Telewizje Z Muzyką Taneczną

disco polo

disco polo

disco polo

disco polo

Facebook

disco polo

disco polo

disco polo

stat4u stat4u

NIE DISCO- POLO, ALE SĄ HAPPY. SPOTKAJ SIĘ Z NIMI!

Dodane przez: Gandalf Dnia: marzec 11 2014

NIE DISCO- POLO, ALE SĄ HAPPY. SPOTKAJ SIĘ Z NIMI!

Przyjaciele z liceum „uzależnieni” od muzyki. Piosenkami „Zanim pójdę”, „Taką wodą być” i „Mów mi dobrze” na stałe zagościli nie tylko na listach przebojów, ale także w sercach wielbicieli rockowych brzmień. W tym roku zespół Happysad obchodzi dziesięciolecie wydania debiutanckiego albumu „Wszystko jedno”. Co się w tym czasie zmieniło?

Czy emocje towarzyszące im dzisiaj podczas koncertów są takie same jak w 2004 roku? Jakie mają plany artystyczne? Spotkanie z muzykami odbędzie się w najbliższy piątek
w salonie Empik w Manufakturze. Fani zespołu będą happy, bo nie zabraknie okazji
do zdobycia autografów oraz pamiątkowych zdjęć.

Sami nazywają siebie „romantycznymi bezideowcami”, a swoją twórczość zaliczają do gatunku rocka progresywnego. O sile muzyki Happysad stanowią bezpretensjonalne teksty, które z odrobiną melancholii opowiadają o rzeczach najważniejszych - życiu, miłości i uczuciach. Dodatkiem
do niebanalnych słów piosenek jest energetyczna, wpadająca w ucho muzyka. To połączenie tworzy dynamiczną, a zarazem pełną prostoty całość. W ciągu trzynastu lat od założenia formacji oraz dziesięciu od płytowego debiutu grupa zdobyła w Polsce ogromną popularność i podbiła serca tysięcy fanów.

Zespół zadebiutował w 2004 roku. „Wszystko jedno” – ich pierwszy album, przebojem wdarł się na polski rynek muzyczny. Singiel „Zanim pójdę” przez 33 tygodnie utrzymywał się na Liście Przebojów Trójki, a płyta znalazła się wśród 50. najważniejszych wydawnictw w historii polskiego rocka według magazynu Teraz Rock. Kolejne nagrania szybko zdobywały sympatię fanów gitarowych brzmień. Dwa ostatnie albumy studyjne „Mów mi dobrze” oraz „Ciepło/Zimno” osiągnęły status złotej płyty, natomiast „Nieprzygoda” był najlepiej sprzedającym się krążkiem w Polsce w 2007 roku. Na uwagę
w dyskografii grupy zasługuje także „Zadyszka”, album wydany z okazji dziesięciolecia działalności grupy w 2011 roku, składający się z dwóch płyt. Na pierwszej znalazły się covery najpopularniejszych utworów Happysad w nietypowych aranżacjach. Czesław Śpiewa wykonał „Zanim pójdę”, Muchy
– „Nie ma nieba”, a Enej – „Mów mi dobrze”. Druga płyta zawierała zapis jubileuszowego koncertu grupy na festiwalu w Jarocinie. Jednak żywiołem muzyków są występy na żywo. Zespół zagrał już ponad 750 koncertów, za każdym razem udowadniając, że dobry kontakt z publicznością i pełne energii występy to podstawa sukcesu. Ich muzyka oddziałuje na fanów także poza sceną - album
„Na żywo w STUDIO” z nagraniem koncertu pokrył się złotem już w dniu premiery.

14 marca salon Empik w Manufakturze zaprasza na spotkanie z członkami zespołu Happysad. Od godziny 16:30 muzycy wspólnie z fanami będą świętować dziesięciolecie wydania pierwszej płyty „Wszystko jedno”. Będzie czas na rozmowy, wspominanie najważniejszych chwil w historii grupy, a także zrobienie pamiątkowych zdjęć i zdobycie autografów członków zespołu.

