Patronujemy:

disco polo

Telewizje Z Muzyką Taneczną

disco polo

disco polo

disco polo

disco polo

Facebook

disco polo

disco polo

disco polo

stat4u stat4u

DROGOCENNA MIŁOSĆ. PREMIEROWY KLIP GRUPY STRYCH!

Dodane przez: Gandalf Dnia: marzec 31 2014

DROGOCENNA MIŁOSĆ. PREMIEROWY KLIP GRUPY STRYCH!

Są bardzo młodą, lecz doskonale znaną grupą w kręgu disco-polo. Regularnie pokazują się światu na festiwalu w Kobylnicy i robią to w nienagannym stylu. W piątek ukazał się premierowy klip grupy Strych do piosenki ,,Diamentowa droga".

Zarówno teledysk, jak i sam utwór, są propozycją dedykowaną zakochanym. Co prawda Walentynki miały miejsce miesiąc temu, jednak o swojej drugiej połówce należy pamiętać i przez pozostałe dni w roku. Doskonale wie o tym grupa Strych!

Piękna niewiasta występująca w teledysku zwiększa atrakcyjność przekazu. Delikatny wokal Kuby Skiery i dopracowane ujęcia składają się na całokształt projektu o nazwie ,,Diamentowa droga". Zobaczcie sami!

Z całą pewnością Strych szykuje się i na tegoroczny festiwal w Kobylnicy, który odbędzie się już za 100 dni. Co zaśpiewają tym razem przed wielotysięczną publicznością?

Napawajcie się klipem! Portal Discomedia poleca teledysk Waszej uwadze.

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

KONKURS: ZRÓB REMIX I WYGRAJ Z ZESPOŁEM DIN DONG!

Dodane przez: Gandalf Dnia: marzec 31 2014

KONKURS: ZRÓB REMIX I WYGRAJ Z ZESPOŁEM DIN DONG!

Zespół Din-Dong serdecznie zaprasza do udziału w zabawie, której stawką jest...pozycja na trackliście promo-albumu grupy. Chcesz znaleźć się na krążku zespołu? Zapoznaj się z zasadami konkursu sprecyzowanymi przez artystów, nagrodami i...spróbuj swojej szansy!

Zasady Konkursu:
- Czas trwania remixu minimum 3 min
- Jakość mp3 320 kbps lub Wav (Gdy remix wygra będziemy potrzebować remix i aranż do niego w jakości Wav)
- Gatunek nie jest określony, każdy może spróbować swoich sił w dowolnym gatunku muzycznym.
- Nie bierzemy pod uwagę Mash-Up'ów.


Jesteś chętny do udziału w konkursie napisz e-maila: dindong@acapellas.eu, a otrzymasz materiały do remixu.
W treści maila podaj swój pseudonim artystyczny i nick z forum Acapellas.eu, dodatkowo możesz podać adres swojej strony lub fan page'a. -> ciąg dalszy po kliknięciu w ,,Czytaj więcej

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

,,GWIAZDY TRZECIEGO PLANU": CRAZY BOYS

Dodane przez: Gandalf Dnia: marzec 31 2014

,,GWIAZDY TRZECIEGO PLANU": CRAZY BOYS

Odkrywając zespoły mniej znane, lecz niemniej utalentowane, zapraszamy na następną część poniedziałkowego cyklu portalu Discomedia ,,Gwiazdy trzeciego planu". Dzisiaj spotkanie z kolejną ,,niedocenioną" grupą muzyki disco-polo & dance.

Gdyby Zenek Martyniuk nie założył kiedyś własnego zespołu, nigdy nie opuściliby pewnie ścisłej czołówki disco-polowego rankingu. Historia potoczyła się jednak inaczej. Charyzmatyczny wokalista Akcentu zaśpiewał z nimi tylko gościnnie, a grupa dalej musiała radzić sobie samodzielnie. Funkcję wokalisty piastował obdarzony podobnym wokalem do Zenka Martyniuka, Wojciech Skłodowski. Komponując kolejne przeboje, takie jak ,,Hej wędrowcze", czy ,,Przecież wiesz" Crazy Boys próbowali zachęcić do siebie liczne grono słuchaczy. W gąszczu innych zespołów ciężko było im jednak wybić się ,,ponad stan".

