Patronujemy:

disco polo

Telewizje Z Muzyką Taneczną

disco polo

disco polo

disco polo

disco polo

Facebook

disco polo

disco polo

disco polo

stat4u stat4u

,,PRZEKRACZAMY GRANICE": ,, MINI- RECITAL" CHRISA NORMANA

Dodane przez: Gandalf Dnia: kwiecień 03 2014

,,PRZEKRACZAMY GRANICE": ,, MINI- RECITAL" CHRISA NORMANA

Na dzisiejszy wieczór wybraliśmy dla Was aż dwie zagraniczne piosenki, za to należące do jednego artysty. Jego po prostu nie da się opisać w ,,jednym słowie". Obok wokalisty zespołu Smokie, Chrisa Normana, nikt nie przejdzie obojętnie, niezależnie od wieku i muzycznych upodobań.

Branża disco zawdzięcza mu co najmniej kilka kultowych przebojów. Portal Discomedia przybliży Wam dwa legendarne hity Chrisa Normana: ,,I'll meet you at midnight" oraz ,,Next door to Alice". Oba równie wyjątkowe i niepowtarzalne...

Chris Norman uwodzi delikatnym wokalem i niezwykłą osobowością. W tej kwestii nic nie zmieniło się od kilkudziesięciu lat. Ten facet wynalazł po prostu ,,eliksir młodości"!

Czy chcecie razem z portalem Discomedia wyjść na spotkanie z legendą? Nic trudnego! Chris Norman jest dziś do Waszej dyspozycji.

Specjalnie dla Was jego dwie przebojowe kompozycje. Pozwólcie sobie na chwileczkę zapomnienia...


Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

WOKÓŁ KOBIECYCH SZTUCZEK. PREMIEROWO DIADEM!

Dodane przez: Gandalf Dnia: kwiecień 03 2014

WOKÓŁ KOBIECYCH SZTUCZEK. PREMIEROWO DIADEM!

Przeszli niedawno gruntowną transformację. Z formacji wokalno- tanecznej zamienili się w energiczny, pełen testosteronu boysband. Grupa Diadem uwielbia zaskakiwać swoich słuchaczy. Dzisiaj premierę miał najnowszy klip zespołu do nieznanego wcześniej słuchaczom utworu ,,Nie udawaj świętej".

Piosenka opowiada o pewnej intrygującej kobiecie, wytrwale zwodzącej nieustępliwych męskich zalotników. Kto wygra tę wojnę płci? Szanse są niezwykle wyrównane...

Klip przenosi oglądających na kolorowe, huczne przyjęcie. Wśród imprezowych balonów ukrywa się... Mariusz Gołaszewski i pozostała część grupy Diadem. W towarzystwie pięknych pań...

Po dobrze przyjętym przez publiczność teledysku do utworu ,,Nic nas nie łączy", grupa Diadem wydaje kategoryczny nakaz ,,Nie udawaj świętej". Teledysk jest dziełem doskonale znanej grupy realizacyjnej Respect Media.

Macie ochotę na szaloną imprezę z zespołem Diadem? Zapraszamy do oglądania klipu. Niech dyskotekowy nastrój będzie z Wami!

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

W HOŁDZIE PAPIEŻOWI...

Dodane przez: Gandalf Dnia: kwiecień 02 2014

W HOŁDZIE PAPIEŻOWI...

Dokładnie 9 lat temu, 2 kwietnia 2005 roku, cały świat w jednym momencie pogrążył się w żałobie. Papież Jan Paweł II po odbyciu ziemskich trudów odszedł do Domu Ojca. Zawsze uwielbiał polską kulturę i muzykę, nie ukrywał tego głębokiego uczucia. Dziś jesteśmy zobowiązani złożyć mu hołd naszej pamięci.

Papieżowi z ,,dalekiego kraju" nieprzerwanie towarzyszyła polska pieśń. Nigdy nie zapomniał o kraju, w którym przyszedł na świat. Tak jakby był mu winien jakąś przysługę....I stało się, niebawem Jan Paweł II zostanie wyniesiony na ołtarze Kościoła.

