Patronujemy:

disco polo

Telewizje Z Muzyką Taneczną

disco polo

disco polo

disco polo

disco polo

Facebook

disco polo

disco polo

disco polo

stat4u stat4u

,,NA KAŻDĄ OKAZJĘ": BIESIADA Z MAGDĄ NIEWIŃSKĄ

Dodane przez: Gandalf Dnia: kwiecień 11 2014

,,NA KAŻDĄ OKAZJĘ": BIESIADA Z MAGDĄ NIEWIŃSKĄ

Magda Niewińska jest artystką wielu wcieleń. W oka mgnieniu z niewinnego aniołka potrafi zmienić się w drapieżną kocicę. Dzisiaj w cyklu ,,Na każdą okazję" zaprezentujemy jej biesiadne oblicze w nierozerwalnym połączeniu z...polską gościnnością.

Portal Discomedia przygotował dla Was aż dwie piosenki utalentowanej wokalistki. Obie piękne, mające już swoje lata i skłaniające do przemyśleń. Bez nadęcia, natrętnego bitu, niestosowności i braku umiaru.

Pierwszy z utworów ,,Suliko" to piosenka, którą rozpoznacie bez problemów. Magda postanowiła odświeżyć ten nieco zapomniany już przebój. Dzięki niej znów jest ,,na czasie"!

Piosenka ,,Wiśniowy sad" idealnie komponuje się z wiosenną aurą, która z każdym dniem coraz dzielniej wkracza na ulice polskich miast i wsi. ,,Kwiat biesiady" w wykonaniu Magdy Niewińskiej zyskał nowej świeżości i połysku.

Portal Discomedia serdecznie zaprasza na biesiadę z Magdą Niewińską. Weekend czas zacząć!
Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

,,PRZEKRACZAMY GRANICE": ALPHAVILLE- ,,BIG IN JAPAN"

Dodane przez: Gandalf Dnia: kwiecień 10 2014

,,PRZEKRACZAMY GRANICE": ALPHAVILLE- ,,BIG IN JAPAN"

Bayer Full przemierza dzikie zakątki Chin, a portal Discomedia wpada dziś do Japonii. Nie wymaga to nawet jakiegokolwiek wysiłku. Wystarczy zdać się na zespół Alphaville i ich przebój ,,Big in Japan".

Fascynacja kulturą japońską jest zjawiskiem normalnym. Kraj z bogatą historią, zabytkami, inspirującymi ludźmi. Japoński urok powalił na kolana światową ikonę muzyki disco, zespół Alphaville.

Piosenka do najmłodszych nie należy, ma już swoje ,,dziesiąt" lat. Wielki przebój nie umiera jednak nigdy. Niezależnie, czy dotyczy Japonii, Polski, Chin, czy...Ugandy.

Już teraz grupa Alphaville porywa Was do nieodkrytej Japonii. Razem z nimi zaśpiewajcie ,,Big in Japan"! Dla ,,ambitnych" nagranie proponuje hiszpańskie tłumaczenie utworu...

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

JAKO PIERWSI ROZKRĘCAMY ,,NIEZŁĄ JAZDĘ"!

Dodane przez: Gandalf Dnia: kwiecień 10 2014

JAKO PIERWSI ROZKRĘCAMY ,,NIEZŁĄ JAZDĘ"!

Dokładnie w tym momencie zachęcamy Państwa do zapięcia pasów i wygodnego rozłożenia się na mięciutkim fotelu. Prosto z muzycznego warsztatu, po odpowiednim tuningu jedyna w swoim rodzaju ,,Niezła jazda" zespolu Proxy. Tylko z portalem Discomedia macie dziś okazję przekroczyć barierę dźwięku.

Zgodnie z zapowiedziami, najnowszy klip grupy Proxy w dniu dzisiejszym ukazał się w sieci. Po dłuższym letargu zespół na czele z Arkiem Sosnowskim zaprasza na przejażdżkę bez trzymanki. Chwytliwy numer z dużą dawką disco-polowego powera!

