Patronujemy:

disco polo

Telewizje Z Muzyką Taneczną

disco polo

disco polo

disco polo

disco polo

Facebook

disco polo

disco polo

disco polo

stat4u stat4u

Huczne urodziny Centrum Handlowego MARYWILSKA 44

Dodane przez: marcin1986 Dnia: czerwiec 29 2018

Huczne urodziny Centrum Handlowego MARYWILSKA 44

III Festiwal Disco Polo organizowany przez spółkę MARYWILSKA 44 przyciągnął na warszawską Białołękę prawdziwe tłumy. Blisko 35 tysięcy osób bawiło się przy największych hitach takich gwiazd, jak Akcent, Piękni i Młodzi oraz MIG. Śmiało można powiedzieć, że publiczność niezależnie od wieku bawiła się wyśmienicie.

W sobotę, 16 czerwca na parkingu kompleksu handlowego MARYWILSKA 44 na warszawskiej Białołęce odbył się III Festiwal Disco Polo, zorganizowany z okazji 8. urodzin Centrum Handlowego MARYWILSKA 44. Impreza okazała się prawdziwym hitem rozpoczynającego się lata.

Oficjalnego otwarcia urodzinowego koncertu dokonała Małgorzata Konarska, prezes MARYWILSKA 44 sp. z o.o., która ze sceny powitała wszystkich zgromadzonych gości i podziękowała osobom i instytucjom, które od lat wspierają Centrum Handlowe MARYWILSKA 44 i przyczyniają się do jego rozwoju. Podziękowała też klientom Centrum za ich obecność i lojalność, przytaczając cytat Sama Woltona, w myśl którego „Jest tylko jeden szef. Klient. On może zwolnić każdego w firmie, od prezesa w dół – po prostu wydając swoje pieniądze gdzie indziej”. Prezes spółki MARYWILSKA 44 korzystając z okazji złożyła też Centrum urodzinowe życzenia. Następnie głos zabrała Ilona Soja-Kozłowska, Burmistrz Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy. Po oficjalnych przemówieniach na scenie rządziła już tylko muzyka.

Koncerty miód – malina

Koncertowy maraton rozpoczął zespół MIG, który mimo wczesnej pory zgromadził pod sceną liczną publiczność. Nie trzeba było długo czekać, żeby ich hity tj. „Lalunia” czy „Miód Malina” śpiewane były przez całą zgromadzoną widownię.
- Było miodowo, malinowo. Wspaniała publiczność – chcielibyśmy mieć taką na swoich urodzinach” – mówią członkowie zespołu MIG.
Kolejny występ należał do Magdy Niewińskiej. Piosenkarka disco polo, która słynie z takich przebojów jak „Buźka” i „Świruska” błyszczała na scenie i dała prawdziwe show. Wokalistce na scenie towarzyszyły dwie profesjonalne tancerki, które upiększyły i urozmaiciły jej występ.
Gwoździem imprezy był oczywiście koncert Zenka Martyniuka z zespołem Akcent. Król disco polo po raz kolejny udowodnił, że potrafi porwać publiczność do tańca. Kiedy ze sceny zabrzmiał znany wszystkim utwór „Życie to są chwile” publiczność zaczęła krzyczeć i śpiewać razem z wokalistą.
- Publiczność w Warszawie jest rewelacyjna. Jest tu dużo naszych fanów, którzy śpiewali razem z nami, co było widać i słychać. Znają na pamięć praktycznie wszystkie nasze piosenki, i to nie tylko refreny, ale także zwrotki – mówi Zenek Martyniuk. Jeżeli czujemy, że publiczności się podoba, to wtedy nam się fajnie gra na scenie i właśnie o to w tym wszystkim chodzi – dodaje.
Po Zenku Martyniuku na scenę wkroczył energiczny Markus P, który rozgrzał publikę swoim przebojem „Kici kici miał”. Zaś na koniec organizatorzy przygotowali prawdziwą wisienkę na urodzinowym torcie, czyli koncert zespołu „Piękni i Młodzi”, który był punktem kulminacyjnym imprezy. Magda Narożna, wokalistka zespołu przyciągała uwagę nie tylko pięknym głosem, ale też urodą i nienagannym wyglądem – w tym czasie scena należała tylko do niej. Utwór „Ona jest taka cudowna”, który w serwisie YouTube ma ponad 65 mln wyświetleń śpiewali wszyscy zgromadzeni goście. Występ zespołu zagwarantował publiczności dobrą zabawę i świetne widowisko.
Młode talenty zauważone i docenione