Wtedy, gdy ze sceny zniknęły niektóre zespoły, ogłaszając nieco przerysowany kryzys muzyki disco-polo, karierę zawiesili również Crazy Boys. Na długo pożegnali się z instrumentami, jednak jak można się domyślić, prawdziwi artyści zawsze wracają na pole gry.

W 2012 r. nastąpiła reaktywacja grupy. Crazy Boys postanowili zarazić muzyczną pasją współczesnych słuchaczy. Czy ta sztuka im się powiedzie?

Specjalnie dla Was jeden z naszych ulubionych, a zarazem nowszych klipów grupy. Mowa tu o teledysku zespołu Crazy Boys do piosenki ,,To byłaś ty". Struny głosowe wokalisty zostały niemal żywcem wyjęte z klatki piersiowej Zenka Martyniuka. Najprawdopodobniej portal Discomedia jest na tropie muzycznych braci- bliźniaków...


Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

PREMIERA DWA PLUS DWA. Z NIMI ,,BAWI SIĘ ŚWIAT"!

Dodane przez: Gandalf Dnia: marzec 30 2014

PREMIERA DWA PLUS DWA. Z NIMI ,,BAWI SIĘ ŚWIAT"!

Na swoim koncie mają dopiero kilka utworów. W środowisku disco-polo są jednak już dość znani i mogą poszczycić się pierwszymi zwolennikami ich dotąd skromnej, lecz rozwijającej się dynamicznie twórczości. W sobotę ukazał się klip zespołu Dwa Plus Dwa do piosenki ,,Bawi się świat".

Czy stawiający sprawę jasno tytuł utworu sprawi, że stanie się on prawdziwym przebojem? Zespół Dwa Plus Dwa chce zaprosić do wspólnej zabawy cały świat na czele z zakochaną w muzyce tanecznej Polonią.

Uroku zarówno piosence, jak i klipowi, dodaje atrakcyjna wokalistka. Panowie z pewnością osaczą ją spojrzeniami! To tylko jeden z masy powodów, dla których warto zobaczyć ten teledysk. Oprócz tego dużo tańca w najlepszym żeńskim wykonaniu, energii płynącej z muzyki i uniesień wirujących na parkiecie.

Zobaczcie wszyscy, jak z grupą Dwa Plus Dwa ,,bawi się świat"!

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

SEBII CHWYCIŁ PO WIOSŁO. OD RAZU CZERWONE!

Dodane przez: Gandalf Dnia: marzec 30 2014

SEBII CHWYCIŁ PO WIOSŁO. OD RAZU CZERWONE!

Sebii jest wokalistą, dla którego muzyka disco-polo to za mało. Pragnie odnajdywać się w innych stylizacjach i gatunkach, jak przystało na prawdziwego artystę. Wraz z kolegami z nowego zespołu chcą wskrzesić dawny blask Czerwonych Gitar. Projekt obrał kryptonim Red Guitars.

Ich ,,Kwiaty we włosach" nuciła niegdyś cała Polska. Czerwone Gitary tworzyły rodzimą historię muzyczną XX w. Mimo, że na scenie formalnie band wciąż funkcjonuje pod tą samą nazwą, to zmienił się skład legendarnej kapeli i ,,młodym wilkom" trudno o poskromienie wymagającej publiczności. W swoje ręce sprawy postanowił wziąć Sebii, jeden z przedstawicieli nowo powstałego Red Guitars.

Sebastian Zys już koncertuje ze swoim drugim zespołem. Razem z kolegami ubrali muzykę Czerwonych Gitar we współczesne aranżacje, dodając im sporo polotu i finezji. Niedawno powstał też profil zespołu na jednym ze znanych portali społecznościowych. Czy doczekamy się ,,złotej ery" Red Guitars?