Portal Discomedia również chciałby w tym szczególnym dniu oddać cześć nieżyjącemu już Wielkiemu Polakowi. Niech będzie to dokonane w formie muzycznej.

Przedstawiciel starszego pokolenia disco-polo, Jacek Szyłkowski, zaprasza do wspólnej zadumy nad osobą papieża. Postaci Karola Wojtyły poświęcił w całości jedną z wydanych płyt.

Wsłuchajmy się w słowa przepięknego utworu ,,Śladami Twymi iść". Niech Jan Paweł II żyje wciąż w naszych sercach!


Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

,,NA WESOŁO": JAK W CZESKIM FILMIE

Dodane przez: Gandalf Dnia: kwiecień 02 2014

,,NA WESOŁO": JAK W CZESKIM FILMIE

O tej piosence mogłaby już powstać niejedna książka. Miliony wyświetleń w sieci, porażająca popularność, status niekwestionowanego hitu. Dzięki ,,Ona tańczy dla mnie" grupa Weekend przedostała się do elity polskiego show-biznesu. Dzisiaj prezentujemy hit Radka Liszewskiego w nieco ,,lżejszym" wydaniu.

Kabaret pod Wyrwigroszem znany jest ze specyficznych kreacji estradowych. Parodiowali już niegdyś zespół Boys, a więc disco-polo z pewnością nie jest im obce. Całkiem niedawno wzięli się również za zespół Weekend...

Zapoznajcie się z ich humorystyczną propozycją ,,Ona nie tańczy dla mnie". Członkowie kabaretu potwierdzili ogromny dystans, zarówno wobec siebie, jak i tematyki poruszanej w skeczach.

Przenieśmy się na chwilę za czeską granicę...Halo halo, jest tam kto?

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

W RAMACH WYJAŚNIENIA...

Dodane przez: Gandalf Dnia: kwiecień 02 2014

W RAMACH WYJAŚNIENIA...

1 kwietnia obchodziliśmy ogólnonarodowe święto ,,wycinania numerów", innymi słowy Prima Aprilis. Na portalu Discomedia natknęliście się zapewne na informację, jakoby zespół Weekend zastąpił grupę Donatan & Cleo jako ostateczny kandydat Polski na tegoroczną Eurowizję. Niestety, jak na primaaprilisowe szaleństwa przystało, był to fakt zmyślony. Wszystkich wtajemniczonych grzecznie przepraszamy.

W kwestii polskiego kandydata na Eurowizję nic nie uległo zmianie. Nasz kraj w dalszym ciągu reprezentuje grupa Donatan & Cleo ze swoją propozycją ,,My Słowianie". Jeżeli uraziliśmy artystów żartobliwym, primaaprilisowym tonem, najmocniej przepraszamy. Swoją drogą obsadzanie prowokującej pseudo gwiazdki Luxurii Astaroth w teledyskach nie było ich przemyślanych wyborem.

Jednocześnie mamy nadzieję, że grupa Weekend na Eurowizji w przyszłości się pojawi. Zespół z pewnością jeszcze nieraz zaskoczy swoich fanów.

W ramach przeprosin powierzamy Wam teledysk do rzekomej eurowizyjnej propozycji Polski, czyli ,,She dances for me". Wolelibyście, żeby to Weekend reprezentował nad podczas prestiżowego konkursu?

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

,,BYŁO MINĘŁO": ROMANTIC- ,,SREBRZYSTY KSIĘŻYC"

Dodane przez: Gandalf Dnia: kwiecień 01 2014

,,BYŁO MINĘŁO": ROMANTIC- ,,SREBRZYSTY KSIĘŻYC"

Doszliśmy ostatnio do wniosku, że nasz wtorkowy cykl powinien nosić nazwę ,,Było, nie minęło". W końcu piosenki, które tutaj prezentujemy, mimo nieubłaganego upływu czasu, żyją w naszej pamięci. Dzisiaj pora na kolejną dyskotekową propozycję sprzed lat.