Od: Manufaktura

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

DOROTA GWIAZDOWSKA STRACIŁA 50 TYSIĘCY ZŁOTYCH!

Dodane przez: Gandalf Dnia: marzec 11 2014

DOROTA GWIAZDOWSKA STRACIŁA 50 TYSIĘCY ZŁOTYCH!

Jak podaje tygodnik ,,Na żywo" jedyna kobieta w zespole Mig, czyli Dorota Gwiazdowska, została ostatnio pozbawiona bagatela 50 tysięcy złotych. Na szczęście nie chodzi tu o rabunek, czy inne groźne przestępstwo. Dorota przeznaczyła pieniądze na remont mieszkania.

Odnowa czterech kątów kosztująca kilkadziesiąt tysięcy złotych jest z pewnością sporym uszczerbkiem na portfelu artystki. Grupa Mig nie może jednak narzekać na brak koncertów, więc ślicznej gwiazdy nie dotknie raczej poważniejszy kryzys. Dorocie życzymy szybkiego nadrobienia strat!

Skoro jesteśmy już przy grupie Mig, przypominamy ostatni teledysk zespołu do piosenki ,,Nie ma mocnych na Mariolę". Zobaczcie to raz jeszcze!

)

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Sheyker - Kłamczucha - Premiera Teledysku

Dodane przez: Pawel-R Dnia: marzec 10 2014

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO PANOWIE!

Dodane przez: Gandalf Dnia: marzec 10 2014

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO PANOWIE!

W sobotę świętowały kobiety, dzisiaj pora na mężczyzn. Drodzy Panowie, kalendarz nie myli, Wasze święto przypada na 10 marca. Mamy dla Was prezent!

Piękna Justyna z Lider Dance śpiewała kiedyś ,,Ja chcę mieć męża". Specjalnie dla Was dzisiaj ten utwór. Obyście z tą pieśnią na ustach spędzili cały Boży rok! Oczywiście u boku drugiej połówki...
Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

DEBIUTANCKA ,,DZIEWCZYNA FAJNA" LAVERSU

Dodane przez: Gandalf Dnia: marzec 10 2014

DEBIUTANCKA ,,DZIEWCZYNA FAJNA" LAVERSU

Jak zacząć to z prawdziwym kopniakiem! 5-osobowa grupa Lavers, która do tej pory uświetniała imprezy okolicznościowe, postanowiła pokazać się teraz szerszej publiczności. Właśnie ukazał się ich debiutancki klip do piosenki ,,Dziewczyna fajna". Nie zabrakło dynamiki i żywych instrumentów!

Lavers postawił na mocne, gitarowe brzmienie i sprawdzoną tematykę. Nie ma tutaj sztucznego rzępolenia. Czy dziewczyna z ich teledysku naprawdę jest...,,fajna"? W czym tkwi jej urok osobisty? Przekonajcie się sami!

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Mister Dex - Rura Mariana - Premiera Teledysku

Dodane przez: Pawel-R Dnia: marzec 10 2014

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

,,GWIAZDY TRZECIEGO PLANU": JACEK SZYŁKOWSKI

Dodane przez: Gandalf Dnia: marzec 10 2014

,,GWIAZDY TRZECIEGO PLANU": JACEK SZYŁKOWSKI

Począwszy od dnia dzisiejszego, co tydzień w poniedziałki, będziemy prezentować Wam związane z muzyką taneczną postaci mało znane, lecz lubiane. Są niszowymi artystami, jednak mają swoje wierne grono odbiorców. Fani za nimi skoczyliby w ogień. Dziś pora na pierwszego bohatera naszego cyklu, którym jest Jacek Szyłkowski.