Posłuchajcie jednej z propozycji odwołującego się do Czerwonych Gitar zespołu, tworzonego przez lidera disco-polowej grupy Sebii. Z pewnością wszyscy kojarzycie piosenkę ,,Wezmę cię ze sobą". Jak zabrzmiała w wykonaniu Red Guitars, a jak w wydaniu oficjalnych...,,nieoficjalnych" Czerwonych Gitar? Przekonajcie się sami i porównajcie!

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

LIDER BOYS PODARUJE NADZIEJĘ

Dodane przez: Gandalf Dnia: marzec 30 2014

LIDER BOYS PODARUJE NADZIEJĘ

Jest wspaniałym artystą, ale i dobrym człowiekiem, dzielącym się chętnie swoim wielkim sercem. Kiedy tylko zapoznał się z historią 11-letniego Dominika, od razu postanowił mu pomóc. Lider grupy Boys, Marcin Miller, bardzo wzruszył się losem chorego chłopaka- podaje ,,Super Express".

Dominik cierpi na chorobę nowotworową, wyniszczającą stopniowo jego bezradny organizm. Chłopak wymaga kosztownego i specjalistycznego leczenia. Pan Marcin zadeklarował Dominikowi wsparcie, w ramach którego grupa Boys wyruszy na trasę koncertową do Stanów Zjednoczonych.

Panowie zagrają w Chicago, New Jersey, Detroit oraz Kanadzie. Część pieniędzy pochodzących z koncertów zostanie przeznaczona na pomoc Dominikowi, który bardzo liczy na opiekę niemieckich lekarzy z kliniki w Greifswald. W tę szlachetną akcję wraz z grupą Boys zaangażowana jest amerykańska fundacja ,,You Can Be My Angel".

Początek trasy koncertowej przypada 4 kwietnia. Patronat nad przedsięwzięciem objął Pan Senator RP Andrzej Person oraz amerykański kongresmen Mike Quigley.

Brawo Panie Marcinie! Bierzmy pouczający przykład z lidera zespołu Boys i nigdy nie zamieniajmy serca w twardy głaz.

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

TO JUŻ CHYBA ICH ,,DRUGA OJCZYZNA"

Dodane przez: Gandalf Dnia: marzec 29 2014

TO JUŻ CHYBA ICH ,,DRUGA OJCZYZNA"

Bayer Full znowu szykuje się na wyjazd do Chin- pisze kolorowy tygodnik ,,Na żywo". Grupa Sławomira Świerzyńskiego upodobała sobie wyprawy do kraju z najdłuższym murem świata.

Do Chin zespół uda się w związku ze specjalnym zaproszeniem tamtejszych władz. Zwiedzanie najpiękniejszych zakątków kraju grupa połączy z...ciężkim żywotem artysty.

W ramach zagranicznego pobytu muzycy nagrają program ,,Zespół Bayer Full odkrywa Chiny", który niebawem zostanie wyemitowany przez stację TVN.

Płyty zespołu Bayer Full w Chinach rozchodzą się jak świeże bułeczki. Popularność zespołu jest tam porównywalna do tej, którą obserwujemy w Polsce!

Sławek Świerzyński wraz z pozostałą częścią zespołu znów wskoczy w żółty strój. Czy Chiny po raz kolejny zwariują na punkcie disco-polowej grupy? Nie mamy nic przeciwko!

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

,,NA KAŻDĄ OKAZJĘ": SŁOŃCE TARZANA

Dodane przez: Gandalf Dnia: marzec 28 2014

,,NA KAŻDĄ OKAZJĘ": SŁOŃCE TARZANA

Te piosenki znają wszyscy. Mali i duzi, powtarzają ich słowa, bez zająknięcia. Nic dziwnego, bezinteresownym uczuciem do pewnych utworów zaraziła nas polska tradycja. Niektóre piosenki są po prostu ,,na każdą okazję".