Grupa Romantic zasłynęła kiedyś udanym coverem Andrzeja Zauchy. ,,Czarny Alibaba" w ich wykonaniu zyskał niepowtarzalną, disco-polową wymowę i stał się piosenką w sam raz do tańca. Zaucha miałby grupie Romantic za co dziękować...

Ktoś spyta: no dobra, a własnych kawałków nie nagrywali? Otóż nie, mieli takie w swoim repertuarze i ,,kupowali" nimi publiczność. Jednym z ich autorskich utworów był ,,Srebrzysty księżyc". W latach 90-tych piosenka rozbrzmiewała donośnie w polskich domach, budząc pozytywne skojarzenia. Dzisiaj również możemy przywołać klimat tamtych czasów.

Niech Wasze mieszkania nawiedzi duch lat 90-tych! W tym przypadku naprawdę nie ma się czego bać, wręcz przeciwnie. Przyjmijcie go z otwartymi rękoma...

Specjalnie dla Was Romantic w ich zjawiskowej kompozycji ,,Srebrzysty księżyc".


Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

EUROWIZJA BEZ ,,MY SŁOWIANIE". TRYUMF DISCO-POLO!

Dodane przez: Gandalf Dnia: kwiecień 01 2014

EUROWIZJA BEZ ,,MY SŁOWIANIE". TRYUMF DISCO-POLO!

Tego chyba nikt się nie spodziewał. Muzyczny duet Donatan & Cleo nie wystąpi jednak na tegorocznej edycji Eurowizji w Kopenhadze. Zastąpi ich znana wszystkim grupa disco-polo Weekend, na czele z liderem Radosławem Liszewskim.

We wtorkowy poranek najważniejsze serwisy informacyjne podały, że Polskę w stolicy Danii ostatecznie reprezentować będzie zespół Weekend. Donatan & Cleo muzycznych emocji na europejskim szczeblu doświadczą tylko przed ekranami telewizorów.

Nieoficjalnie mówi się, że zmiana krajowego reprezentanta na Eurowizję, była decyzją lokalnej komisji konkursowej. Orzekła ona, że nasze państwo nie może być reprezentowane przez grupę, w której teledyskach przewija się skandalistka Luxuria Astaroth, obrażająca uczucia narodowe i religijne. Tym samym na miejsce Donatana & Cleo wskoczył zespół Weekend.

Na deskach eurowizyjnej sceny grupa wykona przebój ,,Ona tańczy dla mnie" w wersji angielskiej. Czy ,,She dances for me" porwie duńską publiczność?

Gratulujemy Radkowi Liszewskiemu i całemu zespołowi Weekend. Portal Discomedia na bieżąco będzie Was informował o przygotowaniach grupy do Eurowizji.

Należy przypomnieć, że konkurs odbędzie się w maju bieżącego roku. Przełomowy być może występ disco-polowych reprezentantów zbliża się zatem wielkimi krokami...

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

DZIEWCZYNA JAK SKARB. PREMIEROWO ONE MOMENT!

Dodane przez: Gandalf Dnia: marzec 31 2014

DZIEWCZYNA JAK SKARB. PREMIEROWO ONE MOMENT!

Nie tak dawno temu uznany wokalista, Krzysztof Szpot, założył grający muzykę taneczną zespół, któremu nadał nazwę One Moment. Grupa z coraz większym impetem zabrała się do systematycznej pracy nad nowymi utworami. Efektem ich starań jest premierowy kawałek pt. ,,Zarąbista laska".

Zalety kobiecej natury w młodzieżowo słownictwo ubrał wcześniej zespół Weekend. Dzisiaj w jego ślady idzie grupa One Moment. Naszym skromnym zdaniem jest jeszcze bardziej tanecznie, przebojowo i rozrywkowo.

Krzysztof może pochwalić się czystym, płynnym, ekspresyjnym wokalem. Udowadniał to już przy okazji poprzednich produkcji. ,,Zarąbista laska" stanowi dowód jego niezwykłego artystycznego kunsztu.