Podczas urodzinowego koncertu miał miejsce finał konkursu „Przegląd Młodych Talentów”, w którym główną nagrodą było 2 tys. złotych, ufundowane przez spółkę MARYWILSKA 44. W emocjonującym finale wzięło udział pięć zespołów, a największe poparcie jury zdobyła Alicja Kołoszewska, która na scenie zaśpiewał m.in. swój autorski utwór pt. „Kochać będę”.
- Uważam, że konkurencja w konkursie była bardzo duża i wszyscy uczestnicy byli naprawdę świetni. Publiczność szalała, czuć było prawdziwą, rodzinną atmosferę – mówi Alicja Kołoszewska. Chciałabym podziękować przede wszystkim wspaniałej publiczności oraz organizatorom, za to że dali szansę młodym ludziom spełniać swoje marzenia – dodaje.
Konkurs „Przegląd Młodych Talentów” organizowany jest przez spółkę MARYWILSKA 44 już po raz trzeci. Jego celem jest promocja młodych artystów, którzy jeszcze nie są znani szerszej publiczności.

Podczas wydarzenia przygotowane zostały liczne konkursy dla widowni z bardzo atrakcyjnymi nagrodami.
Koncert z okazji 8. urodzin Centrum Handlowego MARYWILSKA 44 z dużym temperamentem i w znakomitym stylu poprowadzili znani i lubiani prezenterzy telewizji POLO TV – Edyta Folwarska i Maciej Smoliński.
Patronat honorowy nad Festiwalem objął Burmistrz Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy.
Patroni medialni: POLO TV, Radio VOX FM, Super Express, Disco Polo Mix.

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Premiera teledysku: Mejk - Przez dwa serca

Dodane przez: marcin1986 Dnia: czerwiec 29 2018

Grupa Mejk świętuje swoje 20-lecie pracy artystycznej i nie zwalnia tempa. Elwira i Mariusz serwują nam swój najnowszy utwór "Przez dwa serca". Coś czujemy, że szykuje się kolejny hit w ich wykonaniu!

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Premiera teledysku: Magda Niewińska - W Tobie się kocham

Dodane przez: marcin1986 Dnia: czerwiec 29 2018

Przed Wami najnowsze muzyczne dzieło Magdy Niewińskiej. Artystka przyzwyczaiła nas do romantycznych utworów. Nie inaczej jest w piosence "W Tobie się kocham", którą mamy przyjemność Wam teraz zaprezentować.

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Wielki powrót VENUS!

Dodane przez: marcin1986 Dnia: czerwiec 25 2018

Czekaliście na powrót Venus? Z pewnością wielu fanów tej znanej artystki z lat 90-tych, wielokrotnie marzyło o tym, by ponownie usłyszeć swoją idolkę na wielkiej scenie. To marzenie się właśnie ziściło! Na portalu Youtube pojawił się najnowszy teledysk Venus o tytule "Jak mam zapomnieć". My nie zapomnieliśmy. Venus witaj z powrotem!

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Festyn disco polo w Bydgoszczy - relacja wideo

Dodane przez: marcin1986 Dnia: czerwiec 25 2018

Festyn disco polo w Bydgoszczy - relacja wideo

16 czerwca w Bydgoszczy odbył się festyn rodzinny w klimacie disco polo. Podczas kilkugodzinnej imprezy uczestnicy mieli okazję posłuchać występów znanych zespołów. Jako pierwsza sceną zawładnęła formacja Ona i Oni z Natalią Jureczko na czele. Podczas godzinnego koncertu zespół wykonał swoje wszystkie największe hity. Chwilę później rozpoczęła się wielka zabawa taneczna z Adamem Krajewskim, który podczas swojego występu zaprezentował nie tylko znane covery disco polo, ale także i swoją autorską twórczość. Gwiazdą wieczoru był Arek Kopaczewski, którego przebój "Pierwszy pocałunek", nuciła cała publiczność. Zobaczcie wideo relację z tego wydarzenia.Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Nowość wydawnicza: Vipo Disco Polo Hity 2018