Dzisiaj niestraszne są nam limity prędkości i wszelkie ograniczenia. Grupa Proxy serwuje jeszcze świeżutki klip ,,Niezła jazda". Oj, jest gorąco!

Już teraz zapraszamy Was na premierowy klip. Ruszcie w muzyczną autostradę razem z grupą Proxy i portalem Discomedia!

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Shazza - Ty i Ja Da Di Dam - premiera teledysku

Dodane przez: Pawel-R Dnia: kwiecień 10 2014

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

,,WYWIADÓWKA": WIELKI COME-BACK PRAWDZIWEGO DISCO-POLO

Dodane przez: Gandalf Dnia: kwiecień 10 2014

,,WYWIADÓWKA": WIELKI COME-BACK PRAWDZIWEGO DISCO-POLO

Witamy Was tradycyjnym ,,cześć i czołem". Zapraszamy na spotkanie z ludźmi raz na zawsze obalającymi złośliwe stereotypy na temat muzyki disco-polo. Obiecujemy, że po obejrzeniu najnowszej, drugiej już ,,Wywiadówki" nawet najbardziej zatwardziały krytyk gatunku najzwyczajniej w świecie...wymięknie.

Grupa Night Lovers, a właściwie ,,Prekursorzy Powrotu Prawdziwego Disco-Polo", mają naprawdę wiele do powiedzenia. Przez ich prywatny i zawodowy szlak przeprowadzi Was gospodarz cyklu, Karol Plewa.

Członkowie zespołu, Marcin Młynarczyk i Kamil Jastrzębski, dadzą nam odpowiedź na pytanie, czy warto jest tworzyć w gatunku uważanym powszechnie za mało ambitny. Bez ogródek zobrazują światek polskiego show-biznesu. Powiedzą prawdę o regułach rządzących w programie ,,Mam Talent", w którym brali udział. Te i wiele innych tematów właśnie w tym programie.

Nie wahajcie się zobaczyć jedynego takiego wywiadu z ,,Prekursorami Powrotu Prawdziwego Disco-Polo". ,,Wywiadówka" specjalnie dla Was otwiera w tym momencie komnatę tajemnic zespołu Night Lovers.

Po kliknięciu w ,,Czytaj więcej" czeka na Was ponadto miła niespodzianka...

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

MIŁOŚCI KRES. PREMIERA LET'S DANCE!

Dodane przez: Gandalf Dnia: kwiecień 09 2014

MIŁOŚCI KRES. PREMIERA LET'S DANCE!

Portal Discomedia zaprezentuje Wam dzisiaj nowość przedstawicieli młodego pokolenia muzyki disco-polo. Za sprawą ,,Beatki" dali się poznać fanom muzyki lekkiej, łatwej i przyjemnej od swojej najlepszej strony. Ta passa może dalej trwać, ponieważ dziś ukazał się premierowy kawałek grupy Let's Dance pt. ,,Ja cię nie kocham".

Nazwa emanuje nienawiścią, jednak nie dajcie się zwieść pozorom. Łagodne, delikatne, rytmiczne disco-polo, które może umilić Wam wiosenne noce i poranki.

Utwór ,,Ja cię nie kocham" kontynuuje przygodę grupy Let's Dance z muzyką disco-polo. Czy dzięki tej piosence osiągną kolejny schodek ich dopiero rozwijającej się kariery?

Premierowy utwór Let's Dance ,,Ja cię nie kocham", jest już do Waszego wglądu. Serdecznie polecamy! -->,,Czytaj więcej"Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

PREMIERA FOCUSA. NIE WKŁADAJ MIĘDZY BAJKI!

Dodane przez: Gandalf Dnia: kwiecień 09 2014

PREMIERA FOCUSA. NIE WKŁADAJ MIĘDZY BAJKI!

Zbyszek Perkowski, lider grupy Focus, z pewnością nie należy do artystów siedzących na laurach. Regularnie, bez odległych odstępów czasowych, oddaje słuchaczom nowe kawałki. W tym tygodniu ukazał się premierowy numer zespołu, noszący intrygujący tytuł ,,Życie to nie bajka".