Posłuchajcie najnowszego dzieła One Moment. Wróżycie im świetlaną przyszłość w nurcie disco-dance? My nie mamy wątpliwości, że Krzysztof Szpot i spółka urządzą kosmiczną ,,zawieruchę"!

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

RANDKA Z TWO BOYS. PREMIEROWY KAWAŁEK!

Dodane przez: Gandalf Dnia: marzec 31 2014

RANDKA Z TWO BOYS. PREMIEROWY KAWAŁEK!

O randez-vous śpiewali kiedyś panowie z grupy Kombii. Dziś temat romantycznego spotkania towarzyskiego porusza disco-polowa grupa Two Boys. Czy oczarują Was swoim nowym kawałkiem?

Two Boys błysnął w zeszłym roku wakacyjnym hitem ,,Makareny nowy ruch". Wystąpili też na festiwalu w Szydłowcu, porywając do zabawy licznie zgromadzonych widzów. Zespół uparcie idzie za ciosem, nagrywając nowe piosenki. Tym razem postawili na ,,Randez-vous we śnie".

Czy utwór przywróci wspomnienia minionego lata? Two Boys znów mają chrapkę na małe zamieszanie na disco-polowym rynku. ,,Randez-vous we śnie" ma im w tym pomóc.

Posłuchajcie najnowszej propozycji grupy i zdecydujcie, czy...,,poszlibyście na randkę" z tym zespołem. Portal Discomedia zastanawia się, kto mógłby odmówić tym owijającym wokół palca uwodzicielom... --> ,,Czytaj więcej"

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

DROGOCENNA MIŁOSĆ. PREMIEROWY KLIP GRUPY STRYCH!

Dodane przez: Gandalf Dnia: marzec 31 2014

DROGOCENNA MIŁOSĆ. PREMIEROWY KLIP GRUPY STRYCH!

Są bardzo młodą, lecz doskonale znaną grupą w kręgu disco-polo. Regularnie pokazują się światu na festiwalu w Kobylnicy i robią to w nienagannym stylu. W piątek ukazał się premierowy klip grupy Strych do piosenki ,,Diamentowa droga".

Zarówno teledysk, jak i sam utwór, są propozycją dedykowaną zakochanym. Co prawda Walentynki miały miejsce miesiąc temu, jednak o swojej drugiej połówce należy pamiętać i przez pozostałe dni w roku. Doskonale wie o tym grupa Strych!

Piękna niewiasta występująca w teledysku zwiększa atrakcyjność przekazu. Delikatny wokal Kuby Skiery i dopracowane ujęcia składają się na całokształt projektu o nazwie ,,Diamentowa droga". Zobaczcie sami!

Z całą pewnością Strych szykuje się i na tegoroczny festiwal w Kobylnicy, który odbędzie się już za 100 dni. Co zaśpiewają tym razem przed wielotysięczną publicznością?

Napawajcie się klipem! Portal Discomedia poleca teledysk Waszej uwadze.

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

KONKURS: ZRÓB REMIX I WYGRAJ Z ZESPOŁEM DIN DONG!

Dodane przez: Gandalf Dnia: marzec 31 2014

KONKURS: ZRÓB REMIX I WYGRAJ Z ZESPOŁEM DIN DONG!

Zespół Din-Dong serdecznie zaprasza do udziału w zabawie, której stawką jest...pozycja na trackliście promo-albumu grupy. Chcesz znaleźć się na krążku zespołu? Zapoznaj się z zasadami konkursu sprecyzowanymi przez artystów, nagrodami i...spróbuj swojej szansy!

Zasady Konkursu:
- Czas trwania remixu minimum 3 min
- Jakość mp3 320 kbps lub Wav (Gdy remix wygra będziemy potrzebować remix i aranż do niego w jakości Wav)
- Gatunek nie jest określony, każdy może spróbować swoich sił w dowolnym gatunku muzycznym.
- Nie bierzemy pod uwagę Mash-Up'ów.


