Patronujemy:

disco polo

Telewizje Z Muzyką Taneczną

disco polo

disco polo

disco polo

disco polo

Facebook

disco polo

disco polo

stat4u stat4u

Muzykę mamy we krwi

Dodane przez: marcindbt Dnia: czerwiec 09 2019

Muzykę mamy we krwi

W sobotę, 15 czerwca br. podczas 9. urodzin Centrum Handlowe MARYWILSKA 44 na warszawskiej Białołęce odbędzie się akcja honorowego oddawania krwi. Na terenie imprezy będzie funkcjonowała mobilna stacja poboru krwi, w której wszyscy chętni będą mogli oddać krew dla potrzebujących.

Akcja honorowego oddawania krwi, w dniu 15 czerwca br. na parkingu Kompleksu Handlowego MARYWILSKA 44 organizowana jest przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie. Jej celem jest zachęcenie jak największej liczby osób do oddania krwi, a także popularyzacja idei honorowego krwiodawstwa oraz edukacja dotycząca przełamywanie barier związanych z oddawaniem krwi.
Zainteresowane osoby będą mogły oddać krew w tzw. krwiobusie, czyli mobilnej stacji poboru krwi. Jest to specjalnie wyposażony autobus, który pozwala przeprowadzić akcję zbiórki krwi m.in. podczas różnego rodzaju imprez terenowych.
- Jest nam niezmiernie miło, że podczas świętowania tak ważnego dla nas wydarzenia, jakim są 9. urodziny Centrum Handlowego MARYWILSKA 44 możemy też wspierać ideę honorowego krwiodawstwa. Akcji daliśmy nazwę „Muzykę mamy we krwi!”, czym chcemy zaznaczyć, że tego dnia nie tylko muzyka jest dla nas ważna, ale też pomoc innym. Mamy nadzieję, że nasi klienci aktywnie włączą się w taką formę bezinteresownej pomocy na rzecz innych i licznie odwiedzą krwiobus w celu oddania krwi – mówi Małgorzata Konarska, prezes MARYWILSKA 44 sp. z o.o.

9. urodziny Centrum Handlowego MARYWILSKA 44 odbędą się w sobotę, 15 czerwca od godz. 12:00 na terenie parkingu Kompleksu Handlowego MARYWILSKA 44 w dzielnicy Białołęka. Gwarancją najlepszej zabawy i gorącej atmosfery będą między innymi występy zespołów: Piękni i Młodzi, Playboys, After Party, Power Play oraz Łobuzy.
W trakcie urodzinowej imprezy klienci Kompleksu Handlowego MARYWILSKA 44 będą mogli skorzystać także z wielu atrakcji zaplanowanych przez organizatorów, w tym m.in. licznych konkursów z nagrodami oraz specjalnych ofert handlowych i promocji w sklepach.
Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Burmistrz Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy Grzegorz Kuca.
Patroni medialni: POLO TV, Radio VOX FM, Super Express, Disco Polo Mix, Disco-polo.info oraz To Lubię DISCO.

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Premiera teledysku: MaSza - Jestem Zakochana

Dodane przez: marcindbt Dnia: czerwiec 09 2019

Prezentujemy najnowszy teledysk MaSzy, który powstał do utworu "Jestem zakochana".

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Gwiazdy dla Ziemi. Earth Festival Uniejów 2019

Dodane przez: marcindbt Dnia: czerwiec 09 2019

Gwiazdy dla Ziemi. Earth Festival Uniejów 2019

Już 9 czerwca w ramach Earth Festival Uniejów odbędzie się wielki koncert „Gwiazdy dla Ziemi”. Muzyczne widowisko rozpocznie się o godzinie 20.05. Wystąpią w nim: Maryla Rodowicz, Beata Kozidrak i Bajm, Kayah, Kasia Kowalska, LemON, Liber, Andrzej Piaseczny, Piotr Cugowski, Future Folk, Grzegorz Hyży, InoRos Stachursky. Koncert poprowadzą: Aleksandra Szwed, Krzysztof Ibisz i Kabaret Paranienormalni.