,,Piękny i boski" po serii piosenek przeznaczonych głównie do tańca, chce teraz przekazać fanom głębszą myśl. Otwarcie głosi, że ,,Życie to nie bajka" i należy uważać na niezapowiedziane figle przekornego losu.

Lider zespołu Focus zdradza, że już niebawem ukaże się klip do utworu. Czy nowość grupy dorówna popularnością chociażby numerowi ,,Ogień w sobie masz"?

Nim nastąpi premiera klipu, zapoznajcie się z piosenką ,,Życie to nie bajka" w interpretacji Crumpa. Miłego odbioru! --> ,,Czytaj więcej"

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

,,NA WESOŁO": EDZIO LISTONOSZ POLSKIEGO DISCO

Dodane przez: Gandalf Dnia: kwiecień 09 2014

,,NA WESOŁO": EDZIO LISTONOSZ POLSKIEGO DISCO

Przy nim nawet mucha padłaby ze śmiechu. Ten człowiek posiadł od Boga niezwykły dar rozbawiania ludzi. Kto by pomyślał, że kiedyś robił to poprzez muzykę disco-polo. Ale jaja!

Większość kojarzy go z rolą rozrywkowego listonosza ze ,,Świata według Kiepskich". Bohdan Smoleń ma jednak znacznie więcej twarzy. Jedną z nich jest muzyka disco-polo...

Repertuar Smolenia naszpikowany był piosenkami o dużym tonie żartobliwości i dystansu wobec otaczającej rzeczywistości. Kabareciarz śmiał się ze wszystkiego, co działo się wokół i było szeroko komentowane. I całkiem dobrze mu to wychodziło!

Dzisiaj Bohdan Smoleń jest już schorowanym, starszym człowiekiem. Wciąż pozostał mu jednak młodzieńczy błysk w oku i...nieprzemijające poczucie humoru.

Specjalnie dla Was utwór Bohdana Smolenia, który można odnieść do jego skromnej osoby. ,,Szalałeś szalałeś", zobaczcie to!


Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

LADA DZIEŃ W ,,WYWIADÓWCE"...

Dodane przez: Gandalf Dnia: kwiecień 09 2014

LADA DZIEŃ W ,,WYWIADÓWCE"...

Już tylko godziny dzielą nas od premiery najnowszego, drugiego odcinka cyklu ,,Wywiadówka". Po przygotowawczym początku z zespołem Start, tym razem zapraszamy na rozmowę z nie byle kim, bo ,,Prekursorami Powrotu Prawdziwego Disco-Polo"...

Grupa Night Lovers, bo to o nich mowa, pokaże Wam się w pełnej okazałości. Nie zdradzamy szczegółów, bo one już niedługo wyjdą na jaw. Zachowajcie wzmożoną czujność...

Póki co zapowiedź nadchodzącej ,,Wywiadówki". Niech przed premierą towarzyszy Wam lekki posmak emocji...Przy okazji polecamy spóźnialskim pierwszy, debiutancki odcinek cyklu.Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

,,BYŁO MINĘŁO": KORONA- ,,KOCHAM CIEBIE"

Dodane przez: Gandalf Dnia: kwiecień 08 2014

,,BYŁO MINĘŁO": KORONA- ,,KOCHAM CIEBIE"

Kiedyś królowali na tanecznych listach przebojów. Zobowiązywała ich do tego zapadająca w pamięć, chwytliwa nazwa. Zespół Korona, dziś już nieaktywny na rynku, wraca dzięki portalowi Discomedia w cyklu ,,Było minęło".

Ci przystojni mężczyźni z bujnymi czuprynami na głowach, byli kiedyś ulubieńcami publiczności. Zaliczało ich się do tej samej ligi, co Boys, Classic, czy Akcent. Zajmowali pewną pozycję w ,,disco-polowej ekstraklasie".

Niestety, to co piękne zawsze się kończy. Zespół Korona postanowił zejść ze sceny. Pozostawił po sobie bezcenny dorobek muzyczny, starannie kompletowany przez lata.