Dodane przez: marcin1986 Dnia: czerwiec 25 2018

Nowość wydawnicza: Vipo Disco Polo Hity 2018

W najbliższy piątek do sieci salonów Empik trafi najnowsza składanka "Vipo Disco Polo Hity 2018". Na płycie znajdziemy 16 najnowszych utworów disco polo z ostatnich tygodni. Zachęcamy do zakupu!

01. Defis – Róże

Muz. & Sł. Karol Zawrotniak

3.26

02. Red Queen – Mówisz, że mnie kochasz

Muz. & Sł. Patryk Pegza

3.35

03. Camasutra – Miłość jest piękna

Muz. & Sł. Stanisław Kuciński

3.26

04. After Party – Zawsze moja wina

Muz. & Sł. Patryk Pegza

3.05

05. Jesika – Bajki dwie

Muz. Emil Jeleń, Jesika Piętak / Sł. Jesika Piętak

3.40

06. Fanatic – Viola

Muz. & Sł. Jerzy Ślubowski, Dawid Kłosiński, Leszek Nowakowski, Sławomir Osuchowski

3.05

07. Bobi – Królowo ma

Muz. Dariusz Mata / Sł. Dariusz Mata, Radosław Mata, Katarzyna Fuśnik

3.47

08. Gesek – Najpiękniejsza

Muz. & Sł. Łukasz Gesek

3.29

09. Andre – Tańcz miła tańcz

Muz. Andrzej Marcysiak / Sł. Dawid Kłosiński

3.02

10. Basta – Zatrzymam Ciebie tu

Muz. Mariusz Basta / Sł. Eva Basta

3.49

11. Mirage & Yoko – Bo to jest miłość

Muz. & Sł. Janusz Konopla

4.14

12. Joker & Sequence – Dziewczyna ta

Muz. & Sł. Piotr Koczocik

3.14

13. Drezdenko Kubas – Malowana Lala

Muz. & Sł. Dariusz Kubiak

3.28

14. Drossel – Najważniejsza

Muz. Tomasz Drossel / Sł. Krzysztof Drossel

3.41

15. Moment – Usta karmelowe

Muz. & Sł. Adam Jurkowski, Adam Grabowski

3.39

16. Armando – Dawna dziewczyno

Muz. Łukasz Sienicki / Sł. Aron Jędrzejczyk

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Nowy numer magazynu Super Hity Disco Polo

Dodane przez: marcin1986 Dnia: czerwiec 25 2018

Nowy numer magazynu Super Hity Disco Polo

Magazyn poświęcony największym gwiazdom sceny disco polo. Znajdziemy w nim ciekawostki dotyczące artystów i zespołów, teksty piosenek, relacje z koncertów i imprez. Do każdego numeru dołączona jest płyta CD z przebojami sezonu.

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Wesele i poprawiny, czyli dwa dni z Festiwalem Weselnych Przebojów – Mrągowo 2018!

Dodane przez: marcin1986 Dnia: czerwiec 16 2018

Wesele i poprawiny, czyli dwa dni  z Festiwalem Weselnych Przebojów – Mrągowo 2018!

Takiego wesela jeszcze nie było! 17 i 18 sierpnia na scenie mrągowskiego amfiteatru wystąpią gwiazdy, których utwory wpisują się w stały repertuar każdego wesela. Zobaczymy m.in. Sławomira, Brathanki, Urszulę, Mig, Vox, Classic, Masters, Czadomana, Majkę Jeżowską i wielu innych. Transmisja live Festiwalu w Telewizji Polsat sprawi, że nie tylko Mrągowo, ale i „cała… Polska (za)śpiewa z nami, tańcząc walca, walczyka parami.”

