepszy dowód na to, że panowie z zespołu podchodzą do życia z lekkością i sporą dawką uskrzydlającego humoru. Brawo!

Kawałek utrzymany jest w charakterystycznym dla grupy brzmieniu. Ci, którym brakowało ,,starego, poczciwego" Effecta z pewnością nie odłożą tego utworu na półkę.

Klip do piosenki ,,Jest ogień, jest moc" ukazał się w zaledwie kilka tygodni po premierze teledysku ,,Fantastycznie". Utwór zdążył już zyskać sobie sympatię słuchaczy, więc Effect idzie za ciosem. Ku uciesze fanów. Bawcie się dobrze!

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Panel logowania

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Poproś o nowe hasło

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
Brak tematów na forum
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum

Ankieta

Jak oceniasz wygląd strony

Bardzo Dobra
Bardzo Dobra
100% [4 głosów]

Dobra
Dobra
0% [0 głosów]

Średnia
Średnia
0% [0 głosów]

Słaba
Słaba
0% [0 głosów]

Ogółem głosów: 4
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 26.04.13

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?

Statystyki

· Gości online: 2
· Użytkowników online: 0
· Najnowszy użytkownik: ktqhxandcovx
· Wyswietlen:
· Unikalnych odwiedzin:

Copyright © 2013MuzykaTaneczna.info