Patronujemy:

disco polo

Telewizje Z Muzyką Taneczną

disco polo

disco polo

disco polo

disco polo

Facebook

disco polo

disco polo

disco polo

stat4u stat4u

NOWA ERA POLSKIEJ MUZYKI W ,,WYWIADÓWCE"...

Dodane przez: Gandalf Dnia: kwiecień 13 2014

NOWA ERA POLSKIEJ MUZYKI W ,,WYWIADÓWCE"...

Już niebawem w ,,Wywiadówce" spotkanie z niezwykłymi, młodymi ludźmi, których połączyła muzyka. Nazywają się Dwa Plus Dwa i mają na swoim koncie już 3 klipy, które spotkały się z Waszym pozytywnym odbiorem. Już wkrótce dowiecie się o nich więcej...

Na spotkanie z przedstawicielami nowej ery polskiej muzyki zapraszamy już w najbliższych dniach na portal Discomedia. Tylko u nas Dwa Plus Dwa ,,od kuchni"...

Już teraz przedstawiamy Wam zapowiedź trzeciego odcinka ,,Wywiadówki". Sprawdźcie, co czeka Was tym razem...Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

DIALOG KULTUR W RYTMIE DISCO-POLO

Dodane przez: Gandalf Dnia: kwiecień 12 2014

DIALOG KULTUR W RYTMIE DISCO-POLO

Galeria Arsenał w Białymstoku ma zaszczyt zaprosić na wystawę WSCHODZĄCY BABILON - Daniel Malone, kurator: Krzysztof Kościuczuk. Prace nowozelandzkiego artysty Daniela Malone charakteryzuje połączenie zaangażowania i ironicznego niekiedy dystansu.

Nawiązując do zastanych zjawisk kulturowych, sposobów i gatunków wypowiedzi, Malone tworzy filmy, instalacje, obiekty, rysunki i kolaże, często oparte na cytacie i rekontekstualizacji. Istotną rolę niezmiennie pełni w nich dźwięk i język. Wschodzący Babilon to wystawa indywidualna prezentująca wybór prac powstałych od przeprowadzki artysty do Polski w 2007 roku.

Rozmieszczone w przemysłowej architekturze budynku starej elektrowni Galerii Arsenał kompozycje muzyczne i wizualne nawiązują do historycznych, niekiedy bardzo różnych tradycji projektowania, architektury i malarstwa.

Opowieść o próbie nawiązania porozumienia znajduje kontynuację w pracy Disco esperanto przygotowanej specjalnie na wystawę. Artysta zwrócił się do znanego podlaskiego zespołu disco polo z prośbą o nagranie nowej wersji jednego z największych hitów grupy w tłumaczeniu na język esperanto.

Język, stworzony przez urodzonego w Białymstoku Ludwika Zamenhofa, w zamyśle miał być narzędziem uniwersalnej komunikacji. W tym wypadku wyraża niespełnioną tęsknotę za Innym - Cyganami, których wyidealizowane wyobrażenie stanowi popularny element poetyki disco polo – ujawniając przy tym przepaść między ową fantazją a rzeczywistością.

W imię sztuki próby zaśpiewania nowej wersji swojego największego hitu podjął się Spike. Jak mu poszło? Przekonajcie się sami...

Spike- Magiado Magiado (małe ,,czary mary")- posłuchaj

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

SWOJSKIE DŹWIĘKI. PREMIERA GRUPY STANDARD!

Dodane przez: Gandalf Dnia: kwiecień 11 2014

SWOJSKIE DŹWIĘKI. PREMIERA GRUPY STANDARD!

Tworzą typowe disco-polo, nie uciekając się do zbędnych udziwnień. Przyzwyczaili nas do brzmień rodem z lat świetności muzyki ,,lekkiej, łatwej i przyjemnej". 7 kwietnia swoją premierę miał klip zespołu Standard do piosenki ,,Bo tylko ty".

Piosenka łatwo wpada w ucho, refren zaśpiewacie zapewne po kilku odtworzeniach numeru. Grupa Standard doskonale wie, jak wyprodukować chwytliwy kawałek...