Po wielkim sukcesie ubiegłorocznej edycji organizatorzy postanowili przedłużyć czas Festiwalu do dwóch dni. Tym razem odbędą się więc huczne wesele i poprawiny z przytupem. Pierwszego dnia imprezy, czyli 17 sierpnia, celebrację festiwalowych zaślubin uświetnią następujący artyści: Urszula, Brathanki, Vox, Mig, Classic, Piękni i Młodzi, Masters, Excited, Top Girls, Dziani, Paweł Gołecki, M-Power oraz Wojciech Gąsowski. Podczas poprawin zaplanowanych na 18 sierpnia będziemy bawić się w rytm przebojów takich gwiazd jak: Sławomir, Miriami, Renato Monti, Czadoman, Rui Carlos Ferreira, Abba Cover, Nikos Rusketos i Grecka Grupa Orfeusz, Patrycja Runo – Gipsy Stars, Majka Jeżowska i Bartek Wrona. W ich wykonaniu usłyszymy największe hity, które gwarantują świetną zabawę do białego rana na każdym weselu.

Nie ma oficjalnie takiego gatunku jak „muzyka weselna, aczkolwiek Polacy najlepiej bawią się przy tego rodzaju piosenkach. Dlaczego? Bo ta muzyka łączy pokolenia, wzrusza, bawi i porywa tłumy. Nie wiadomo, skąd licznie zebrani goście znają wszystkie zwrotki danego utworu. Ale okazuje się, że znają, śpiewają i bawią się przy tym świetnie – tłumaczy Robert Klatt, dyrektor artystyczny wydarzenia. – Wybór Mrągowa na miejsce organizacji Festiwalu też nie jest przypadkowy. To najbardziej urokliwe miasteczko festiwalowe w Polsce. Położenie amfiteatru w niezwykłych okolicznościach natury – w centrum miasta, a jednocześnie nad jeziorem, w otulinie lasu – nadaje wydarzeniu niepowtarzalny klimat. Mrągowo rokrocznie odwiedzają tłumy turystów, którym z naszej strony chcemy zaproponować rozrywkę na najwyższym poziomie. Wspaniała muzyka, topowi artyści i szalona zabawa do białego rana stanowią kwintesencję udanego, prawdziwie polskiego wesela. A po weselu, jak to w Polsce, zapraszamy na poprawiny – mówi Gabriela Dworniak-Niewiarowska, producent kreatywny i reżyser FWP. – Pragnę dodać, że Festiwal Weselnych Przebojów będzie z pewnością najlepszą i największą imprezą tego lata. Bawić się będzie bowiem nie tylko audytorium zgromadzone w amfiteatrze, ale również wierni widzowie Polsatu, oglądający imprezę na szklanym ekranie telewizora – dodaje Krzysztof Majkowski, producent wielu ważnych projektów muzycznych, od lat związany z Telewizją Polsat. W tym miejscu warto podkreślić, że bezpośrednia transmisja koncertów z Festiwalu w Telewizji Polsat rozpocznie się o godz. 20.00 (17 i 18 sierpnia).

Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie już na stałe zapisał się na mapie wakacyjnych wydarzeń muzycznych i rozrywkowych w Polsce. Impreza organizowana jest z wielkim rozmachem. Skupia nie tylko znakomitych artystów, ale również fanów muzyki disco, która jest królową każdego wesela i każdego lata.

Bilety dostępne są na portalu eBilet.pl oraz bezpośrednio w kasach Centrum Kultury i Turystki (CKiT) w Mrągowie.

*Dzieci do 7 roku życia wchodzą bezpłatnie! Mogą uczestniczyć w imprezie tylko pod opieką osoby dorosłej - zajmują jedno miejsce wraz z opiekunem.

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Już 16 czerwca najgorętsza impreza disco polo w Warszawie – 8. urodziny Centrum Handlowego MARYWILSKA 44

Dodane przez: marcin1986 Dnia: czerwiec 16 2018

Już 16 czerwca najgorętsza impreza  disco polo w Warszawie – 8. urodziny Centrum Handlowego MARYWILSKA 44

Już dzisiaj zapraszamy na jedną z najgorętszych imprez tego lata, z okazji 8. urodzin Centrum Handlowego MARYWILSKA 44.