Szarmancki starszy pan w ciemnym kapeluszu- tak postrzegają go sympatycy muzyki tanecznej. Mimo siwizny na głowie, nie można odmówić mu zapału i energii osiemnastolatka! Jacek Szyłkowski adresuje swoją muzykę głównie do starszego pokolenia, jednak i młodzi cenią jego twórczość. W repertuarze wykonawcy znalazło się miejsce na utwory o różnorodnej tematyce. Najwięcej ich poświęca miłości, dojrzałej refleksji i zabawie bez względu na ograniczenia wiekowe. Jedną ze swoich płyt w całości poświęcił papieżowi Polakowi. Specjalnie dla Was prezentujemy pochodzący z najnowszej płyty teledysk artysty do piosenki ,,Wspomnienie Młodości". Cieszcie się chwilą razem z Jackiem!

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

DISCOMEDIA Z MYŚLĄ O WAS!

Dodane przez: Gandalf Dnia: marzec 10 2014

DISCOMEDIA Z MYŚLĄ O WAS!

Szanujący się portal muzyczny powinien dbać o swoich gości. Discomedia poczuwa się więc do obowiązku! Specjalnie dla Was od poniedziałku do piątku ukazywać się będą wyjątkowe cykle, co dzień coś nowego- inna gratka dla fanów muzyki tanecznej.

W poniedziałki zaprezentujemy ,,Gwiazdy trzeciego planu", czyli sylwetki artystów muzyki disco-polo niesłusznie niedocenionych. We wtorki odpalimy muzyczne wspomnienia ,,Było minęło"", zaś w śródy zabrzmi ,,Disco polo na wesoło". Czwartkowy dzień przeznaczymy na cykl ,,Przekraczamy granice" poświęcony światowym przebojom muzyki tanecznej. W piątki seria ,,Na każdą okazję", w której przybliżymy hity muzyki disco-polo towarzyszące nam przy różnego rodzaju uroczystościach.

A oprócz tego 7 dni w tygodniu masa premier i ciekawostek z życia gwiazd. Serdecznie zapraszamy. Wam również nie dajemy wolnego! Komentujcie, dzielcie się opiniami, cieszcie się muzyką razem z nami! Discomedia- portal z obowiązkami!

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

HISTORYCZNY SUKCES ZESPOŁU DISCO-POLO!

Dodane przez: Gandalf Dnia: marzec 09 2014

HISTORYCZNY SUKCES ZESPOŁU DISCO-POLO!

Przyzwyczailiśmy się już do tego, że grupy disco-polo są z góry skreślane z listy faworytów telewizyjnych talent-show. Być może ten stereotyp odejdzie niedługo do przeszłości, a to za sprawą grupy Piękni i Młodzi. Ich występ w polsatowskim ,,Must Be The Music" spotkał się z wyraźną aprobatą jury.

Na potrzeby muzycznego show Polsatu Piękni i Młodzi wykonali numer ,,Kocham się w Tobie". I był to strzał w dziesiątkę! Jury niemal jednogłośnie (oprócz Adama Sztaby) otworzyło im drzwi do następnego etapu programu. Dopiero początkujący, a już doświadczony zespół udowodnił, że disco-polo to nie amatorskie muzykowanie. Pięknych i Młodych zobaczymy być może w półfinale hitowego programu Polsatu już za kilka tygodni. Tymczasem przypominamy klip do piosenki ,,Kocham się w Tobie". Miłego odbioru!

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

JUŻ WKRÓTCE GORĄCA PREMIERA EFFECTU!

Dodane przez: Gandalf Dnia: marzec 09 2014

JUŻ WKRÓTCE GORĄCA PREMIERA EFFECTU!

Fani znają ich z hitów ,,Sexoholik", ,,Będę kawalerem" i ,,Uciekam od żony". Grupa Effect nie jest może liderem w ilości premier oddawanych w ręce słuchaczy, ale to tylko dlatego, że chłopaki stawiają przede wszystkim na jakość brzmienia.