Dzisiaj w nasz cykl wpleciemy wielki przebój grupy Tarzan Boy, który przyniósł zespołowi niesamowitą popularność. ,,Promienie" to utwór, który prezentuje wszystkie cechy prawdziwego hitu muzyki disco-polo. I robi to z nieudawaną dostojnością...

Wesela bez ,,Promieni" dziś są już raczej rzadkością. W repertuarze dla młodych par utwór Tarzana jest stałą i niezagrożoną pozycją. Weselnych gości niezmiennie wprowadza w szał!

Już teraz specjalnie dla Was koncertowo złociste ,,Promienie" z dedykacją od grupy Tarzan Boy. Nie trzeba jechać na wesele znajomych, by mieć styczność z takimi przebojami. Wystarczy odwiedzić portal Discomedia! Życzymy zwinnych tanecznych pląsów.

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

CORD ZAPRASZA DO TAŃCA. PREMIERA KLIPU!

Dodane przez: Gandalf Dnia: marzec 28 2014

CORD ZAPRASZA DO TAŃCA. PREMIERA KLIPU!

Pora, byśmy wręczyli Wam kolejną muzyczną premierę. Nie zatrzymujemy ,,lokomotywy nowości"! 15 marca w sieci pojawił się premierowy klip formacji Cord do utworu ,,Tańcz mi". Pozycja warta poświęcenia wolnej chwili.

Nie zawiodą się fani energetycznych, porywających brzmień. Ten utwór to propozycja w sam raz dla nich! ,,Tańcz mi" z pewnością pozwoli na rozkręcenie weekendowej imprezy.

Na wysokim poziomie utrzymany jest również klip. Zapewniamy, że natkniecie się na widoki miłe dla narządu wzroku, i co warte dostrzeżenia pozbawione jakiejkolwiek wulgarności.

Zasmakujcie nowego dzieła formacji Cord. Portal Discomedia poleca!

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

REDOX NA MŁODZIEŻOWO. WKRÓTCE KLIP!

Dodane przez: Gandalf Dnia: marzec 28 2014

REDOX NA MŁODZIEŻOWO. WKRÓTCE KLIP!

Niedawno w poszukiwaniu muzycznych inspiracji odwiedzili Wyspy Kanaryjskie. Okazuje się, że była to podróż zbawienna i twórcza. Dziś ukazał się zwiastun teledysku do najnowszej propozycji grupy Redox pt. ,,Siema spoczko".

Panowie przeszli samych siebie. Na bok odłożyli sceniczne doświadczenie i postawili na...młodość. Czyżby do przemiany doszło za sprawą dziewiczej przyrody Wysp Kanaryjskich?

Premiera klipu do utworu ,,Siema spoczko" już niebawem. Z pewnością znajdziecie go na naszym portalu. Tymczasem niech wystarczy Wam zwiastun.

Najwyraźniej Wyspy Kanaryjskie sprzyjają narodzinom świeżych pomysłów. Żywym przykładem na to jest zespół Redox. Zaglądajcie na Discomedia, już wkrótce klip chłopaków!

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

,,PRZEKRACZAMY GRANICE": DEMIS ROUSSOS ,,FROM SOUVENIRS TO SOUVENIRS"

Dodane przez: Gandalf Dnia: marzec 27 2014

,,PRZEKRACZAMY GRANICE": DEMIS ROUSSOS ,,FROM SOUVENIRS TO SOUVENIRS"

Muzyka disco przejęła kontrolę nad światem. Wszystkie kontynenty doceniły potęgę tanecznych rytmów. Disco zawładnęło kulą ziemską i trzęsie nią od lat! Zapraszamy na kolejny odcinek cyklu ,,Przekraczamy granice".

Dzisiaj bohaterem naszej cotygodniowej serii będzie ikona światowej muzyki rozrywkowej, Demis Roussos. Któż choć raz nie słyszał jego niezapomnianego ,,Goodbye my love, goodbye". Przebój ten jest nieodłącznym towarzyszem historii muzyki XX w. Roussos przez długi czas był na ustach świata, i choć dziś przybyło mu ,,kilka wiosen", to niejeden młodzieniec mógłby mu pozazdrościć krzepy i wigoru.