Dzisiaj wrócimy do jednego z największych przebojów grupy. Mamy na myśli piosenkę ,,Kocham Ciebie". To niezwykle romantyczne wyznanie miłości biło niegdyś rekordy popularności.

Specjalnie dla Was Korona i ,,Kocham Ciebie". Czy otworzą Wasze serca, tak jak czynili to w latach 90-tych?

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

UBYWAJĄ DNI DO PREMIERY MIRAGE...

Dodane przez: Gandalf Dnia: kwiecień 07 2014

UBYWAJĄ DNI DO PREMIERY MIRAGE...

Grupa Mirage na czele z Januszem Konoplą szykuje wielkanocny prezent dla swoich fanów. Dokładnie w Wielką Sobotę odbędzie się premiera najnowszego klipu zespołu. Teledysk realizowany był do nieznanej jeszcze słuchaczom piosenki ,,Mówiłaś tylko ja i ty".

Będzie to kolejny numer grupy utrzymany w stylu typowego disco-polo. Janusz Konopla nie kombinuje, bo wie, że takie brzmienia, wcale nie znudziły się słuchaczom. Wręcz przeciwnie, popyt na prawdziwe disco ciągle wzrasta.

Lider zespołu lubi otaczać się płcią piękną, toteż nie zabraknie jej również w premierowym teledysku. Dziewczyny we współpracy z Januszem będą pracować na sukces produkcji.

Pamiętajcie, Mirage otworzy ,,pakunek z nowością" w Wielką Sobotę. Nie możecie tego przegapić!

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

W MŁODOŚCI NADZIEJA. ŚWIT DEBIUTANTA!

Dodane przez: Gandalf Dnia: kwiecień 07 2014

W MŁODOŚCI NADZIEJA. ŚWIT DEBIUTANTA!

Młodzi wykonawcy szturmują scenę disco-polo. Grono debiutantów nurtu zasiliła grupa Alvaro. 5 kwietnia ukazał się pierwszy klip zespołu, który zrealizowano do piosenki ,,Kiedyś cię znajdę".

Młodość, młodość i jeszcze raz młodość. Grupa Alvaro wnosi na rynek orzeźwiający powiew świeżości. Więcej o nich może powiedzieć debiutancki klip zespołu.

Utwór ,,Kiedyś cię znajdę" jest muzyczną wędrówką do początków nurtu disco-polo. Niezwykle sprawnie piosenka przywołuje klimat tamtych czasów. Nic dziwnego, aranżację osobiście podłożył Robert Balcerzak, który jest fachowcem w swojej dziedzinie.

Klip ucieszy oko niejednego odbiorcy. Obrazek jest dziełem znanej w kręgu disco-polo grupy Yoko. Piękna dziewczyna, migająca w kadrach na przemian z wokalistą, dodaje teledyskowi wiele uroku. Czas staje w miejscu...

Debiutancki klip Alvaro jest już dla Was na wyciągnięcie ręki. Portal Discomedia poleca!Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

,,GWIAZDY TRZECIEGO PLANU": AVANTI

Dodane przez: Gandalf Dnia: kwiecień 07 2014

,,GWIAZDY TRZECIEGO PLANU": AVANTI

W swojej karierze szukali owoców kobiecej urody, ale i wylewali kropelki łez, zawsze wierząc, że nie ma nic do stracenia. W historii tej grupy przeplatają się nawzajem radości i smutki. Portal Discomedia zaprasza na kolejne spotkanie z ,,Gwiazdami trzeciego planu".

Gdyby nie ogromne zaangażowanie Grzegorza Szarkowskiego, być może nigdy byśmy o nich nie usłyszeli. Dzięki temu człowiekowi wszystko się zaczęło. Avanti, mimo średniego wskaźnika popularności, do dziś utrzymuje stabilną pozycję na disco-polowym rynku.

Można ich bardzo łatwo zidentyfikować. Grzegorz Szarkowski, mężczyzna sporej postury, jest ,,mózgiem grupy". To on kieruje maszyną o nazwie Avanti. Jest zresztą bardzo dobrym kapitanem...