Klip zatopi Wasze spojrzenia w najpiękniejszych na świecie polskich dziewczynach. Takie widoki można oglądać bez końca. Tylko nie oblejcie się kawą z wrażenia!

Zapraszamy na premierowy teledysk grupy Standard. Obdarzycie tę nowość swoją sympatią?

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

PREMIERA GRUPY PLAYBOYS. HIT MAJĄ W GARŚCI?

Dodane przez: Gandalf Dnia: kwiecień 11 2014

PREMIERA GRUPY PLAYBOYS. HIT MAJĄ W GARŚCI?

Młody, energiczny zespół z Radomia, który szybko zdobył sobie przychylność słuchaczy. Uparcie, ambitnie i odważnie idą za ciosem. W piątek ukazał się premierowy klip grupy Playboys do piosenki ,,Ile czekać mam".

Teledysk z łatwościa wprawi Was w atmosferę zabawy. Grupa Playboys odstawiła na bok mocniejsze brzmienia i postawiła tym razem na typowe disco-polo. Wiedzieli, co robią!

Tego może nie powinno się mówić na głos, ale portal Discomedia wyczuwa nowy hit muzyki disco-polo. Młodość, pasja, miłość do muzyki zaprocentowały. Grupa Playboys już wcześniej pokazywała, że naprawdę na wiele ich stać. Teraz nastąpiła prawdziwa eksplozja...

Zarówno młodsi, jak i starsi, nie powinni być zawiedzeni po zapoznaniu z tą nowością. Melodia jest tak taneczna, że potrafiłaby rozruszać nawet największego ponuraka. Nad klipem pracowała ekipa Rakoczy Film, związana wcześniej z ostatnią produkcją Marcina Siegieńczuka.

Nie ma potrzeby przedłużać. Portal Discomedia zaprasza na premierowy klip grupy Playboys. Bawcie się dobrze!

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

ZBLIŻA SIĘ BIG BOOM!

Dodane przez: Gandalf Dnia: kwiecień 11 2014

ZBLIŻA SIĘ BIG BOOM!

Portal Discomedia ma ogromną przyjemność uczestniczenia w procesie debiutu nowych wokalistów, kapel i zespołów na rynku disco-polo. Pora, by następnych początkujących wyciągnąć z cienia. Mówią o sobie ,,świeży skład" i otwarcie zgłaszają aspiracje do wielkiej kariery na rynku disco-polo. Grupa Big Boom startuje w rodzimym nurcie z klipem do utworu ,,Czy ty kochasz".

Na obrazku nie zabraknie dwójki zakochanych ludzi, przechadzających się pośród urokliwych miejsc. Zauważycie też wokalistę zespołu, Arkadiusza Żórawowicza. Czy obdarzony delikatną barwą głosu mężczyzna zdobędzie Wasze serca?

Piosenkę utrzymano w stylu tradycyjnego disco-polo. Ciekawe, jak brzmi odpowiedź na pytanie postawione w tytule. Może klip wyjaśni tę kwestię...

Zapraszamy na debiut grupy Big Boom. Staniecie się jej wiernymi kibicami?

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

WSZYSTKO DLA ,,BARBARY"...

Dodane przez: Gandalf Dnia: kwiecień 11 2014

WSZYSTKO DLA ,,BARBARY"...

,,Na żywo" wszem i wobec ogłasza w ostatnim numerze, że wokalista disco-polo, Andrzej Koziński, nagra klip do piosenki ,,Barbara". Numer, który miał niedawno swoją premierę, bardzo przypadł do gustu artyście. ,,Barbara" doczeka się więc własnego teledysku.

Tytuł może w dużym stopniu stanowić podpowiedź, kogo dotyczy nowy utwór Andrzeja Kozińskiego. Wokalista miał na myśli nikogo innego, jak królową internetu, Barbarę Kwarc. Najwyraźniej pan Andrzej docenił urok błyskotliwej autorki popularnego bloga.

,,Baśka" miała już swój debiut w muzyce disco-polo. Przed paroma tygodniami ukazał się klip zespołu Terpi & Magra do utworu ,,Riki tiki", w którym gościnnie wystąpiła. ,,Barbara" jest zatem już drugą propozycją na temat słynnej blogerki w muzyce disco-polo.