My nie powiemy Wam ,,Goodbye my love, goodbye". Pójdziemy o krok dalej. Roussos nie był piosenkarzem jednego przeboju. Mamy dla Was jego ,,From souvenirs to souvenirs". Nastrojowa piosenka, wyrażająca piękno muzyki disco w maksymalnej objętości.

Roussos wciąż koncertuje i nie szykuje się póki co do muzycznej emerytury. Pewnie jeszcze przez lata będzie cieszył się znakomitą formą i lał balsam w uszy nawet najbardziej wymagającego słuchacza.

Specjalnie dla Was telewizyjne wykonanie piosenki ,,From souvenirs to souvenirs". Zakochajcie się w muzyce disco!

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

PROJEKT MASTERS & JAGO YOUNG. PREMIERA KLIPU!

Dodane przez: Gandalf Dnia: marzec 27 2014

PROJEKT MASTERS & JAGO YOUNG. PREMIERA KLIPU!

Raptem kilka dni minęło od emisji pierwszego odcinka drugiej edycji Discostar, a program już odbija się szerokim echem po medialnych salonach. We wspólny projekt dotyczący talent-show zaangażowały się grupy Masters i Jago Young. Od dziś możemy podziwiać efekt ich zbiorowej pracy, czyli klip do piosenki ,,Discostar".

Paweł Jasionowski
, lider grupy Masters, wykonawca przeboju wszech czasów ,,Żono moja", jest jednym z jurorów show. Grupa Yago Joung to natomiast zwycięzcy pierwszej edycji programu, którzy odnieśli sukces po zaciętym i wyrównanym boju. Teraz dwa zespoły połączyły się w jedną całość, a to na potrzeby piosenki ,,Discostar", która doczekała się również klipu.

Piosenka przybliża nam istotę programu, którego celem jest wyłanianie przyszłych gwiazd muzyki disco-polo. Masters i Yago Joung zgrabnie odsłaniają tajniki Discostar, robiąc to z pieśnią na ustach. Za klip odpowiedzialna jest grupa Respect Media, niezastąpiona w wykonywaniu profesjonalnych ujęć.

Niedawno prezentowaliśmy making-off do teledysku, a dziś zapraszamy już na oficjalną premierę klipu. Zobaczcie, jakie efekty przyniosła współpraca Masters i Jago Young. Niech żyje Discostar!

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

NOWA TWARZ MUZYKI DISCO. CO DWA KLIPY, TO NIE JEDEN!

Dodane przez: Gandalf Dnia: marzec 26 2014

NOWA TWARZ MUZYKI DISCO. CO DWA KLIPY, TO NIE JEDEN!

Ich muzyczna kariera znajduje się dopiero w fazie początkowej, ale już mają na swoim koncie pierwsze wideoklipy. Grupa Jurad bardzo chce zyskać sobie przychylność słuchaczy. Czy starania zespołu zostaną docenione przez krytyczne zmysły odbiorców muzyki disco-polo?

Oceniać należy przez pryzmat dwóch teledysków grupy. Jak na tak młody wiek zespołu, wypuszczenie nie jednego, a już duetu wideoklipów to nie lada osiągnięcie. To jednak nie wszystko. Naszym zdaniem zarówno piosenki, jak i teledyski, stoją na bardzo przyzwoitym poziomie.

Czy Grupa Jurad uzyska tytuł odkrycia roku? To zależy od Was! To Wy jesteście sprawiedliwymi jurorami disco-polowego rynku. Podzielcie go na tych ,,dobrych" i ,,złych"...

Piosenki ,,Mieć Ciebie" i ,,Tak tylko Ty" nawiązują do nowych trendów muzyki disco-polo. Jurad pragnie iść z duchem czasu. I nawet całkiem dobrze im to wychodzi!