Będą topowe gwiazdy disco polo, młode talenty, najlepsza muzyka i wyśmienita zabawa oraz największe promocje w sklepach. 16 czerwca br. o godz. 12.00 warto być na terenie parkingu kompleksu handlowego MARYWILSKA 44 w dzielnicy Białołęka.

W sobotę, 16 czerwca Centrum Handlowe MARYWILSKA 44 po raz kolejny zmieni się w wielką scenę disco polo, na której wystąpią gwiazdy z największymi przebojami i rozgrzeją publiczność do czerwoności. Wśród nich niekwestionowany król disco polo, czyli Zenek Martyniuk z zespołem Akcent, a także Mig, Piękni i Młodzi, Markus P oraz Magda Niewińska.
Organizatorzy z myślą o swoich klientach i przybyłych gościach przygotowali w tym dniu prócz koncertów wiele innych atrakcji. Będą to między innymi mega promocje i rabaty w sklepach Centrum Handlowego MARYWILSKA 44. Koncert urodzinowy zapoczątkuje lato wyprzedaży, które potrwają aż do września.

Dodatkowo prawdziwym smaczkiem podczas urodzinowej imprezy będą konkursy z nagrodami, w postaci darmowych zakupów – voucherów do zrealizowania w wybranych sklepach. Konkursy będą odbywały się między koncertami i każdy będzie mógł wziąć w nich udział.

Podczas imprezy odbędzie się też finał konkursu „Przegląd Młodych Talentów MARYWILSKA 44”, w którym pięć finałowych zespołów poznaliśmy w ubiegłym tygodniu. Pierwszy etap konkursu polegający m.in. na zbieraniu przez zespoły głosów internautów cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem – w głosowaniu wzięło udział blisko 500 tys. osób. Decyzją jury do finału konkursu dostały się zespoły: R-max, HaszTak, Yankes oraz soliści: Alicja Kołoszewska i Bastian. To właśnie oni powalczą o nagrodę główną w wysokości 2 tys. złotych i zagrają na tej samej scenie co największe gwiazdy disco polo.
Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Zapraszamy 16 czerwca br. o godz. 12.00 na parking kompleksu handlowego MARYWILSKA 44 w dzielnicy Białołęka.

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Uwaga, debiut! - Chilli

Dodane przez: marcin1986 Dnia: czerwiec 04 2018

Uwaga, debiut! - Chilli

W dzisiejszej odsłonie rubryki "Uwaga, debiut!" pragniemy zaprezentować Wam sylwetkę pięknej i zdolnej Aleksandry, która na scenie używa pseudonimu "Chilli". Kim jest? Poniżej duża dawka informacji o naszej debiutantce.

BIOGRAFIA – ALEKSANDRA „Chilli” LIPIŃSKA

26 lat. Kraśnik. Pracownik biurowy. Śpiewać zaczęła po wygranym konkursie w wieku 10 lat. Interesuje się sportem; jeździ na rowerze, rolkach. Lubi spacery z psem oraz nowości modowe. Śpiewa w zespole na imprezach okolicznościowych. Dostała się do niego dzięki nauczycielowi wokalu.

Pochodzi z Dzierzkowic Woli, teraz mieszka w Kraśniku. Swoją przygodę ze śpiewaniem zaczęła kilkanaście lat temu, w wieku 10 lat, od „Laleczki z saskiej porcelany” na jednym z gminnych konkursów. Teraz Aleksandrze Lipińskiej marzy się kariera muzyczna na większych scenach, a drogą ku temu ma być między innymi udział w „Disco Star”, muzycznym show telewizji Polo TV.

Na lubelskim precastingu do programu Disco Star emitowanego na antenie Polo TV zaśpiewała piosenkę Kamasutry „Do nieba bram”. Wypadła bardzo dobrze, jurorzy – Marcin Miller (lider zespołu Boys) i Czadoman, czyli Paweł Dudek, pochwalili ją i zaprosili na drugi castingowy etap do Warszawy.
Radek Liszewski wybrał ją na swojego „czarnego konia” i zaprosił do kolejnego etapu Disco Star. Tam walczyła w finale odcinak z Adamem Soleckim oraz Dagmara Sprawką.