Jesteś chętny do udziału w konkursie napisz e-maila: dindong@acapellas.eu, a otrzymasz materiały do remixu.
W treści maila podaj swój pseudonim artystyczny i nick z forum Acapellas.eu, dodatkowo możesz podać adres swojej strony lub fan page'a. -> ciąg dalszy po kliknięciu w ,,Czytaj więcej

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

,,GWIAZDY TRZECIEGO PLANU": CRAZY BOYS

Dodane przez: Gandalf Dnia: marzec 31 2014

,,GWIAZDY TRZECIEGO PLANU": CRAZY BOYS

Odkrywając zespoły mniej znane, lecz niemniej utalentowane, zapraszamy na następną część poniedziałkowego cyklu portalu Discomedia ,,Gwiazdy trzeciego planu". Dzisiaj spotkanie z kolejną ,,niedocenioną" grupą muzyki disco-polo & dance.

Gdyby Zenek Martyniuk nie założył kiedyś własnego zespołu, nigdy nie opuściliby pewnie ścisłej czołówki disco-polowego rankingu. Historia potoczyła się jednak inaczej. Charyzmatyczny wokalista Akcentu zaśpiewał z nimi tylko gościnnie, a grupa dalej musiała radzić sobie samodzielnie. Funkcję wokalisty piastował obdarzony podobnym wokalem do Zenka Martyniuka, Wojciech Skłodowski. Komponując kolejne przeboje, takie jak ,,Hej wędrowcze", czy ,,Przecież wiesz" Crazy Boys próbowali zachęcić do siebie liczne grono słuchaczy. W gąszczu innych zespołów ciężko było im jednak wybić się ,,ponad stan".

Wtedy, gdy ze sceny zniknęły niektóre zespoły, ogłaszając nieco przerysowany kryzys muzyki disco-polo, karierę zawiesili również Crazy Boys. Na długo pożegnali się z instrumentami, jednak jak można się domyślić, prawdziwi artyści zawsze wracają na pole gry.

W 2012 r. nastąpiła reaktywacja grupy. Crazy Boys postanowili zarazić muzyczną pasją współczesnych słuchaczy. Czy ta sztuka im się powiedzie?

Specjalnie dla Was jeden z naszych ulubionych, a zarazem nowszych klipów grupy. Mowa tu o teledysku zespołu Crazy Boys do piosenki ,,To byłaś ty". Struny głosowe wokalisty zostały niemal żywcem wyjęte z klatki piersiowej Zenka Martyniuka. Najprawdopodobniej portal Discomedia jest na tropie muzycznych braci- bliźniaków...


Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

PREMIERA DWA PLUS DWA. Z NIMI ,,BAWI SIĘ ŚWIAT"!

Dodane przez: Gandalf Dnia: marzec 30 2014

PREMIERA DWA PLUS DWA. Z NIMI ,,BAWI SIĘ ŚWIAT"!

Na swoim koncie mają dopiero kilka utworów. W środowisku disco-polo są jednak już dość znani i mogą poszczycić się pierwszymi zwolennikami ich dotąd skromnej, lecz rozwijającej się dynamicznie twórczości. W sobotę ukazał się klip zespołu Dwa Plus Dwa do piosenki ,,Bawi się świat".

Czy stawiający sprawę jasno tytuł utworu sprawi, że stanie się on prawdziwym przebojem? Zespół Dwa Plus Dwa chce zaprosić do wspólnej zabawy cały świat na czele z zakochaną w muzyce tanecznej Polonią.

Uroku zarówno piosence, jak i klipowi, dodaje atrakcyjna wokalistka. Panowie z pewnością osaczą ją spojrzeniami! To tylko jeden z masy powodów, dla których warto zobaczyć ten teledysk. Oprócz tego dużo tańca w najlepszym żeńskim wykonaniu, energii płynącej z muzyki i uniesień wirujących na parkiecie.

Zobaczcie wszyscy, jak z grupą Dwa Plus Dwa ,,bawi się świat"!

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

SEBII CHWYCIŁ PO WIOSŁO. OD RAZU CZERWONE!