Już niebawem światło dzienne ujrzy utwór ,,Ach dziewczyno maja". Czy piosenka stanie się dobrze rozpoznawalnym przebojem? Nim poznamy pełną odpowiedź, niech naszą ciekawość zaspokoi drobny przedsmak w postaci wersji demo premierowego kawałka. Oj, będzie się działo!

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Din Dong - To o Tobie dziewczyno - premiera Teledysku

Dodane przez: Pawel-R Dnia: marzec 09 2014

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

SETUS NAGRAŁ ZMYSŁOWĄ BALLADĘ

Dodane przez: Gandalf Dnia: marzec 09 2014

SETUS NAGRAŁ ZMYSŁOWĄ BALLADĘ

W sieci ukazał się premierowy utwór grupy Setus pt. ,,Jestem ciągle taki sam". Piosenka jest muzycznym upominkiem dla kobiet z okazji ich corocznego święta.

Po odejściu Pawła Sałdana grupa długo "weryfikowała" wokalistów, by wreszcie natknąć się na tego odpowiedniego. Okazał się nim Jerzy Sykut, uczestnik muzycznego show ,,The Voice of Poland". Jak wypadł w sentymentalnej balladzie? Odsłuchajcie!

https://soundclou...e-taki-sam

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

CIĄG DALSZY WALENTYNEK W STOLICY NA POLO TV!

Dodane przez: Gandalf Dnia: marzec 08 2014

CIĄG DALSZY WALENTYNEK W STOLICY NA POLO TV!

W najbliższą niedzielę, 9 marca, Polo TV już po raz drugi zabierze swoich widzów do Sali Kongresowej. Punktualnie o godzinie 20 wystartuje 2. część relacji z Walentynkowej Gali Disco-polo, która ściągnęła do Warszawy tysiące fanów muzyki disco-polo.

Tym razem stacja pokaże występy takich wykonawców, jak Shazza, Akcent, Classic oraz Boys. Co zaśpiewali dla wszystkich zakochanych? Odpowiedź w Polo TV już w niedzielę o godzinie 20.

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Kalimero - Daj mi usta daj mi uda - premiera teledysku

Dodane przez: Pawel-R Dnia: marzec 08 2014

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Polo TV - nadal najchętniej oglądaną stacją muzyczną

Dodane przez: Pawel-R Dnia: marzec 07 2014

Polo TV - nadal najchętniej oglądaną stacją muzyczną

Polo TV to pozostaje wciąż najpopularniejszym kanałem muzyczny w Polsce - wynika z danych Nielsen Audience Measurement dzięki uprzejmości Atmedia. Wyniki oglądalności poprawiają także Eska TV, MTV Polska, RBL.TV i Kino Polska Muzyka.

W lutym 2014 roku najpopularniejszym kanałem muzycznym w Polsce pozostaje telewizja Polo TV z wynikiem ponad 54,6 tys. widzów. Drugie miejsce zajmuje kanał Eska TV z wynikiem 43,5 tys

1. Polo TV - 54,602 (widzowie)
2. Eska TV - 43,571
3. 4fun.tv - 13,785
4. VIVA Polska - 10,594
5. MTV Polska - 9,326
6. ITV - 6,483
7. Kino Polska Muzyka - 5,331
8. TV.DISCO - 4,633
9. STARS.TV - 3,783
10. RBL.TV - 2,889
11. VH 1 - 2,512

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Panel logowania

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Poproś o nowe hasło

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
Brak tematów na forum
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum

Ankieta

Jak oceniasz wygląd strony

Bardzo Dobra
Bardzo Dobra
100% [4 głosów]

Dobra
Dobra
0% [0 głosów]

Średnia
Średnia
0% [0 głosów]

Słaba
Słaba
0% [0 głosów]

Ogółem głosów: 4
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 26.04.13

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?

Statystyki

· Gości online: 2
· Użytkowników online: 0
· Najnowszy użytkownik: ktqhxandcovx
· Wyswietlen:
· Unikalnych odwiedzin:

Copyright © 2013MuzykaTaneczna.info