Całkiem możliwe, że Andrzej Koziński namówi ,,Baśkę" do udziału w teledysku. Z pewnością stanowiłoby to dodatkową atrakcję wideoklipu. Trzymamy kciuki za owocne negocjacje.

Póki co przypominamy ,,Barbarę" w wersji audio...


Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

TERAZ I ,,NA ZAWSZE" Z GRUPĄ POWER PLAY

Dodane przez: Gandalf Dnia: kwiecień 11 2014

TERAZ I ,,NA ZAWSZE" Z GRUPĄ POWER PLAY

Mają na swoim koncie kilka niekwestionowanych hitów muzyki disco-polo. Ich ,,Zawsze coś" po ,,Ona tańczy dla mnie" jest numerkiem dwa w zestawieniu największych tanecznych polskich przebojów ostatnich lat. 10 kwietnia grupa Power Play zaprezentowała swój najnowszy teledysk do utworu ,,Na zawsze".

Ich ,,oj tam, oj tam" tak mocno wkradło się do świadomości społeczeństwa, że zwrot ten na dobre upowszechnił się w mowie potocznej. Czy najnowszy numer ,,Na zawsze" wywoła równie podobną ,,burzę"?

Power Play jak zwykle pokazuje drapieżny pazur. ,,Na zawsze" jest zachowującą proporcje mieszanką dynamiki, energii i młodości. Klip z pewnością przyklei Wasze oko do ekranu.

Zachęcamy do zapoznania się z najnowszą propozycją grupy Power Play. Myślicie, że będzie hit?

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

,,NA KAŻDĄ OKAZJĘ": BIESIADA Z MAGDĄ NIEWIŃSKĄ

Dodane przez: Gandalf Dnia: kwiecień 11 2014

,,NA KAŻDĄ OKAZJĘ": BIESIADA Z MAGDĄ NIEWIŃSKĄ

Magda Niewińska jest artystką wielu wcieleń. W oka mgnieniu z niewinnego aniołka potrafi zmienić się w drapieżną kocicę. Dzisiaj w cyklu ,,Na każdą okazję" zaprezentujemy jej biesiadne oblicze w nierozerwalnym połączeniu z...polską gościnnością.

Portal Discomedia przygotował dla Was aż dwie piosenki utalentowanej wokalistki. Obie piękne, mające już swoje lata i skłaniające do przemyśleń. Bez nadęcia, natrętnego bitu, niestosowności i braku umiaru.

Pierwszy z utworów ,,Suliko" to piosenka, którą rozpoznacie bez problemów. Magda postanowiła odświeżyć ten nieco zapomniany już przebój. Dzięki niej znów jest ,,na czasie"!

Piosenka ,,Wiśniowy sad" idealnie komponuje się z wiosenną aurą, która z każdym dniem coraz dzielniej wkracza na ulice polskich miast i wsi. ,,Kwiat biesiady" w wykonaniu Magdy Niewińskiej zyskał nowej świeżości i połysku.

Portal Discomedia serdecznie zaprasza na biesiadę z Magdą Niewińską. Weekend czas zacząć!
Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

,,PRZEKRACZAMY GRANICE": ALPHAVILLE- ,,BIG IN JAPAN"

Dodane przez: Gandalf Dnia: kwiecień 10 2014

,,PRZEKRACZAMY GRANICE": ALPHAVILLE- ,,BIG IN JAPAN"

Bayer Full przemierza dzikie zakątki Chin, a portal Discomedia wpada dziś do Japonii. Nie wymaga to nawet jakiegokolwiek wysiłku. Wystarczy zdać się na zespół Alphaville i ich przebój ,,Big in Japan".

Fascynacja kulturą japońską jest zjawiskiem normalnym. Kraj z bogatą historią, zabytkami, inspirującymi ludźmi. Japoński urok powalił na kolana światową ikonę muzyki disco, zespół Alphaville.