Dodane przez: Gandalf Dnia: marzec 30 2014

SEBII CHWYCIŁ PO WIOSŁO. OD RAZU CZERWONE!

Sebii jest wokalistą, dla którego muzyka disco-polo to za mało. Pragnie odnajdywać się w innych stylizacjach i gatunkach, jak przystało na prawdziwego artystę. Wraz z kolegami z nowego zespołu chcą wskrzesić dawny blask Czerwonych Gitar. Projekt obrał kryptonim Red Guitars.

Ich ,,Kwiaty we włosach" nuciła niegdyś cała Polska. Czerwone Gitary tworzyły rodzimą historię muzyczną XX w. Mimo, że na scenie formalnie band wciąż funkcjonuje pod tą samą nazwą, to zmienił się skład legendarnej kapeli i ,,młodym wilkom" trudno o poskromienie wymagającej publiczności. W swoje ręce sprawy postanowił wziąć Sebii, jeden z przedstawicieli nowo powstałego Red Guitars.

Sebastian Zys już koncertuje ze swoim drugim zespołem. Razem z kolegami ubrali muzykę Czerwonych Gitar we współczesne aranżacje, dodając im sporo polotu i finezji. Niedawno powstał też profil zespołu na jednym ze znanych portali społecznościowych. Czy doczekamy się ,,złotej ery" Red Guitars?

Posłuchajcie jednej z propozycji odwołującego się do Czerwonych Gitar zespołu, tworzonego przez lidera disco-polowej grupy Sebii. Z pewnością wszyscy kojarzycie piosenkę ,,Wezmę cię ze sobą". Jak zabrzmiała w wykonaniu Red Guitars, a jak w wydaniu oficjalnych...,,nieoficjalnych" Czerwonych Gitar? Przekonajcie się sami i porównajcie!

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

LIDER BOYS PODARUJE NADZIEJĘ

Dodane przez: Gandalf Dnia: marzec 30 2014

LIDER BOYS PODARUJE NADZIEJĘ

Jest wspaniałym artystą, ale i dobrym człowiekiem, dzielącym się chętnie swoim wielkim sercem. Kiedy tylko zapoznał się z historią 11-letniego Dominika, od razu postanowił mu pomóc. Lider grupy Boys, Marcin Miller, bardzo wzruszył się losem chorego chłopaka- podaje ,,Super Express".

Dominik cierpi na chorobę nowotworową, wyniszczającą stopniowo jego bezradny organizm. Chłopak wymaga kosztownego i specjalistycznego leczenia. Pan Marcin zadeklarował Dominikowi wsparcie, w ramach którego grupa Boys wyruszy na trasę koncertową do Stanów Zjednoczonych.

Panowie zagrają w Chicago, New Jersey, Detroit oraz Kanadzie. Część pieniędzy pochodzących z koncertów zostanie przeznaczona na pomoc Dominikowi, który bardzo liczy na opiekę niemieckich lekarzy z kliniki w Greifswald. W tę szlachetną akcję wraz z grupą Boys zaangażowana jest amerykańska fundacja ,,You Can Be My Angel".

Początek trasy koncertowej przypada 4 kwietnia. Patronat nad przedsięwzięciem objął Pan Senator RP Andrzej Person oraz amerykański kongresmen Mike Quigley.

Brawo Panie Marcinie! Bierzmy pouczający przykład z lidera zespołu Boys i nigdy nie zamieniajmy serca w twardy głaz.

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Panel logowania

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Poproś o nowe hasło

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
Brak tematów na forum
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum

Ankieta

Jak oceniasz wygląd strony

Bardzo Dobra
Bardzo Dobra
100% [4 głosów]

Dobra
Dobra
0% [0 głosów]

Średnia
Średnia
0% [0 głosów]

Słaba
Słaba
0% [0 głosów]

Ogółem głosów: 4
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 26.04.13

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?

Statystyki

· Gości online: 2
· Użytkowników online: 0
· Najnowszy użytkownik: ktqhxandcovx
· Wyswietlen:
· Unikalnych odwiedzin:

Copyright © 2013MuzykaTaneczna.info