EARTH FESTIVAL to nowoczesny i multimedialny festiwal, który oprócz rozrywki i ogromnej dawki pozytywnej energii ma także do przekazania ważne przesłanie: chcemy uświadomić coraz bardziej widocznie postępującą degradację życia na Ziemi i relacji międzyludzkich, ocieplanie klimatu, brak wody, wycinanie lasów, wymieranie gatunków, zanieczyszczenie, wzrost konfliktów i agresji między ludźmi oraz wpływ każdego z nas na ten stan rzeczy. To okazja, by w ramach EARTH FESTIVAL nie tylko miło spędzić czas, ale także spotkać się z ludźmi, którzy pragną coś zmienić i przyczynić się do poprawy jakości naszego środowiska i nas samych. To szansa na wymianę doświadczeń i pomysłów, na wzajemne inspiracje i dzielenie się pozytywną energią tysięcy uczestników.

Pierwsza edycja festiwalu, która odbyła się w dniach 07-08 lipca 2018 roku w Uzdrowisku Termalnym Uniejów, przyciągnęła do Uniejowa tysiące miłośników dobrej zabawy także z wielu okolicznych miast i ponad milion widzów przed telewizory.

Koncert „Gwiazdy dla Ziemi. Earth Festival Uniejów 2019” – w niedzielę, 9 czerwca, o godz. 20:05 w Polsacie!

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Premiera teledysku: MIRAGE & YOKO - Kocham Twoje oczy

Dodane przez: marcindbt Dnia: czerwiec 09 2019

Przed Wami premiera najnowszego teledysku duetu Mirage & Yoko. I znowu wszyscy romantycy będą wniebowzięci :)

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Nowa produkcja zespołu Masza

Dodane przez: marcindbt Dnia: maj 31 2019

Nowa produkcja zespołu Masza

W teledysku "Jestem zakochana" wystąpił Miłosz Michalski z zespołu disco polo Caprii.

Tekst napisała Justyna Adamczak , natomiast aranżacją zajęło się studio z Bydgoszczy MG.

Realizacją teledysku zajęła się firma ART Cameraman Krzysztof Gietka z Bydgoszczy.

Ujęcia były kręcone w dworze biesiadnym w Rojewie oraz w gospodarstwie agroturystycznym w Złotowie.

Efekty będą dostępne pod koniec maja.

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

FAJTERS/Energy Folk – „Świat pełen barw” czyli (NIE) Całkiem nowa odsłona zespołu.

Dodane przez: marcindbt Dnia: maj 31 2019

FAJTERS/Energy Folk – „Świat pełen barw” czyli (NIE) Całkiem nowa odsłona zespołu.

W lutym ubiegłego roku zespół FAJTERS podjął bardzo ważną i istotną decyzję dotyczącą ich dalszego rozwoju i kierunku muzycznego. Najważniejsze zmiany dotyczyły dwóch aspektów. Pierwszy opierał się na poszerzeniu składu o kolejnych czworo muzyków bowiem od 2013 roku kiedy to zespół powstał w skład wchodziło czworo członków w tym duet wokalny (Gabriela i Krzysztof) plus dwoje tancerzy (Monika i Kamil). Do zespołu dołącza zatem czworo instrumentalistów: saksofonistka, trębacz, puzonista i gitarzysta.

Drugi aspekt dotyczy pewnej zmiany stylistyki zespołu, który do tej pory kojarzony był z muzyką disco. Gabriela i Krzysztof postanawiają wrócić do korzeni kiedy to stworzyli piosenkę „Swojszczyzna czyli wina za mało” (2014) opartą wówczas na elementach folkowych z domieszką muzyki disco. Po kilku latach pracy oraz zdobytych doświadczeniach stwierdzają jednoznacznie, że ten gatunek jest im najbliższy sercu i postanawiają zacząć pracę nad zupełnie nowym programem opartym na energetycznym stylu folkowym z domieszką elementów pop, rock i disco. Stąd też zatem wynikła potrzeba rozszerzenia składu zespołu o niezbędnych instrumentalistów mających za zadanie podkreślenie nowego charakteru i stylu zespołu. Tworzą też dwuczłonową nazwę FAJTERS/Energy Folk. Jesienią 2018 roku przedstawiają swój nowy stylistycznie utwór i jednocześnie klip pt. ”Miłość do górala”, który szybko zyskuje grono nowych sympatyków i fanów.