Piosenka do najmłodszych nie należy, ma już swoje ,,dziesiąt" lat. Wielki przebój nie umiera jednak nigdy. Niezależnie, czy dotyczy Japonii, Polski, Chin, czy...Ugandy.

Już teraz grupa Alphaville porywa Was do nieodkrytej Japonii. Razem z nimi zaśpiewajcie ,,Big in Japan"! Dla ,,ambitnych" nagranie proponuje hiszpańskie tłumaczenie utworu...

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

JAKO PIERWSI ROZKRĘCAMY ,,NIEZŁĄ JAZDĘ"!

Dodane przez: Gandalf Dnia: kwiecień 10 2014

JAKO PIERWSI ROZKRĘCAMY ,,NIEZŁĄ JAZDĘ"!

Dokładnie w tym momencie zachęcamy Państwa do zapięcia pasów i wygodnego rozłożenia się na mięciutkim fotelu. Prosto z muzycznego warsztatu, po odpowiednim tuningu jedyna w swoim rodzaju ,,Niezła jazda" zespolu Proxy. Tylko z portalem Discomedia macie dziś okazję przekroczyć barierę dźwięku.

Zgodnie z zapowiedziami, najnowszy klip grupy Proxy w dniu dzisiejszym ukazał się w sieci. Po dłuższym letargu zespół na czele z Arkiem Sosnowskim zaprasza na przejażdżkę bez trzymanki. Chwytliwy numer z dużą dawką disco-polowego powera!

Dzisiaj niestraszne są nam limity prędkości i wszelkie ograniczenia. Grupa Proxy serwuje jeszcze świeżutki klip ,,Niezła jazda". Oj, jest gorąco!

Już teraz zapraszamy Was na premierowy klip. Ruszcie w muzyczną autostradę razem z grupą Proxy i portalem Discomedia!

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Shazza - Ty i Ja Da Di Dam - premiera teledysku

Dodane przez: Pawel-R Dnia: kwiecień 10 2014

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

,,WYWIADÓWKA": WIELKI COME-BACK PRAWDZIWEGO DISCO-POLO

Dodane przez: Gandalf Dnia: kwiecień 10 2014

,,WYWIADÓWKA": WIELKI COME-BACK PRAWDZIWEGO DISCO-POLO

Witamy Was tradycyjnym ,,cześć i czołem". Zapraszamy na spotkanie z ludźmi raz na zawsze obalającymi złośliwe stereotypy na temat muzyki disco-polo. Obiecujemy, że po obejrzeniu najnowszej, drugiej już ,,Wywiadówki" nawet najbardziej zatwardziały krytyk gatunku najzwyczajniej w świecie...wymięknie.

Grupa Night Lovers, a właściwie ,,Prekursorzy Powrotu Prawdziwego Disco-Polo", mają naprawdę wiele do powiedzenia. Przez ich prywatny i zawodowy szlak przeprowadzi Was gospodarz cyklu, Karol Plewa.

Członkowie zespołu, Marcin Młynarczyk i Kamil Jastrzębski, dadzą nam odpowiedź na pytanie, czy warto jest tworzyć w gatunku uważanym powszechnie za mało ambitny. Bez ogródek zobrazują światek polskiego show-biznesu. Powiedzą prawdę o regułach rządzących w programie ,,Mam Talent", w którym brali udział. Te i wiele innych tematów właśnie w tym programie.

Nie wahajcie się zobaczyć jedynego takiego wywiadu z ,,Prekursorami Powrotu Prawdziwego Disco-Polo". ,,Wywiadówka" specjalnie dla Was otwiera w tym momencie komnatę tajemnic zespołu Night Lovers.

Po kliknięciu w ,,Czytaj więcej" czeka na Was ponadto miła niespodzianka...

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

MIŁOŚCI KRES. PREMIERA LET'S DANCE!

Dodane przez: Gandalf Dnia: kwiecień 09 2014

MIŁOŚCI KRES. PREMIERA LET'S DANCE!