2 czerwca 2018 na kanale youtube pojawił się pierwszy klip Chilli tytuł „Papryczka”.
"Piosenkę napisałam już dawno jednak słowa leżały w mojej tajemniczej szufladzie, jest tam ich jeszcze sporo.
Klip został w całości nakręcony w mieście, w którym mieszkam czyli Kraśniku przez wspaniałą kim ekipę z PandaTV Warszawa.
Śpiewanie jest we mnie od zawsze , mam pomysł na siebie wiem czego chcę i mam nadzieje że to się w końcu wydarzy. Jest we mnie dużo pomysłów, siły i chęci. Kolejne piosenki już powoli oddaję do końcowej realizacji . Czekajcie."

Zobaczcie zatem debiutancki klip Oli pt. "Papryczka".

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Uwaga, debiut! - Magdalena Dudzic

Dodane przez: marcin1986 Dnia: czerwiec 03 2018

Uwaga, debiut! - Magdalena Dudzic

"Ja tak bardzo płonę " jest debiutancką piosenką Magdaleny Dudzic.

Magdalenę mogliście oglądać w III edycji popularnego talent show Disco Star, w którym to wraz z zespołem doszła do ścisłego finału trójki najlepszych wykonawców.

Utworem "Ja tak bardzo płonę" startuje z solowym projektem. Pisze teksty, komponuje muzykę.
Na swoim koncie ma już sporo koncertów, również na tak dużych galach jak Disco Fest w Łódziej Atlas Arenie czy na Tomaszowskiej Gali Muzyki Disco. Ale tak na prawdę dopiero o niej usłyszycie, bo przygotowuje już kolekne utwory.

Klip do piosenki "Ja tak bardzo płonę" opowiada historię zakochanej w strażaku dziewczyny, która marząc o wybranku swego serca zapomina o całym świecie... Jak to się skończy zobaczycie oglądając klip – a warto obejrzeć, bo dzieje się tam oj dzieje - zobaczycie też piękne dziewczyny i przystojnych strażaków, będzie gorąco!!!

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Premiera teledysku: Fanatic - Viola

Dodane przez: marcin1986 Dnia: czerwiec 03 2018

Dinozaury disco polo powracają! Mowa o zespole Fanatic, który nagrał właśnie bardzo taneczny kawałek o pewnej "Violi". Posłuchajcie, czy przypadł Wam do gustu.

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Premiera teledysku: Lider & Akcent - Moja gitara

Dodane przez: marcin1986 Dnia: czerwiec 03 2018

Tego chyba nikt się nie spodziewał! Po 20 latach od wspólnego duetu, Zenek Martyniuk z grupą Lider znowu razem!
Panowie odświeżyli znany hit Lidera z lat 90-tych pt. "Moja gitara". Posłuchajcie, jak im to wyszło.


Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Premiera teledysku: Playboys - Ja w to nie wierze

Dodane przez: marcin1986 Dnia: czerwiec 03 2018

Kolejny hit w karierze grupy Playboys? Na to wygląda. Utwór "Ja w to nie wierzę" jest na Youtube dopiero od 3 dni, a już ma prawie pół miliona wyświetleń!

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Premiera teledysku: ZIBO - Zakochać się

Dodane przez: marcin1986 Dnia: czerwiec 03 2018

Przed Wami premierowy teledysk Zibo. Klip powstał do utworu "Zakochać się".


Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Panel logowania

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Poproś o nowe hasło

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
Brak tematów na forum
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum

Ankieta

Jak oceniasz wygląd strony

Bardzo Dobra
Bardzo Dobra
100% [4 głosów]

Dobra
Dobra
0% [0 głosów]

Średnia
Średnia
0% [0 głosów]

Słaba
Słaba
0% [0 głosów]

Ogółem głosów: 4
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 26.04.13

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?

Statystyki

· Gości online: 3
· Użytkowników online: 0
· Najnowszy użytkownik: ktqhxandcovx
· Wyswietlen:
· Unikalnych odwiedzin:

Copyright © 2013MuzykaTaneczna.info