Praca nad całym nowym materiałem nie ustaje i po ponad 14 miesiącach już pod koniec maja br. ukaże się ich najnowszą płyta zatytułowana „Świat pełen barw”. Na płycie znajdzie się 14 utworów w tym aż 8 premierowych kompozycji. Jak sugeruje nazwa płyty i również jej tytułowa piosenka utwory na niej zawarte oparte na energetycznych folkowych rytmach z domieszką kilku stylów muzycznych stworzą muzyczny koloryt pełen barw.

Utwory z płyty będą stopniowo udostępniane w multimediach a kwestia dystrybucji płyt zostanie ogłoszona na oficjalnej stronie zespołu www.fajters.pl jak i na fanpage https://www.facebook.com/FAJTERS

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Dzień matki na Spotify - kim są najpopularniejsze mamy w świecie muzyki?

Dodane przez: marcindbt Dnia: maj 31 2019

Dzień matki na Spotify - kim są najpopularniejsze mamy w świecie muzyki?

Dzień Matki to doskonała okazja, aby docenić kobiety, które łączą codzienne obowiązki związane z rodzicielstwem z życiem w świetle reflektorów. Z tej okazji Spotify zaprezentowało swoją globalną listę mam super gwiazd. Na pierwszym miejscu znalazła się Cardi B, mama Kulture Kiari Cephus, urodzonej w lipcu 2018 roku. Beyoncé, mama trójki dzieci, uplasowała się na drugim miejscu, a zaraz po niej na liście widnieją Adele, P!Nk i Shakira. Kto jest natomiast najpopularniejszą mamą na Spotify pośród polskich artystek? To Daria Zawiałow!

Słuchacze Spotify znaleźli sposób, aby wyrazić uczucia wobec swoich mam tego szczególnego dnia - zapoczątkowali nowy trend, tworząc spersonalizowane playlisty wyłącznie dla mam. Co ciekawe, liczba piosenek w listach utworów stworzonych z okazji Dnia Matki zwiększyła się w ciągu ostatnich kilku lat, a ich odtwarzanie między 2016 a 2018 r. wzrosło o 19%. W sumie użytkownicy stworzyli ponad 7,8 mln playlist z okazji Dnia Matki.

Utworem najczęściej dodawanym do playlist tworzonych przez słuchaczy Spotify z okazji Dnia Matki jest hit Boyz II Men „A song for Mama”. Zaraz po nim na liście uplasował się hit „Mom” utalentowanej artystki Meghan Trainor, w którym występuje jej mama, Kelli Trainor. Do popularnych utworów również należą „Dancing Queen” Abby i „Just the way you are” Bruno Marsa.

Starannie dobrane utwory sprawiają, że każda playlista jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Niektórzy słuchacze wykorzystują wręcz zdjęcia swoich mam jako okładkę.

Aby spersonalizować okładkę swojej playlisty, wykonaj następujące kroki:

Użyj aplikacji na komputerze
Kliknij na okładkę playlisty
Aby zastąpić istniejący obraz, kliknij WYBIERZ OBRAZEK lub ZAMIEŃ OBRAZEK (nowy obraz musi być plikiem .jpeg nie większym niż 4 MB)
Kliknij ZAPISZ.

Upewnij się, że zapoznałeś się z naszymi wytycznymi dotyczącymi obrazów dla takich plików, jak .jpeg. Zalecamy również upewnienić się, że mama lub ktokolwiek inny pojawiający się na zdjęciu wyraził zgodę na użycie ich wizerunku. Możesz także ustawić swoją playlistę, jako prywatną, na wypadek gdyby osoba nie życzyła sobie, by ktoś inny zobaczył jej obraz. Aby to zrobić, kliknij prawym przyciskiem na nazwę playlisty pod listami utworów w swojej bibliotece i wybierz „ustaw playlistę, jako prywatną”.