Portal Discomedia zaprezentuje Wam dzisiaj nowość przedstawicieli młodego pokolenia muzyki disco-polo. Za sprawą ,,Beatki" dali się poznać fanom muzyki lekkiej, łatwej i przyjemnej od swojej najlepszej strony. Ta passa może dalej trwać, ponieważ dziś ukazał się premierowy kawałek grupy Let's Dance pt. ,,Ja cię nie kocham".

Nazwa emanuje nienawiścią, jednak nie dajcie się zwieść pozorom. Łagodne, delikatne, rytmiczne disco-polo, które może umilić Wam wiosenne noce i poranki.

Utwór ,,Ja cię nie kocham" kontynuuje przygodę grupy Let's Dance z muzyką disco-polo. Czy dzięki tej piosence osiągną kolejny schodek ich dopiero rozwijającej się kariery?

Premierowy utwór Let's Dance ,,Ja cię nie kocham", jest już do Waszego wglądu. Serdecznie polecamy! -->,,Czytaj więcej"Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

PREMIERA FOCUSA. NIE WKŁADAJ MIĘDZY BAJKI!

Dodane przez: Gandalf Dnia: kwiecień 09 2014

PREMIERA FOCUSA. NIE WKŁADAJ MIĘDZY BAJKI!

Zbyszek Perkowski, lider grupy Focus, z pewnością nie należy do artystów siedzących na laurach. Regularnie, bez odległych odstępów czasowych, oddaje słuchaczom nowe kawałki. W tym tygodniu ukazał się premierowy numer zespołu, noszący intrygujący tytuł ,,Życie to nie bajka".

,,Piękny i boski" po serii piosenek przeznaczonych głównie do tańca, chce teraz przekazać fanom głębszą myśl. Otwarcie głosi, że ,,Życie to nie bajka" i należy uważać na niezapowiedziane figle przekornego losu.

Lider zespołu Focus zdradza, że już niebawem ukaże się klip do utworu. Czy nowość grupy dorówna popularnością chociażby numerowi ,,Ogień w sobie masz"?

Nim nastąpi premiera klipu, zapoznajcie się z piosenką ,,Życie to nie bajka" w interpretacji Crumpa. Miłego odbioru! --> ,,Czytaj więcej"

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

,,NA WESOŁO": EDZIO LISTONOSZ POLSKIEGO DISCO

Dodane przez: Gandalf Dnia: kwiecień 09 2014

,,NA WESOŁO": EDZIO LISTONOSZ POLSKIEGO DISCO

Przy nim nawet mucha padłaby ze śmiechu. Ten człowiek posiadł od Boga niezwykły dar rozbawiania ludzi. Kto by pomyślał, że kiedyś robił to poprzez muzykę disco-polo. Ale jaja!

Większość kojarzy go z rolą rozrywkowego listonosza ze ,,Świata według Kiepskich". Bohdan Smoleń ma jednak znacznie więcej twarzy. Jedną z nich jest muzyka disco-polo...

Repertuar Smolenia naszpikowany był piosenkami o dużym tonie żartobliwości i dystansu wobec otaczającej rzeczywistości. Kabareciarz śmiał się ze wszystkiego, co działo się wokół i było szeroko komentowane. I całkiem dobrze mu to wychodziło!

Dzisiaj Bohdan Smoleń jest już schorowanym, starszym człowiekiem. Wciąż pozostał mu jednak młodzieńczy błysk w oku i...nieprzemijające poczucie humoru.

Specjalnie dla Was utwór Bohdana Smolenia, który można odnieść do jego skromnej osoby. ,,Szalałeś szalałeś", zobaczcie to!


Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Panel logowania

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Poproś o nowe hasło

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
Brak tematów na forum
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum

Ankieta

Jak oceniasz wygląd strony

Bardzo Dobra
Bardzo Dobra
100% [4 głosów]

Dobra
Dobra
0% [0 głosów]

Średnia
Średnia
0% [0 głosów]

Słaba
Słaba
0% [0 głosów]

Ogółem głosów: 4
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 26.04.13

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?

Statystyki

· Gości online: 4
· Użytkowników online: 0
· Najnowszy użytkownik: ktqhxandcovx
· Wyswietlen:
· Unikalnych odwiedzin:

Copyright © 2013MuzykaTaneczna.info