Przed kilkoma laty zespół przeżył cios. Jeden z członków grupy, Robert Suszyński, w wypadku samochodowym stracił nogę. Przyszłość zespołu Avanti stała pod dużym znakiem zapytania. Jak na prawdziwego lidera przystało, Szarkowski, szybko znalazł zastępstwo. Los poszkodowanego kolegi nigdy nie był mu obojętny. Dla Roberta organizowano szereg imprez charytatywnych. Wtedy powstał klip do piosenki ,,Nic do stracenia".

Mimo bolesnych życiowych doświadczeń grupa Avanti przetrwała i ani myśli schodzić ze sceny. Być może jest to zasługa wrodzonego optymizmu wypełniającego szyki zespołu. Specjalnie dla Was życiowe motto grupy zawarte w jednej z piosenek.

Zobaczcie klip do utworu ,,Ten kto się śmieje" i przekonajcie się, że pogoda ducha pokonuje wszelkie życiowe kryzysy.

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

PREMIEROWY WEEKEND. SĄ GŁODNI SUKCESU!

Dodane przez: Gandalf Dnia: kwiecień 05 2014

PREMIEROWY WEEKEND. SĄ GŁODNI SUKCESU!

Zgodnie z planem, dnia dzisiejszego, 5 kwietnia, ukazał się najnowszy teledysk grupy Weekend. Klip powstał do znanej już niektórym słuchaczom piosenki ,,Będziesz na zawsze".

Radek Liszewski przejmuje w klipie rolę ,,pana i władcy" na tle górzystego krajobrazu. Jako jeden z niekwestionowanych królów muzyki disco, ma do tego pełne prawo. Czy nowy klip grupy Weekend będzie odpowiadał oczekiwaniom fanów?

Fenomen ,,Ona tańczy dla mnie" postawił przed zespołem wymagające zadanie komponowania numerów, które dorównają godnemu poprzednikowi.

Już teraz włączcie najnowszy klip zespołu Weekend. Bądźcie z nimi na zawsze...

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

,,NA KAŻDĄ OKAZJĘ": WIELKIE WESELE

Dodane przez: Gandalf Dnia: kwiecień 04 2014

,,NA KAŻDĄ OKAZJĘ": WIELKIE WESELE

Wesele kojarzy się ze skoczną muzyką, szampańską zabawą i...parą młodą. Zespoły disco-polo dbają o to, by ich piosenki nadawały się ,,na każdą okazję". Trzeba przyznać, że całkiem dobrze im to wychodzi.

Dzisiaj bohaterem cyklu portalu Discomedia będzie grupa Love System. Ich ,,Hej wesele" otwiera pożycie małżeńskiej niejednej świeżo upieczonej pary ,,na śmierć i życie".

Piosenka ma już swoje lata, ale wciąż nieprzerwanie gości na polskich weselach. Wcale nie powinno to nikogo dziwić. Ten utwór jest stworzony do ,,rozkręcania" organizowanej przez nowożeńców hucznej imprezy!

Przenieście się na tradycyjne polskie wesele. W tle rżnie skoczna, taneczna muzyka. Same ,,do tańca kawałki"...

Specjalnie dla Was Love System i ,,Hej wesele". Pójdźcie w tany z portalem Discomedia!

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Panel logowania

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Poproś o nowe hasło

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
Brak tematów na forum
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum

Ankieta

Jak oceniasz wygląd strony

Bardzo Dobra
Bardzo Dobra
100% [4 głosów]

Dobra
Dobra
0% [0 głosów]

Średnia
Średnia
0% [0 głosów]

Słaba
Słaba
0% [0 głosów]

Ogółem głosów: 4
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 26.04.13

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?

Statystyki

· Gości online: 1
· Użytkowników online: 0
· Najnowszy użytkownik: ktqhxandcovx
· Wyswietlen:
· Unikalnych odwiedzin:

Copyright © 2013MuzykaTaneczna.info