Najczęściej słuchane Mamy na Spotify (na podstawie danych strumieniowych z 1 stycznia 2019 r.):

Cardi B
Beyoncé
Adele
P!nk
Shakira
Kehlani
Britney Spears
Alicia Keys
Christina Aguilera
Mariah Carey

Do najczęściej słuchanych Mam na Spotify w Polsce należą Daria Zawiałow, Natalia Grosiak (Mikromusic) oraz Katarzyna Nosowska (Hey).

Najczęściej dodawane utwory do list odtwarzania Happy Mother's Day w serwisie Spotify na całym świecie:

A Song For Mama - Boyz to Men
Mom - Meghan Trainor, Kelli Trainor
Dear Mama - 2Pac
Mama - Spice Girls
Hey Mama - Kanye West
Happy - From "Despicable Me 2" - Pharrell
Dancing Queen - ABBA
Mama's Song - Carrie Underwood
Just the Way You Are - Bruno Mars
Brown Eyed Girl - Van Morrisson


Nie masz czasu na stworzenie nowej playlisty dla mamy? Zawsze możesz słuchać playlist dedykowanych Dniu Matki Mother's Day Love w Spotify. Sprawdź też nasz post For The Record, który pokazuje wyróżniające się utwory najpopularniejszych mam w Spotify.


Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Premiera teledysku: Drezdenko Kubas - Janusz

Dodane przez: marcindbt Dnia: maj 31 2019

Dawno niesłyszany Drezdenko Kubas powraca z nową propozycją. Utwór dedykowany wszystkim panom o imieniu "Janusz".

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Premiera teledysku: DEEP DANCE - Wpadnij Na Kawę

Dodane przez: marcindbt Dnia: maj 31 2019

Zespół Deep Dance zaprasza Cię na kawę. Wpadniesz?

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Premiera teledysku: Windstar - Dołki

Dodane przez: marcindbt Dnia: maj 31 2019

Oto najnowsza premiera zespołu Windstar. Czy utwór pt. "Dołki" zostanie hitem nadchodzących wakacji? To zależy tylko od Was!

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

TAJEMNICZY ARTYSTA NA SCENIE DISCO

Dodane przez: marcindbt Dnia: maj 31 2019

Przed Wami kolejny, tajemniczy superbohater, który wkracza na rynek Polskiej muzyki tanecznej.

"Nazywam się Carlos Santiago. „Deal” to moja wizja muzyki. Muzyki tworzonej z pasją, która jest odpowiedzią na zapotrzebowanie słuchaczy. Poznajmy się bliżej."

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Premiera teledysku: Magda Niewińska - Jednorazowy

Dodane przez: marcindbt Dnia: maj 17 2019

Przesyłamy na Wasze ręce kolejną nowość. Tym razem jest nią dawno nie słyszana Magda Niewińska i jej najnowszy singiel pt. "Jednorazowy".

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Premiera teledysku: Golden Magic - Banan

Dodane przez: marcindbt Dnia: maj 17 2019

Przesyłamy na Wasze ręce kolejną nowość. Tym razem jest nią utwór "Banan", który serwuje Wam zespół Golden Magic.
Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Premiera teledysku: destination - Nikt się nie dowie

Dodane przez: marcindbt Dnia: maj 17 2019

Premiera teledysku: destination - Nikt się nie dowie

destination tworzą Marcin Dyś i Paweł Pieniążek. Pierwszy to zawodowy
muzyk z wieloletnim doświadczeniem scenicznym, multiinstrumentalista z piękną barwą głosu. Drugi, dziennikarz i menadżer muzyczny związany z disco polo od 17 roku życia, autor „Encyklopedii disco polo”. Znamy się sto lat, przez które współpracowaliśmy na wielu płaszczyznach muzycznych. Końcem roku 2018 nasze drogi skrzyżowały się kolejny raz. Jako, że wierzymy w przeznaczenie, postanowiliśmy stworzyć coś nowego. Tak powstał zespół destination, za pośrednictwem którego pragniemy Wam
dostarczyć mnóstwo dobrej rozrywki w postaci niebanalnych produkcji z gatunku disco/dance.

http://www.musicdestination.pl
https://www.facebook.com/musicdestinationPL/
https://www.instagram.com/destination_pl/

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Wielki koncert disco polo z okazji 9. urodzin Centrum Handlowego MARYWILSKA 44