Mocno kibicujemy grupie Jurad i czekamy na kolejne wideoklipy. Z pewnością w ich dorobku nie zabraknie następnych teledysków. A tymczasem ,,Mieć Ciebie" i ,,Tak tylko Ty". Miłego odbioru!
Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

PREMIEROWA SHAZZA TYLKO U NAS. NAUCZCIE SIĘ TEGO REFRENU!

Dodane przez: Gandalf Dnia: marzec 26 2014

PREMIEROWA SHAZZA TYLKO U NAS. NAUCZCIE SIĘ TEGO REFRENU!

Niekwestionowana królowa polskiej muzyki dance, jedyna kobieta w jury ,,Discostar", na scenie ,,wulkan seksu". Doskonale wiecie, o kim mowa. Tylko na portalu Discomedia premierowy kawałek Shazzy. Czym tym razem zaskoczy nas artystka?

Najnowszy utwór damy polskiego disco nosi tytuł ,,Ty i ja". W refrenie pada prosta kompilacja słów ,,da di dam". Ostrzegamy, to szybko wpadnie Wam w ucho! Shazza sztukę interakcji ze słuchaczem opanowała do perfekcji.

Milczała bardzo długo, ale było wiadomo, że pracuje nad nowym materiałem. Premierowy kawałek zaprezentowała na Walentynkowej Gali Disco-Polo w Sali Kongresowej. Niedawno zapoznali się z nim telewidzowie Polo TV. Teraz nowy utwór jest już dostępny również na naszym portalu.

Pokochacie współczesną Shazzę? Z pewnością tak! Najnowszy kawałek królowej dance oddajemy w Wasze zniecierpliwione ręce (,,Czytaj więcej").


Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

SKRYWANE ZACHCIANKI RAJMUNDA. PREMIERA KLIPU!

Dodane przez: Gandalf Dnia: marzec 26 2014

SKRYWANE ZACHCIANKI RAJMUNDA. PREMIERA KLIPU!

Rajmund wielokrotnie potwierdzał już, że jest artystą wielu twarzy. Czas teraz, byśmy poznali kolejną z nich. We wtorek ukazał się najnowszy teledysk wokalisty do piosenki ,,Tylko tego chcę". No właśnie, czego oczekuje Rajmund?

Gwiazda disco nie potrzebuje wiele. Wystarczy mu miłość drugiej osoby i proste słowo ,,KOCHAM". Rajmund to mężczyzna czuły i romantyczny, kobiety uwodzi sposobem. W tej damsko-męskiej grze nie ma przypadków, a na ringu pozostają tylko najlepsi zawodnicy. Rajmund doskonale wie, jak postępować, by nie złamać ,,kruchego lodu" pod stopami. Inni mężczyźni powinni brać z niego przykład.

Najnowszy teledysk wokalisty stanowi swoiste połączenie tajemniczej duszy Rajmunda, rozpalającego zmysły disco-polo oraz słabości dojrzałego faceta do...psów. Piosenkarz zaprasza swych gości na kunsztowną muzyczną ucztę, której jest autorem. Skosztujmy jego najnowszej potrawy!

Rajmund z pewnością ,,tylko tego chce", byście włączyli jego najnowszy teledysk. Do dzieła!

W ,,Czytaj więcej" znajdziecie kilka fotek z planu teledysku...

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Panel logowania

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Poproś o nowe hasło

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
Brak tematów na forum
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum

Ankieta

Jak oceniasz wygląd strony

Bardzo Dobra
Bardzo Dobra
100% [4 głosów]

Dobra
Dobra
0% [0 głosów]

Średnia
Średnia
0% [0 głosów]

Słaba
Słaba
0% [0 głosów]

Ogółem głosów: 4
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 26.04.13

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?

Statystyki

· Gości online: 1
· Użytkowników online: 0
· Najnowszy użytkownik: ktqhxandcovx
· Wyswietlen:
· Unikalnych odwiedzin:

Copyright © 2013MuzykaTaneczna.info