Dodane przez: marcindbt Dnia: maj 17 2019

Wielki koncert disco polo z okazji  9. urodzin Centrum Handlowego MARYWILSKA 44

W sobotę, 15 czerwca br. Centrum Handlowe MARYWILSKA 44 na warszawskiej Białołęce będzie świętować 9. urodziny. Z tej okazji na parkingu kompleksu handlowego odbędzie się IV Festiwal Disco Polo z udziałem największych gwiazd, takich jak: Piękni i Młodzi, After Party oraz Playboys. Na gości czekać będą też konkursy z nagrodami, urodzinowe mega rabaty w naszych sklepach oraz wiele innych atrakcji.
Impreza rozpocznie się o godz. 12:00.

Powstałe w 2010 roku Centrum Handlowe MARYWILSKA 44, w którym obecnie znajduje się ponad 1400 sklepów i punktów usługowych, wraz z nowym obiektem – Parkiem Handlowym MARYWILSKA 44 tworzy największy kompleks handlowy w Warszawie. Kompleks posiada bardzo szeroką ofertę produktów: odzieżowych, obuwniczych, kosmetycznych i perfumeryjnych, dziecięcych, biżuteryjnych oraz z zakresu wyposażenia wnętrz i ogrodów. Centrum posiada też rozwiniętą strefę restauracyjną, która w tym roku został powiększona i zmodernizowana.
Po raz dziewiąty część parkingu Kompleksu Handlowego MARYWILSKA 44, który na co dzień liczy 4,5 tys. miejsc parkingowych, zmieni się w raj dla fanów muzyki disco polo. Lista artystów, którzy zagrają 15 czerwca br. na urodzinowej imprezie wygląda bowiem imponująco. Na scenie zobaczymy zespoły: Piękni i Młodzi, Playboys, After Party, Power Play oraz Łobuzy. Jest to niezaprzeczalna czołówka branży disco polo. Imprezę niezmiennie poprowadzą znani i lubiani prezenterzy telewizji POLO TV – Edyta Folwarska i Maciej Smoliński. Start całej imprezy o godz. 12:00.

W programie imprezy jest również finał IV edycji Przeglądu Młodych Talentów MARYWILSKA 44, którego celem jest promocja debiutujących artystów sceny disco polo. Pięć zespołów wyłonionych w I etapie konkursu, powalczy o zwycięstwo podczas urodzinowej imprezy i zaprezentuje zgromadzonej publiczności swoje najlepsze hity.
Jednak nie tylko miłośnicy muzyki znajdą tego dnia coś dla siebie. Sklepy, które mieszczą się w Centrum Handlowym MARYWILSKA 44 oraz Parku Handlowym MARYWILSKA 44 przygotują dla klientów specjalne oferty handlowe oraz urodzinowe mega rabaty i promocje, które będą dostępne przez cały dzień. Najmłodsi z kolei będą mogli spędzić miło czas w specjalnie zorganizowanej strefie dziecięcej, gdzie czekać będą na nich dmuchane zjeżdżalnie i kule oraz mechaniczny byk rodeo. Będzie też rzecz jasna niezwykle popularne i uwielbiane przez dzieci malowanie buziek, a także stoiska z watą cukrową, lodami, lemoniadą oraz balonami i zabawkami.
Patronat honorowy nad Festiwalem objął Burmistrz Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy Grzegorz Kuca.

Patroni medialni: POLO TV, Radio VOX FM, Super Express, Disco Polo Mix, Disco-polo.info oraz To Lubię DISCO.

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Panel logowania

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Poproś o nowe hasło

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
Brak tematów na forum
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum

Ankieta

Jak oceniasz wygląd strony

Bardzo Dobra
Bardzo Dobra
100% [4 głosów]

Dobra
Dobra
0% [0 głosów]

Średnia
Średnia
0% [0 głosów]

Słaba
Słaba
0% [0 głosów]

Ogółem głosów: 4
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 26.04.13

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?

Statystyki

· Gości online: 1
· Użytkowników online: 0
· Najnowszy użytkownik: ktqhxandcovx
· Wyswietlen:
· Unikalnych odwiedzin:

Copyright © 2013MuzykaTaneczna.info